День гарних новин

Кожна наступна новина краща за попередню) хоча в топі найкращих новин все-таки новини про війну і мобілізацію але й економіка важливо.
ТАРИФ НА СВІТЛО ДЛЯ НАСЕЛЕННЯ МАЄ ПОКРИВАТИ СОБІВАРТІСТЬ ЙОГО ВИРОБНИЦТВА – КУЧЕРЕНКО
https://zn.ua/ukr/energetics/tarif-na-svitlo-dlja-...
По їхнім підрахункам, собівартість виробництва, це десь приблизно 3.5 грн ща кВт. І вводит цей тариф треба терміново
2.Планують збільшувати податки.. але економити наші податки на непотрібних тратах то дичина для Гетьманцева
За розрахунками Міністерства фінансів, до кінця 2024 року додаткова потреба у фінансуванні для виплати додаткової винагороди перевищить 50 млрд грн. Крім того, депутати та урядовці обговорюють можливість збільшення видатків на потреби оборони у 2024 році на понад 400 млрд грн для закупівлі військової техніки та боєприпасів.

За даними співрозмовників ЕП в парламенті, єдиним можливим джерелом фінансування настільки великих видатків може стати лише підвищення податків.
В тей же час Гетманцев вважає, "дичиною", пропозицію закрити Гавномарафон і кошти зспрямувати на ЗСУ, бо кожен день ми на армію витрачаємо 5 млрд грн а гавномарафон це всього лише 1 млрд грн в рік.. великі стратеги
https://mbiz.censor.net/news/3484674/dovedetsya_pi...
Viktoria_St 16 апреля в 18:10
На общем фоне ппца это не новость
1 1 14
wer-inn 16 апреля в 18:10
При тиране Януковиче Кучеренко себе такого не позволял) ни высказываний, ни повышения тарифов
2 24 8
Veronika_100k 16 апреля в 18:11
Как бы это сказать, чтобы не забанили с расстрелом через повешенье?
1 3 35
inresta 16 апреля в 18:11
пакращення каждый день
You are Queen 16 апреля в 18:11
Як вони за..ли!!!!
21 4
автор Jave 16 апреля в 18:12
Ответ дляwer-inn
При тиране Януковиче Кучеренко себе такого не позволял) ни высказываний, ни повышения тарифов
Яник дивиться на дії найвеличнішого черчИля, і думає ’а що так можна було?))’
3 16 19
ViktoryjaG 16 апреля в 18:16
Ответ дляVeronika_100k
Как бы это сказать, чтобы не забанили с расстрелом через повешенье?
Что угодно пишите, если не ураура, может быть расстрел.
2 1 4
та самая 16 апреля в 18:17
Ви бачили Маляр яка образила жінку військового на телемарафоні і кричить що закон по демобілізації не буде, всім треба на фронт
А коли питають про її чоловіка, то пише що давайте не будемо чіпати особисте)
Які вони всі 🤮
kh0110 16 апреля в 18:20
Ответ дляwer-inn
При тиране Януковиче Кучеренко себе такого не позволял) ни высказываний, ни повышения тарифов
Ну так то при тиране, а теперь при свободе можно все, жаль только, что не все понимают, чья это свобода сейчас
1 12
liss 16 апреля в 18:22
Ответ длята самая
Ви бачили Маляр яка образила жінку військового на телемарафоні і кричить що закон по демобілізації не буде, всім треба на фронт
А коли питають про її чоловіка, то пише що давайте не будемо чіпати особисте)
Які вони всі 🤮
Так у всіх « особисте» . Нехай влада відчепиться від населення . Своїми силами ( поліціантами и тд ) захищає країну .
1 21
inresta 16 апреля в 18:27
Ответ дляliss
Так у всіх « особисте» . Нехай влада відчепиться від населення . Своїми силами ( поліціантами и тд ) захищає країну .
между прочим всяких полицейских, сбу и пр. силовиков более 600000 чел.
и никто из них не воюет
Anet337 16 апреля в 18:28
Ответ дляliss
Так у всіх « особисте» . Нехай влада відчепиться від населення . Своїми силами ( поліціантами и тд ) захищає країну .
И с лопатами! Моя мечта увидеть их всех на фронте......
