Нервущиеся колготки. Кто покупал? Как вам?

Колдунья-вещунья 15 апреля в 20:45
Я купляла ну в порівнянні зі звичайними колготки дійсно міцніше.
Але не так як в тій рекламі коли їх і ножем і ножицями різали.
Elaslim я такі купляла.
Тобто я носила їх рік нормально. Але все ж таки коли колготки стають тонкими чи як витираються то потім тільки під штани можна одягти, бо виглядає не дуже
БезникаяЯ 15 апреля в 20:53
Ответ дляКолдунья-вещунья
Я купляла ну в порівнянні зі звичайними колготки дійсно міцніше.
Але не так як в тій рекламі коли їх і ножем і ножицями різали.
Elaslim я такі купляла.
Тобто я носила їх рік нормально. Але все ж таки коли колготки стають тонкими чи як витираються то потім тільки під штани можна одягти, бо виглядає не дуже
быстро вытираются?
я вот только что на советчице узнала про колготы, что не рвутся- слюни уже капают
Колдунья-вещунья 15 апреля в 20:58
Ответ дляБезникаяЯ
быстро вытираются?
я вот только что на советчице узнала про колготы, что не рвутся- слюни уже капают
Ну я свої колготки носила з вересня по травень кожного тижня під сукні, відповідно прання тих колготки багато разів. Ну і як результат п´ятки та та частина де пальці протерті за рік такої носки. Тобто на наступний рік я купила такі самі колготки іншого кольору а перші вдягала вже під штани чи джинси.