17 апреля в 21:55

Купила сорочку. Пошита не зовсім якісно чи це ок?

Тканина тоненька фланелька. Порівняйте друге фото з першим і третім
показать весь текст
7 1
Yana_S 18 апреля в 11:41
Ответ дляА вот недавно
В мене таке саме було із сукнею zara з доволі цупкого льону. Модель теж була не в обтяг, та ще й взяла на розмір більше. Довелося викинути через пару разів як вдягла. Десь близько 70 євро у смітник.
Капець,від зари такого не очікувала...а в мене це asos, ще й модель така гарна, мені дуже прикро було :(