Изменено 16 апреля в 09:59

Дівчата, з професією перукар. Невже тільки кінчики?

2 роки у Києві і у пошуках Майстра. Дуже розчарована, не подобаюсь собі. Моя майстер виявляється була Богиня. За нею ніхто приблизно не може повторити. Коли я показую свої фото. кажуть, а це легко. І починається - за 30-40 хвилин все готово. Перед тим як стригти зразу мити волосся, а можливо обговорити що саме хоче клієнт, хочаб обговорити. Як мене останній раз стригли в області обличчя моя майстер дорожила кожним волоском. щоб вони лягали . а тут раз, два, три обрубали... доки я не сказала досить. І всі стрижуть ЛИШЕ КІНЧИКИ, У мене густе волосся , його потрібно пропрацьовувати а на мене дивляться - типу ми вас підстригли. Але кінчики не дадуть форму. Невже в навчальних закладах вчать стригти лише кінчики. Можливо хороші майстриу Києві виїхали. Ну невже я не знайду свого. І проблема в тому що я після стрижки свого майстра мила голову і просто сушила . І волоски лягали один до одного. А тепер об´єм волосся і лише кінчики підстрижені, і ще трішки профілірували кінчики і воно не лягає. Я зранку плачу. Можливо хтось подумає що це дрібниці. Можливо в теперішній час так. Ціна стрижки була і 2000 і 1500 і 600. Але все одне і те. Тобто не від ціни. і так по кругу. Відрощую. шукаю. приходжу, порубали і далі. Допломожіть знайти в Києві майстра талановитого. можлив хтось за кордоном навчався. Хочу приблизно так як на фото
Бодіпозітівна 16 апреля в 10:00
Так не кожне волосся так ляже. Тут стайлінгу купа і щодня вкладати
4 4
автор Отжигающая 16 апреля в 10:01
Ответ дляБодіпозітівна
Так не кожне волосся так ляже. Тут стайлінгу купа і щодня вкладати
Я говорю про себе, що все лягало. Якщо правильна стрижка , то воно ляже. перевірено
автор Отжигающая 16 апреля в 10:01
Ответ дляБодіпозітівна
Так не кожне волосся так ляже. Тут стайлінгу купа і щодня вкладати
при цьому вкладала без зусиль.
И_В_офигительных_штанах 16 апреля в 10:02
Пришла просто снять кончики, ну ничего сложного, да? Одна длина, у лица чуть лесенка. Так вот. Сняли на спине и все, распаковывает, типа закончила. А у лица? ’а я думала, что там не надо’Ну и что, что там тоже кончики, и тоже надо снять длину немного. Но она думала... И это не раз и не два. Разные. Я лет за пять ещё ни разу не вернулась ни к одному ’мастеру’ после такого. Хотя чётко все проговариваешь, приносишь фото. Но нет, они думают,что достаточно кусок убрать, а там пусть так и будет отросшее и посеченое
Трохи злякана 16 апреля в 10:02
Більш того, підстригти просто кінчики зараз теж тяжко знайти гарного майстра, в мене тонке волосся, моя майстриня годину стригла, я після неї була щаслива, але вона виїхала, і все капець, не можу знайти таку ж саму, останній раз стригли 7 хв((((
6 2 1
автор Отжигающая 16 апреля в 10:04
Ответ дляТрохи злякана
Більш того, підстригти просто кінчики зараз теж тяжко знайти гарного майстра, в мене тонке волосся, моя майстриня годину стригла, я після неї була щаслива, але вона виїхала, і все капець, не можу знайти таку ж саму, останній раз стригли 7 хв((((
Одна говрить. Так а чого довго стригти. я швидка.
6 4
Пиона 16 апреля в 10:04
Якщо хочете таку зачіску, Вам ні в якому разі не потрібно дозволяти філірувати кінчики. З філіровкою будете обскубаною куркою з кублом на голові. У Вас, я підозрюю, ще й трохи хвилясте волосся. Потрібно кожну прядку ножицями вистригати, щоб красиво природньо лягало.
2 1
Трохи злякана 16 апреля в 10:05
Ответ дляОтжигающая
Одна говрить. Так а чого довго стригти. я швидка.
Ото крім швидкості, нічого більше і немає, не відчуття, не вміння ..
автор Отжигающая 16 апреля в 10:06
Тепер я боюсь перукарів більше ніж стоматологів. Уже готова виїхати в інше місто аби зати що підстрижуть. Я б поїхала за кордон до своєї навіть, але мені не можна і дуже далеко
автор Отжигающая 16 апреля в 10:06
Ответ дляПиона
Якщо хочете таку зачіску, Вам ні в якому разі не потрібно дозволяти філірувати кінчики. З філіровкою будете обскубаною куркою з кублом на голові. У Вас, я підозрюю, ще й трохи хвилясте волосся. Потрібно кожну прядку ножицями вистригати, щоб красиво природньо лягало.
так. ви праві. дякую за пораду. можливо. А ви не перукар ?
Гопница-Советчица 16 апреля в 10:07
Автор, та же история - густые волосы, стригут как попало, вечно хватают филировочные ножницы, это ппц(
Никогда не думала, что в Киеве я не найду мастера(((
И_В_офигительных_штанах 16 апреля в 10:07
Ответ дляОтжигающая
Тепер я боюсь перукарів більше ніж стоматологів. Уже готова виїхати в інше місто аби зати що підстрижуть. Я б поїхала за кордон до своєї навіть, але мені не можна і дуже далеко