12 3 1
drive105 16 апреля в 18:29
Дороже чем в ЕС. Кто там рвался в Европу ? Радуйтесь. Мы её обогнали
3 2 4 3
lilyD 16 апреля в 18:30
Про автомобілі забули
Що якщо більше 1 на особу
То будуть вилучати на військові потреби
1 4
liss 16 апреля в 18:34
Ответ дляAnet337
И с лопатами! Моя мечта увидеть их всех на фронте......
Ни одного не будет «бо ім всім ми повинні (
lilyD 16 апреля в 18:35
https://t.me/censor_net/48867
Але не все так погано
Ваше авто буде в межах вашої області знаходитися)
Nathalie27 16 апреля в 18:40
Ответ дляlilyD
https://t.me/censor_net/48867
Але не все так погано
Ваше авто буде в межах вашої області знаходитися)
Надіюсь, що можна буде його провідувати, перевіряти накатаний пробіг і дорікати тимчасовому водію за непроведене ТО)
nnnnika 16 апреля в 18:40
Ответ дляlilyD
https://t.me/censor_net/48867
Але не все так погано
Ваше авто буде в межах вашої області знаходитися)
Обмежено придатних теж не можна відправляти з області, тільки чхати на це хотіли і їх відправляють на нуль. Так само буде і з автомобілями
lilyD 16 апреля в 18:44
Ответ дляnnnnika
Обмежено придатних теж не можна відправляти з області, тільки чхати на це хотіли і їх відправляють на нуль. Так само буде і з автомобілями
Та там норм на нулі
Їм навіть базилік по 450 грн туди закуповують
https://t.me/censor_net/48873
зорi 16 апреля в 18:53
Ответ дляJave
Яник дивиться на дії найвеличнішого черчИля, і думає ’а що так можна було?))’
так а почему ваш янек такой переживающий за украинцев не даст бабло нам?а почему сивочолий с трибуны одной рукой утирает крокодильи слезы а другой берет миллион дол от орбана,завербованого фсб?почему нам турки строят дроновый завод а совсем рядом достррилисть цеха 1700м кв под орешки сладкие?а почему сивочолий не продас липецкую фабрику и деньги на армию?ну все ж тааак переживают так делом пусть покажут
1 2 2 4
зорi 16 апреля в 18:55
а почем у депутат европ солидарности и друг порошенко княжицкий встречается в третьих странах и не один раз с кумом из россии начальником фсб?фото есть в турциях ,дружбаны.
3 2 3
зорi 16 апреля в 18:56
Ответ дляnnnnika
Обмежено придатних теж не можна відправляти з області, тільки чхати на це хотіли і їх відправляють на нуль. Так само буде і з автомобілями
какие автомобили.только спец техника и большие а не легковушки.у вас три камаза ?
1 4
зорi 16 апреля в 18:57
Ответ дляdrive105
Дороже чем в ЕС. Кто там рвался в Европу ? Радуйтесь. Мы её обогнали
да лучше к черту на кулички чем к вам на болота.
2 4 1
KozaNostra_I 16 апреля в 18:57
Ответ дляwer-inn
При тиране Януковиче Кучеренко себе такого не позволял) ни высказываний, ни повышения тарифов
это другое
зорi 16 апреля в 18:58
Ответ дляliss
Так у всіх « особисте» . Нехай влада відчепиться від населення . Своїми силами ( поліціантами и тд ) захищає країну .
ну так пусть сивочолий идет на фронт с сыном .нечего в лондонах сидеть
3 5
Piracanta 16 апреля в 18:59
Ну говорили же, что у них есть план Б на случай, если нам ’союзники’ откажут в помощи. Вот он и есть.
2 1
liss 16 апреля в 19:01
Ответ дляinresta
между прочим всяких полицейских, сбу и пр. силовиков более 600000 чел.
и никто из них не воюет
Да я сама в шоке . Смотрите обычные гражданские кормят налогами военных , провладных, силовиков и еще все равно должны 🤕
liss 16 апреля в 19:03
Ответ длязорi
ну так пусть сивочолий идет на фронт с сыном .нечего в лондонах сидеть
А кто против ? ( кроме них самих :)
Yarosh10 16 апреля в 19:33
Ответ дляinresta
между прочим всяких полицейских, сбу и пр. силовиков более 600000 чел.
и никто из них не воюет
Не несіть маячню, будь ласка.
ЦСО А чули, Білий вовк??
Це все спецпідрозділи СБУ, які виконують різні завдання бойові.