Изменено 16 апреля в 09:59

Дівчата, з професією перукар. Невже тільки кінчики?

2 роки у Києві і у пошуках Майстра. Дуже розчарована, не подобаюсь собі. Моя майстер виявляється була Богиня. За нею ніхто приблизно не може повторити. Коли я показую свої фото. кажуть, а це легко. І починається - за 30-40 хвилин все готово. Перед тим як стригти зразу мити волосся, а можливо обговорити що саме хоче клієнт, хочаб обговорити. Як мене останній раз стригли в області обличчя моя майстер дорожила кожним волоском. щоб вони лягали . а тут раз, два, три обрубали... доки я не сказала досить. І всі стрижуть ЛИШЕ КІНЧИКИ, У мене густе волосся , його потрібно пропрацьовувати а на мене дивляться - типу ми вас підстригли. Але кінчики не дадуть форму. Невже в навчальних закладах вчать стригти лише кінчики. Можливо хороші майстриу Києві виїхали. Ну невже я не знайду свого. І проблема в тому що я після стрижки свого майстра мила голову і просто сушила . І волоски лягали один до одного. А тепер об´єм волосся і лише кінчики підстрижені, і ще трішки профілірували кінчики і воно не лягає. Я зранку плачу. Можливо хтось подумає що це дрібниці. Можливо в теперішній час так. Ціна стрижки була і 2000 і 1500 і 600. Але все одне і те. Тобто не від ціни. і так по кругу. Відрощую. шукаю. приходжу, порубали і далі. Допломожіть знайти в Києві майстра талановитого. можлив хтось за кордоном навчався. Хочу приблизно так як на фото
показать весь текст
автор Отжигающая 16 апреля в 10:31
Ответ дляМлинці зі смайликом
Цікаво, якої складності
Так як на фото тільки блонд
осень харашо 16 апреля в 10:33
Ответ дляОтжигающая
Канада
Ох да... далеко))
Силиконочка 16 апреля в 10:36
Можу порадити свого перукаря в Броварах, до неї їздять з усього району і з Києва, бо майстер свої справи з досвідом 20років, руки дійсно золоті, робить якісно і точно дешевше, ніж в Києві (теж одна із причин, чому до неї приїздять, окрім якісної роботи, наводила вона приклад, що за якесь надскладне фарбування, що там роботи на 5-6годин, в Києві клієнтці нарахували 5000грн, в неї 3500грн обійшлося), можна приїздити родиною, бо гарний сімейний перукар і находить підхід навіть до малих приверед, в т.ч., до особливих дітей.
ХуАнита 16 апреля в 10:37
044-383-6100 Виктор, более тщательно стригущего мастера не встречала. Фреш, возле площади Шевченко, Киев.
Миззери 16 апреля в 10:44
Я тоже спрошу если можно , чем желтизну убрать ? И стоит ли делать шатуш или аиртач что б сделать плавный переход от корней ?
Боюсь испортить то что отросло и опять в желтизну уйти
Сплюшка 16 апреля в 10:46
Професія перукаря - одна з найскладніших, але туди часто ідуть невдахи, які нічого не вміють
автор Отжигающая 16 апреля в 10:46
Ответ дляТрохи злякана
Гарний майстер! Знайдись!
Дякую за підтримку.
автор Отжигающая 16 апреля в 10:46
Ответ дляБорщик
дякую
Щас ухожу 16 апреля в 10:47
Не знаю что вам посоветовать, сама удивляюсь. Последняя стригла меня 2 раза как я просила, а на третий раз я попросила другое, а получила все равно как первые два раза. Пойду в следующий раз к новой
1 1
автор Отжигающая 16 апреля в 10:48
Ответ дляСиликоночка
Можу порадити свого перукаря в Броварах, до неї їздять з усього району і з Києва, бо майстер свої справи з досвідом 20років, руки дійсно золоті, робить якісно і точно дешевше, ніж в Києві (теж одна із причин, чому до неї приїздять, окрім якісної роботи, наводила вона приклад, що за якесь надскладне фарбування, що там роботи на 5-6годин, в Києві клієнтці нарахували 5000грн, в неї 3500грн обійшлося), можна приїздити родиною, бо гарний сімейний перукар і находить підхід навіть до малих приверед, в т.ч., до особливих дітей.
