Розлучення? Чи пробувати зберегти сімʼю

З чоловіком разом 8 років. Мені вже 34. Дитині 3 роки. Маємо спільну квартиру в києві і авто. Працювали на одній роботі, коли завагітніла далі на квартиру дозароблював сам. Вважає шо все сам, все його. Зараз на фронті. Всі бойові йдуть на ремонт. Я маю малесенький магазин у маленькому місті, живу зараз у батьків. І от в котрий раз посварились , як часто буває через свекруху, він заговорив за розлучення. А я вже як лимон, він від мене постійно щось вимагає, все йому не так, з маман його не хочу часто спілкуватися, так вона накручує його також. Розмовляти не хоче, відключає мої дзвінки. Називає егоїсткою, хоча сама в драних трусах, все малій і то на роботі , то по ремонтам їзжу на Київ. Сижу плачу другий день. Думаю яка я слабачка, перетворилась в якусь амебу. Може кинути все йому, взяти малу, загрузити авто речами і поїхати в Норвегію наприклад, поміняти все. Хай живе в тій хаті разом з мамкою своєю, сил немає вже терпіти. А з другої сторони я також все вкладала туди 8 років, кому це благородство треба. Короче ні з ким і поговорити, подруги то за кордоном то на західній десь. То й думаю напишу сюди, може хтось починав все з нуля в 34. Чи є там щось хороше, після розлучення?
7 2 2 1
Галябалована 16 апреля в 12:03
ламать не строить...
сейчас тяжело и ему и вам...
15 4
автор А я с Рио-де-Житомира! 16 апреля в 12:04
Ответ дляГалябалована
ламать не строить...
сейчас тяжело и ему и вам...
Я не хочу розлучатися. Він про це вже не перший раз говорить.
ПП-шница 16 апреля в 12:05
То ж ви з ним зараз не живете.Обмежте спілкування по телефону,не дзвоніть геть поки.Ви ж і навіть не в квартирі,а в батьків.Хоче,нехай розлучається,то ж не смертельно.
Галябалована 16 апреля в 12:06
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Я не хочу розлучатися. Він про це вже не перший раз говорить.
тяжело когда денег нет, и надо выбирать трусы или кусок мяса
Дуб береза 16 апреля в 12:07
1. Купити собі нормальні труси.
2. Норвегія??? А нормальних країн не лишилося? Нашо в цей дубак їхати, мова дика.. такоє...
3. Свекруху в бан, живіть у своє задоволення.
Allein74999 16 апреля в 12:08
Забейте. Конца войны еще не видать. Прекратите общение с ним и со свекровью. Будет надо - сами найдут. Живите и думайте о себе и ребенке. Пусть он переживает.
Дуб береза 16 апреля в 12:08
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Я не хочу розлучатися. Він про це вже не перший раз говорить.
Після розлучення життя існує. Якщо коротко)))))
15 2
Пуки-куки 16 апреля в 12:09
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Я не хочу розлучатися. Він про це вже не перший раз говорить.
Принаймні всі буд матеріали, які вже закуплені, ви можете почати вкладати в житло, де живете тепер. А не в ту квартиру.
Або просто їх продати.

