16 апреля в 14:35

Help! Випила і написала таке чоловіку

Тепер соромно жахливо
Дівчата, підтримайте
показать весь текст
75 5
Цукрові вишні 16 апреля в 15:29
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Нет, я женщина и я всегда прямо говорю о своих желаниях. И я знаю, что мужчинам это нравится.
Это как? Приезжает поставщик, вы ему накладные: подпишите тут, Сергей, а вы не против если я привяжу вас к своей кровати всего на полчасика? Мне кажется это немного неприлично
LoveYouOrNot 16 апреля в 15:29
Тю, напишіть, що були п´яненькі, помилились номером, і хотіли щоб трахнув інший пан Ігор. А цей обломається і зніме корону.
автор 100pudov 16 апреля в 15:30
Ответ дляLoveYouOrNot
Тю, напишіть, що були п´яненькі, помилились номером, і хотіли щоб трахнув інший пан Ігор. А цей обломається і зніме корону.
То ясно ж , що це брехня і я виправдовуюся
LoveYouOrNot 16 апреля в 15:31
Ответ для100pudov
То ясно ж , що це брехня і я виправдовуюся
Ну так але хай він тепер сумнівається
Чупа-чупс 16 апреля в 15:31
боже. девочки, я на работе, ржу не могу.... астанавитесь..
Творю чудеса 16 апреля в 15:45
Если не ответил, то трахать не хочет, но джентльмен. Даёт сохранить вам лицо. Типа не было ничего. Мне так когда-то, думаю тоже не в трезвом состоянии, товарищ написал неприличное предложение. Я ничего не ответила. Потому как понимала, что он скорее всего не трезвый и будет жалеть о том, что написал. А так сделала вид, что ничего не было и ок.
Якось так і живу 16 апреля в 15:47
Співчуваю, але певно не трахне
ПультОт_БМВ 16 апреля в 15:48
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Нормально все, автор, не переживайте. мужчины любят и ценят такие прямые заявления.
я прям це бачу:
- хочу, щоби ти мене жахнув!
- пасібо, я ценю.
1 18
НЛОша 16 апреля в 15:55
Ответ для100pudov
Так!!
Готовится, наверное
ПультОт_БМВ 16 апреля в 15:58
Ответ для100pudov
Так!!
і мовчить, фука така
нєєє, я б уже йшла до кінця.
іпать так королєву, програть так мілліон.
Пишу вірші, дорого 16 апреля в 16:01
Напишіть йому : ’Ой, вибачте, щойно побачила це смс. Це не я писала, а моя пьяна подруга взяла в мене телефон і так пошуткувала’
МастерЮля 16 апреля в 16:04
Ответ для100pudov
То ясно ж , що це брехня і я виправдовуюся
не парьтесь. следующий его ход и он его сделает, вам остается только расставить ноги
4есотка 16 апреля в 16:07
А ви помічали колись від нього симпатію чи якийсь потяг?
ваше смс має якісь підстави окрім власних бажань?
ЯсноВидящая 16 апреля в 16:14
Ответ дляТворю чудеса
Если не ответил, то трахать не хочет, но джентльмен. Даёт сохранить вам лицо. Типа не было ничего. Мне так когда-то, думаю тоже не в трезвом состоянии, товарищ написал неприличное предложение. Я ничего не ответила. Потому как понимала, что он скорее всего не трезвый и будет жалеть о том, что написал. А так сделала вид, что ничего не было и ок.
что вам написал? интересненько.
Намазюкана нішою 16 апреля в 16:21
Ответ дляМастерЮля
не парьтесь. следующий его ход и он его сделает, вам остается только расставить ноги
Блин, девочки, на меня уже в маршрутке люди косятся.
Ржу аж слезы текут)
Люблю пиво 16 апреля в 16:22
А що ваз звʼязувало з цим чоловіком? Якщо хочете зберегти спілкування, особливо, якщо це колега, чи у вас ділові стосунки, доведеться написати, що ви були в нетверезому стані, і вам соромно за ці смс. Якщо хочете ще пофліртувати, напишіть, що соромно за те, що не змогли стримати своє бажання.
То хто він вам?
МастерЮля 16 апреля в 16:27
Ответ дляЛюблю пиво
А що ваз звʼязувало з цим чоловіком? Якщо хочете зберегти спілкування, особливо, якщо це колега, чи у вас ділові стосунки, доведеться написати, що ви були в нетверезому стані, і вам соромно за ці смс. Якщо хочете ще пофліртувати, напишіть, що соромно за те, що не змогли стримати своє бажання.
То хто він вам?
автор написала пане і на ви. явно стосунки не близькі)
Творю чудеса 16 апреля в 16:28
Ответ дляЯсноВидящая
что вам написал? интересненько.
Та я уже не помню дословно. Секса хотел.
Люблю пиво 16 апреля в 16:56
Ответ дляМастерЮля
автор написала пане і на ви. явно стосунки не близькі)
Так, але це може бути будь-який знайомий чоловік, з яким не було тісного спілкування, і взаємодії з яким може й не бути у майбутньому, тоді взагалі не потрібно нічого більше писати.
Самая СоветЧиваЯ 16 апреля в 17:02
Смех, смехом. Ну это ж позорище, если честно, малознакомому человеку такое написать.
Тантрический кекс 16 апреля в 17:06
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
Смех, смехом. Ну это ж позорище, если честно, малознакомому человеку такое написать.
а де написано що він малознайомий? У нас нема таких даних.
МастерЮля 16 апреля в 17:08
Ответ дляЛюблю пиво
Так, але це може бути будь-який знайомий чоловік, з яким не було тісного спілкування, і взаємодії з яким може й не бути у майбутньому, тоді взагалі не потрібно нічого більше писати.
а номер телефону звідки? клієнт? сусід? то це взагалі печалька, бо потім треба взаємодіяти, навіть якщо не писати
Люблю пиво 16 апреля в 17:13
Ответ дляМастерЮля
а номер телефону звідки? клієнт? сусід? то це взагалі печалька, бо потім треба взаємодіяти, навіть якщо не писати
Будь-хто може бути. Познайомив хтось чи курʼєр, як варіант, чи таксист, що підвозив нетверезу авторку додому того вечора)
Білий Лосик 16 апреля в 23:13
Ответ дляПффф 100%
Пан Вгор? Чи то Ігор?
Он хоть не ваш начальник?
Тхорь.