Изменено 18 апреля в 16:12

Помогите определить или оригинал парфюма по внешнему виду

По упакованной слюде и по наклейке на флаконе можете подсказать: это оригинал или подделка ?
Спасибо!
Хомо_сапиенс 18 апреля в 16:15
Bvlgari?
автор Пишу з калідору 18 апреля в 16:16
Ответ дляХомо_сапиенс
Bvlgari?
Да)) Вы профи)! Подскажите, пожалуйста, как считаете?
Магиня 18 апреля в 16:23
Перевірте бач код на спеціальних сервісах. Будете знати
Хомо_сапиенс 18 апреля в 16:24
Ответ дляПишу з калідору
Да)) Вы профи)! Подскажите, пожалуйста, как считаете?
Не, я не профи. Мне сложно сказать, я никогда с рук не покупала, только в магазинах. Вроде оригинал.
автор Пишу з калідору 18 апреля в 16:27
Ответ дляМагиня
Перевірте бач код на спеціальних сервісах. Будете знати
В підробках так само ставлять батч-коди, як і виробники оригіналів нажаль( Тому батч-код не показник оригіналу
автор Пишу з калідору 18 апреля в 16:26
Ответ дляХомо_сапиенс
Не, я не профи. Мне сложно сказать, я никогда с рук не покупала, только в магазинах. Вроде оригинал.
Просто я видела на некоторых Булгари наклейка с инфой сбоку флакона и батч-код там же выбит, а на некоторых , как здесь, наклейка снизу с инфой и батч-кодом
Хвець-тець 18 апреля в 16:27
Если парфюм не бюджетный, то есть риск, что флакон копии будет практически идентичен оригиналу, делая такие покупки с рук, сильно рискуете.
tereska 18 апреля в 16:28
Косо-криво наклейка, але в мене і на парфюмі від Діору наклейка теж не охайно, і на їх декоративці буває аби що наклеять, я би краще приліпила.
У вас є фото слюди збоку, не з низу?
автор Пишу з калідору 18 апреля в 16:28
Ответ дляХвець-тець
Если парфюм не бюджетный, то есть риск, что флакон копии будет практически идентичен оригиналу, делая такие покупки с рук, сильно рискуете.
Вот поэтому я ещё сбросила скрин фото, на котором ещё видно целофан и спайку на целофане
автор Пишу з калідору 18 апреля в 16:32
Ответ дляtereska
Косо-криво наклейка, але в мене і на парфюмі від Діору наклейка теж не охайно, і на їх декоративці буває аби що наклеять, я би краще приліпила.
У вас є фото слюди збоку, не з низу?
Ось все, що є. Шматочок бокового шву обвела колом
Ку ка ку ка ку 18 апреля в 16:33
Де ви купували? На олх промишляв умілець який в оригінальні флакони заливав паль
автор Пишу з калідору 18 апреля в 16:35
Ответ дляКу ка ку ка ку
Де ви купували? На олх промишляв умілець який в оригінальні флакони заливав паль
Я ще не купила) Але об´явка дівчини з олх. У неї на продаж 5 різних позицій, а все інше - побутові дрібниці і біжутерія
Ку ка ку ка ку 18 апреля в 16:35
Ответ дляПишу з калідору
Я ще не купила) Але об´явка дівчини з олх. У неї на продаж 5 різних позицій, а все інше - побутові дрібниці і біжутерія
В нього ніби було багато оголошень, темка на сайті кремчик є
автор Пишу з калідору 18 апреля в 16:36
Ответ дляКу ка ку ка ку
В нього ніби було багато оголошень, темка на сайті кремчик є
А можете скинути посилання на тему? Дякую!
Ку ка ку ка ку 18 апреля в 16:37
Ответ дляПишу з калідору
А можете скинути посилання на тему? Дякую!
Зараз немаю часу шукати, читала давно
tereska 18 апреля в 16:37
Багато місця вільного зверху гуляє, зазвичай оригінали прям впритик слюдою обтягують, через мене вже дуже багато парфумів пройшло в слюді.
Якісь він халтурний.
автор Пишу з калідору 18 апреля в 16:38
Ответ дляКу ка ку ка ку
Зараз немаю часу шукати, читала давно
Ок, спробую пошукати) Дякую за наводку)
автор Пишу з калідору 18 апреля в 16:41
Ответ дляtereska
Багато місця вільного зверху гуляє, зазвичай оригінали прям впритик слюдою обтягують, через мене вже дуже багато парфумів пройшло в слюді.
Якісь він халтурний.
Так то вони розпаковані і зверху просто прикриті. А так по коробочці наче впритик? Спайка нормальна? Не склеєна звичайним клеєм, як вважаєте? Охайна на Ваш погляд?
ПотеряласЯ Я... 18 апреля в 18:45
Мені спайка звичайна, слюда теж. Покажіть верх флакону, треба ще дивитись на розпилювач і трубочку.
Побачила те, що Ви обвели. Навіть не знаю, як так могли пакування зробити. Там не має бути загорнуто прямокутником.