Худі на застібці/ замку/ блискавці

Всім привіт! Можливо недавно хтось купував жіноче, не утеплене худі на застібці. Порадьте якісного виробника.
Тільки в Україні, потрібно на суботу.
Без комплексів 18 апреля в 10:48
ТМ OHUENO
1 2
черная мамба 18 апреля в 11:03
cabanchi.com але не дешево
автор Все будет, но потом 18 апреля в 11:06
Ответ длячерная мамба
cabanchi.com але не дешево
В мене є їх костюм, колір втратив швидко. Хоч температурний режим дотримано і засіб для прання якісний
Янка-угомонись 18 апреля в 11:22
а який колір потрібен?
автор Все будет, но потом 18 апреля в 11:33
Ответ дляЯнка-угомонись
а який колір потрібен?
Не чорний, сірий і синій. На рахунок інших потрібно дивитися
черная мамба 18 апреля в 14:10
Ответ дляВсе будет, но потом
В мене є їх костюм, колір втратив швидко. Хоч температурний режим дотримано і засіб для прання якісний
шкода, в мене проблем не було. Маю три костюми