Чи ви думаєте, що ситуація покращиться і знову буде у вас любов, мир та злагода?
Фоточки нема 16 апреля в 12:09
Автор, по Вашим декільком сточкам, важко зрозуміти, що у Вас відбувається. Він забезпечує родину? Які відносини були до того, як він пішов у ВСУ?
ПП-шница 16 апреля в 12:09
Ответ дляДуб береза
Після розлучення життя існує. Якщо коротко)))))
Ще навіть краще в декого.
автор А я с Рио-де-Житомира! 16 апреля в 12:09
Ответ дляДуб береза
1. Купити собі нормальні труси.
2. Норвегія??? А нормальних країн не лишилося? Нашо в цей дубак їхати, мова дика.. такоє...
3. Свекруху в бан, живіть у своє задоволення.
Свекруха за 200 метрів живе. Ми з одного міста.
За труси це образно)
Я люблю холод. Та і кажуть там нормальні виплати. У мне фін подушка 4 т дол всього, це пшик для Європи , ще й з дитиною
2 1
ЯяяКакаджамбо 16 апреля в 12:10
Ответ дляДуб береза
1. Купити собі нормальні труси.
2. Норвегія??? А нормальних країн не лишилося? Нашо в цей дубак їхати, мова дика.. такоє...
3. Свекруху в бан, живіть у своє задоволення.
Норвегия чем не угодила? Шикарная природа, уровень жизни, да, климат суровый. Зато выплаты хорошие. Знакомые уехали и довольны, возвращаться не собираются.
В курсі діла 16 апреля в 12:10
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Я не хочу розлучатися. Він про це вже не перший раз говорить.
так візьміть паузу, поживіть для себе, відпустіть ситуацію, видихніть.

нерухомість і авто придбані під час шлюбу?
автор А я с Рио-де-Житомира! 16 апреля в 12:12
Ответ дляПП-шница
То ж ви з ним зараз не живете.Обмежте спілкування по телефону,не дзвоніть геть поки.Ви ж і навіть не в квартирі,а в батьків.Хоче,нехай розлучається,то ж не смертельно.
Не смертельно, але у мене вже на стільки розшатана психіка, що я то як зомбі, через хвилину плачу, через хвилину звоню йому, він не бере я знову як зомбі. Мені лікуватися треба, а консультація психолога як крило літака коштує
8 2
В курсі діла 16 апреля в 12:12
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Не смертельно, але у мене вже на стільки розшатана психіка, що я то як зомбі, через хвилину плачу, через хвилину звоню йому, він не бере я знову як зомбі. Мені лікуватися треба, а консультація психолога як крило літака коштує
попробуйте медитації з ютюбу
для заспокоєння спробуйте техніку квадратного дихання, займіться йогою, пілатесом
вам треба морально дистанціюватися від цієї ситуації
автор А я с Рио-де-Житомира! 16 апреля в 12:13
Ответ дляФоточки нема
Автор, по Вашим декільком сточкам, важко зрозуміти, що у Вас відбувається. Він забезпечує родину? Які відносини були до того, як він пішов у ВСУ?
Скандали були і до того. Але зараз обострилось, і зрозуміло чому. Війна то війна. Я все приймаю вже два роки, тільки на скільки мене так вистачить.
Малій все щ його карти я купую, собі з заробітку магазину.
ЛісАпетная 16 апреля в 12:14
Вы не хотите разводиться, а что его не устраивает? Автор, ломать - не строить, я понимаю, что громоотводом не хочется быть, но война блядская всем психику портит. Я свою свекровь тоже не особо люблю, она мозгоклюй и вообще у меня к ней давний счет обид... Сын с ней если общается по телефону - то 5 минут, пока мозг не начнет выносить, потом сразу прощается с ней. Я тоже не люблю это все слушать, но при этом понимаю, что она переживает за нас, у нее никого больше нет, вообще...
Поговорите с мужем спокойно, без нервов. Развестись - раз плюнуть..
Блиск думки 16 апреля в 12:14
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Не смертельно, але у мене вже на стільки розшатана психіка, що я то як зомбі, через хвилину плачу, через хвилину звоню йому, він не бере я знову як зомбі. Мені лікуватися треба, а консультація психолога як крило літака коштує
Попейте магний треонат-через неделю будете другим человеком-проверено!
автор А я с Рио-де-Житомира! 16 апреля в 12:14
Ответ дляВ курсі діла
так візьміть паузу, поживіть для себе, відпустіть ситуацію, видихніть.

нерухомість і авто придбані під час шлюбу?
Так, але він вважає шо все його. Типу декрет то мої проблеми
Пуки-куки 16 апреля в 12:15
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Не смертельно, але у мене вже на стільки розшатана психіка, що я то як зомбі, через хвилину плачу, через хвилину звоню йому, він не бере я знову як зомбі. Мені лікуватися треба, а консультація психолога як крило літака коштує
Якщо після кожного дзвінка плачете - можливо спробувати не дзвонити.
Якщо ви не бачите вже з ним майбутнього - можливо спробувати почати жити самій. Або хоча б налаштовуватись на це.

