«У зв´язку з мобілізацією керівника команди розробки сервісу Банка з 1.06 відкриття нових Банок буде недоступне»
- Олег Гороховський. ㅤ ()
Такий пост міг би з´явитися, якби не працювало бронювання ключових інженерів технологічних компаній.
Чи можливо вести війну без грошей та економіки? Очевидно - неможливо. Тож економічне бронювання потрібне і важливе!
Сьогодні в компанії Fintech Band, розробнику Монобанк, заброньовано 44 ключові фахівці, а 183 не заброньовано.
Ми найбільший платник податків ІТ-галузі в країні.
Кожен наш інженер забезпечує зарплату сотням воїнів.
А ще кожен інженер робить так, щоб мільйони українців пишалися нашим із вами Монобанком.
Підготовка кожного такого фахівця триває 5-7 років, і нам треба з вами вирішити, що робити з Моно, а разом із тим і з десятками інших бізнесів, що забезпечують обороноздатність країни.
Інженери - стратегічний ресурс. Вони як нафта. Вони довго ростуть. І нерівномірно розподілені по світу. Нам дуже пощастило мати таку кількість технічних талантів у країні. І, звичайно, без них не було б багатьох продуктів ВПК - дронів, РЕБів, систем управління військом. Усі вони побудовані руками українських інженерів. Тож їх треба бронювати значно більше, а не менше.
Дія Сіті = технологічні компанії. Держава це розуміє, тому приналежність компанії до Дія Сіті (де хостяться технологічні компанії) - один із критеріїв бронювання. І ті ж виробники дронів і РЕБів - також резиденти Дія Сіті.
Давайте діяти розумно.
Економіка має продовжувати функціонувати, інакше програємо війну.
Давайте діяти розумно.
Ответ дляCatyK
Давайте діяти розумно.
наконец дочитали весь текст?
Ответ дляCatyK
Давайте діяти розумно.
Так фабет и глово тоже резиденты Дия сити, но почему то люди возмущались когда их сотрудников разрешили бронировать
Ответ дляSonne8752
Так если разобраться каждый мужчина ценен - кем бы он не работал
Я не хочу бути тим, хто розказує що хтось важливий, а хтось ні, чи кому жити, а кому вмирати. Кожне життя цінне. Але. Була недавно у фокстроті, менеджерів по залі чоловік 10 ходило, всі чоловіки. То я теж думаю, що краще забронювати інженерів, розробників дронів чим консультантів в магазині
Ana Fernandes• 17 мая 2024
Ответ дляMussja
Ну, по логике надо бронировать тех, без кого все встанет.
Ana Fernandes• 17 мая 2024
Ответ дляМимо_шла
Это популизм был
Хотя да, очень выборочная логика
Ответ дляMussja
Ну давайте начнем с того что в моно не сидят те кто занимается дронами
Громкий заголовок это круто конечно, но ни Гороховского ни Рогальского не мобилизируют...
Киев_Елена• 17 мая 2024
Ответ дляMussja
Каждая жизнь ценна….но Вы б отправили на фрон продавцов фокстрот) миленько)))
Ana Fernandes• 17 мая 2024
Ответ дляКиев_Елена
Тем более, по логике магазин без продавцов работать не может
diamond_shop• 17 мая 2024
Ответ дляУслада
автор, а до конца вы хоть прочитали сообщение от Гороховского?
или только хватило на первое предложение7
автору за це не платять
Ответ дляКиев_Елена
Я не відправляю на фронт нікого. Але в нас забронювані циркачі, стендапери, і т.д. а в полі працювати нікому, і водіїв забирають посеред дороги, залишаючи грузовики повні товару. Повинна бути логіка
_Katya_1985• 17 мая 2024
Ответ дляCatyK
Давайте діяти розумно.
то буде краще з цих інженерів грести по 50 тисяч штрафу, так для бюджету буде краще
а все інше то фігня, аби кармани набить
Ответ дляMussja
вам рассказать про работников фонда Столара, которые гуманитарку развозят, там мужиков 5-6 2 на2, мастер классы проводят, с детьми играются. Инвалиды все, не иначе
Ответ длялетта
Не потрібно мені розказувати, я теж багато знаю. І не один фонд Столара такий, на превеликий жаль
Ответ длясоняшка
Нет никакой проблемы поддерживать эту банку, люди могут и по своему желанию уволится - желающих на айти рынке полно. Пост манипуляция. Выходит инженеры важны, а развозчики хлеба - нет.
Важны все. Но инженер сможет развозить хлеб, а развозчик хлеба инженера не заменит.
Ana Fernandes• 17 мая 2024
Ответ длясоняшка
Кто угодно ее поддерживать не сможет но пост манипуляция тоже правда