У моего сына выгрызли кусками до черепа наверху филировочными ножницами, а длина была в половину того, что у вас на фото😂 год прошёл, год не стригся. Сказал, что больше никогда
автор Отжигающая 16 апреля в 10:07
Ответ дляГопница-Советчица
Автор, та же история - густые волосы, стригут как попало, вечно хватают филировочные ножницы, это ппц(
Никогда не думала, что в Киеве я не найду мастера(((
Ними також треба вміло користуватись.
Нульовий сантиметр 16 апреля в 10:09
Ответ дляОтжигающая
Я говорю про себе, що все лягало. Якщо правильна стрижка , то воно ляже. перевірено
А де впша богиня , чому до неї не з´їздити?
Пиона 16 апреля в 10:13
Ответ дляОтжигающая
так. ви праві. дякую за пораду. можливо. А ви не перукар ?
Я самоучка. Довелось навчитися під час карантину. Але з тих пір стрижу усю сімʼю, маму також. В усіх різне волосся, тому трохи вже на цьому розуміюся. Ось у мами був схожий випадок, як не піде у перукарню, так як не обскубають філірувальними ножицями, так зроблять зачіску а-ля «Іосіф Кобзон». При тому , що у неї чудове, злегка хвилясте шовковисте волосся. Філірувати таке волосся взагалі не можна. Запримітила, що філірувалі ножиці дуже люблять майстри без досвіду, або просто криворукі. Мені кілька разів по трошки прийшлось їй підстригати кінчики згідно росту окремих прядок, щоб повернути бувалу хвильку на волоссі і щоб воно лежало. Тепер не ходить аби до кого 😃. Вам також не можна філірувати, не дозволяйте. Нехай стрижуть ножицями, кожну прядку. Коли нормальна стрижка, волосся повинно лягати саме.
А я з косою 16 апреля в 10:14
Я вас зрозуміла, коли кажеш про кінчики, майстри просто розчісують, випрямлять і внизу відрубують 5 см. А все таки є нормальні, які перебирають всю голову пасмами, і обробляють лише кінчики. Тобто проходять по всій довжині, так як все волосся не однакової довжини, і посередині голови є також нове волосся з посіченими кінцями. Мені теж важко знайти такого майстра
Трохи злякана 16 апреля в 10:17
Гарний майстер! Знайдись!
Божий одуванчик 16 апреля в 10:19
Не дуже зрозуміло, над чим ви плачете, автор. Сфотографуйте, що у вас на голові після поганого майстра та покажіть, як було після талановитого. Тому що, всі ці сторіс в інста з ідеальними головами можуть не мати нічого спільного з реальністю.
oksana_kseniya 16 апреля в 10:20
https://www.facebook.com/s.studio.salon/
Записуйтесь до Кості.
Пэрисхилтонша 16 апреля в 10:22
Живу не в Києві...Недавно, стриглась і фарбувалась у свого майстра. Вона ,розказувала, що привів до неї наречену з Києва хлопець, щоб привела її волосся до ладу. Бо, дівчина освітлюється, а до перукарів,вже не хоче йти , роблять шопопало, а ціна втричі дорожча...Згодна, стрижка, має ’укладати’волосся.
Борщик 16 апреля в 10:22
осень харашо 16 апреля в 10:24
Ответ дляОтжигающая
Тепер я боюсь перукарів більше ніж стоматологів. Уже готова виїхати в інше місто аби зати що підстрижуть. Я б поїхала за кордон до своєї навіть, але мені не можна і дуже далеко
А де ваша майстриня зараз живе?
В якій країні?
Млинці зі смайликом 16 апреля в 10:25
Автор, а є Ваше фото зі стрижкою після Вашого перукаря?
автор Отжигающая 16 апреля в 10:26
Ответ дляМлинці зі смайликом
Автор, а є Ваше фото зі стрижкою після Вашого перукаря?
Є. Але що воно вам дасть ?
автор Отжигающая 16 апреля в 10:26
Ответ дляосень харашо
А де ваша майстриня зараз живе?
В якій країні?
Канада
Млинці зі смайликом 16 апреля в 10:27
Ответ дляОтжигающая
Є. Але що воно вам дасть ?
Цікаво, якої складності
Колупалочка 16 апреля в 10:27
Ответ дляОтжигающая
Я говорю про себе, що все лягало. Якщо правильна стрижка , то воно ляже. перевірено
Автор, понимаю вас. В своем городе стриглась у первой попавшейся девочки в обычной парикмахерской в соседнем доме, оказывается это была супер-мастер, тк переехав в город намного больше, вот уже 10 лет не могу найти такого же, уже и в самые дорогие салоны ходила, и по совету знакомых, ну все не то! Не лежат волосы, мучалась, потом пришлось перейти на обычное каре, по прямой они еще умеют стричь((
Простоваля 16 апреля в 10:28
Ответ дляОтжигающая
Тепер я боюсь перукарів більше ніж стоматологів. Уже готова виїхати в інше місто аби зати що підстрижуть. Я б поїхала за кордон до своєї навіть, але мені не можна і дуже далеко
Автор, мне одна курва, при фразе ’челку начните от носа’
Без уточнения челку отхренячила
С одной стороны
Кусман

А там была лесенка

Год пыталаюсь в длину выпустить
Млинці зі смайликом 16 апреля в 10:28
Ответ дляОтжигающая
Є. Але що воно вам дасть ?
Замалюйте обличчя і покажіть
автор Отжигающая 16 апреля в 10:29
Ответ дляМлинці зі смайликом
Замалюйте обличчя і покажіть
На жаль . Не можу. Схоже що на фото , що я прикріпила, але блонд