І купіть собі вже врешті ’труси’ образно.
Я_и_моя_собака 16 апреля в 12:16
Делить пополам . Ехать в Норвегию
Распутница 16 апреля в 12:20
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Я не хочу розлучатися. Він про це вже не перший раз говорить.
Я в схожій ситуації зараз, але мій договорився вже. Ледь що - розлучаюся, переставав говорити... Ревнощі якісь на рівному місці, постійно розказує, що не працюю, а в мене дві офіційні роботи і непоганий дохід. З моєї заначки тільки і тягне, все навпіл,бо як же це він буде сам все тягнути. Мені не дає, тільки бере. Дім спільний, записаний на мене, так він не йде, а мене з дитиною виганяє... Золотий чоловік, мамина радість. Посиділа в шоці, і вирішила піду на зйомну квартиру щоб нерви зберегти собі і дитині, довго він в тому домі не на живеться, бо подаю на розлучення і поділ майна. Всьому є край,терпінню теж
8 1 1 1
В курсі діла 16 апреля в 12:17
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Так, але він вважає шо все його. Типу декрет то мої проблеми
Це не важно шо він там вважає, по закону все що придбано в шлюбі, то ваше спільне і буде ділитися по закону 50/50. Його думка нікого не цікавить.
автор А я с Рио-де-Житомира! 16 апреля в 12:18
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Делить пополам . Ехать в Норвегию
Він не хоче нічого ділити. Я б ще вчора виїхала, та батьків жалко. Тільки через них тут
Шалена невинність 16 апреля в 12:19
А почему трусы не купите?
Просто Фіфа 16 апреля в 12:21
Ну съездите в Норвегию, пока есть такая возможность. Разводится не обязательно. Поживете пока принимают. Поделить успеете. Имущество нажито в браке
В курсі діла 16 апреля в 12:21
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Він не хоче нічого ділити. Я б ще вчора виїхала, та батьків жалко. Тільки через них тут
Давайте так- а чим вам поможе виїзд в Норвегію, якшо він вас нєрвірує по телефону. В Норвегії, що, нема телефонів чи зв´язку?
Ви ж розумієте, що діло не в Норвегії?
Распутница 16 апреля в 12:21
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Він не хоче нічого ділити. Я б ще вчора виїхала, та батьків жалко. Тільки через них тут
Хоче-не хоче, це вже його проблеми. Суд все поділить, аби заява була. Чи він хоче щоб ви гола боса і в віночку з дитиною пішли, а йому все залишили... Фантазер
Фантазерша 16 апреля в 12:21
развестись успеете, вы и так вместе не живёте
но судя по всему хорошего уже ничего не будет
автор А я с Рио-де-Житомира! 16 апреля в 12:22
Ответ дляЛісАпетная
Вы не хотите разводиться, а что его не устраивает? Автор, ломать - не строить, я понимаю, что громоотводом не хочется быть, но война блядская всем психику портит. Я свою свекровь тоже не особо люблю, она мозгоклюй и вообще у меня к ней давний счет обид... Сын с ней если общается по телефону - то 5 минут, пока мозг не начнет выносить, потом сразу прощается с ней. Я тоже не люблю это все слушать, но при этом понимаю, что она переживает за нас, у нее никого больше нет, вообще...
Поговорите с мужем спокойно, без нервов. Развестись - раз плюнуть..
Его все не устратвает. И то как я бизнес веду, мало денег зарабатываю. И то что поправилась, а у меня кортизол зашкаливает из-за его службы и нервов, и со свекровью тоже старые обиды, с грязью мешала. А ему святой себя выставляет, мурчит в трубку как ей тяжко.
А поговорить без нервов я могу, а он нет. Орет, маты, сейчас второй день вообще отклоняет звонки