Швидка Настя• 07 апреля 2024
Які не заїжджені бренди сумок порадите?
Хочу на літо. Не знаю яку обрати. Скрізь усі з однаковими. Може щось знайшли цікаве. Дякую
Хочу на Балі• 07 апреля 2024
А Шанель хіба заїзжена? Купуйте сміливо. Не так багато , хто з нею і ходить.
Швидка Настя
• 07 апреля 2024
Ответ дляХочу на Балі
Шанель всі з підробками за 100 грн ходять
Сумчатая кошка• 07 апреля 2024
Полно разных. Коач, демельер, полене, Марк джакобс , ноунеймы разные
Мамаша в бигудях• 07 апреля 2024
Иногда неожиданно симпатичные неопознаваемые модели бывают у Desigual
Сумчатая кошка• 07 апреля 2024
Ответ дляМамаша в бигудях
+1 отличные сумки.