так. порадьте будь ласка. Але саме не фарбування цікавить а стрижка.
chitay 16 апреля в 10:53
На Теремки поїдете? Їзжу до Маши. Стрижка така, як на Вашому фото. 600 гривень
автор Отжигающая 16 апреля в 10:53
Ответ дляchitay
На Теремки поїдете? Їзжу до Маши. Стрижка така, як на Вашому фото. 600 гривень
Так . поїду . готова їхати до майстра хорошого.
chitay 16 апреля в 10:54
Ответ дляОтжигающая
Так . поїду . готова їхати до майстра хорошого.
напишіть в приватні
Українська зірочка 16 апреля в 11:03
Салон Erteqoob
Там такое подстригут
Тут надолго 16 апреля в 11:29
в Форме на Олимпийской отличный мастер Саша, стрижет так, что каре укладывается просто пальцами и феном
Поторописька 16 апреля в 12:25
Ответ дляОтжигающая
Тепер я боюсь перукарів більше ніж стоматологів. Уже готова виїхати в інше місто аби зати що підстрижуть. Я б поїхала за кордон до своєї навіть, але мені не можна і дуже далеко
До Дніпра поїдете? Я знаю таку, як Вам треба, сама за нею сумую. Стриже довго, але потім рік воно лежить ідеально.
Силиконочка 17 апреля в 20:19
Ответ дляОтжигающая
так. порадьте будь ласка. Але саме не фарбування цікавить а стрижка.
Вона робить і стрижки, і фарбування, кажу ж, що з великим досвідом, справляється з будь-яким типом волосся, просто фея. Від м.Лісова їхати маршруткою в Бровари №704 здається (бувша 404), спитати просто на Лісовій яка їде до ТРЦ ’Термінал’, на цій зупинці і виходити, їхати, доречі, недовго, хвилин 25-30 від Лісової (по Києву можете довше добиратися).
М.тел.0676861902 - Юля
автор Отжигающая 17 апреля в 22:52
Ответ дляСиликоночка
Вона робить і стрижки, і фарбування, кажу ж, що з великим досвідом, справляється з будь-яким типом волосся, просто фея. Від м.Лісова їхати маршруткою в Бровари №704 здається (бувша 404), спитати просто на Лісовій яка їде до ТРЦ ’Термінал’, на цій зупинці і виходити, їхати, доречі, недовго, хвилин 25-30 від Лісової (по Києву можете довше добиратися).
М.тел.0676861902 - Юля
Дуже дякую Вам. Можливо є сторінка в інстаграм? Чи краще з нею вже списуватись?
Силиконочка 17 апреля в 23:04
Ответ дляОтжигающая
Дуже дякую Вам. Можливо є сторінка в інстаграм? Чи краще з нею вже списуватись?
Списуйтесь чи подзвоніть краще і по телефону поясніть, що хочете, а тоді може на вайбер скинете фото, що Вам треба. Я не знаю чи є в неї сторінка в Інстаграмі. Знаю її вже років 7 і кому не радила - задоволені, бо й перукар класна, й людина чудова.
автор Отжигающая 17 апреля в 23:27
Ответ дляСиликоночка
Списуйтесь чи подзвоніть краще і по телефону поясніть, що хочете, а тоді може на вайбер скинете фото, що Вам треба. Я не знаю чи є в неї сторінка в Інстаграмі. Знаю її вже років 7 і кому не радила - задоволені, бо й перукар класна, й людина чудова.
Дякую ще раз. Ви і так багато інформації дали
Силиконочка 18 апреля в 08:16
Ответ дляОтжигающая
Дякую ще раз. Ви і так багато інформації дали
Завжди будь ласка)