18 апреля в 16:32

Дівчата! Чому всі кинулися переоформляти автомобілі?

Я зрозуміла що повʼязано з новим законом. Але в чому вигода.. бо я тільки бачу відео в тік ток.
8 3 1
Великий сатирик 18 апреля в 16:33
Не знают, наверное, что там в законе, поэтому и кинулись переоформлять. Но у меня в окружении никто ничего не переоформляет
Чаклунка-ведунка 18 апреля в 16:33
Другий можуть забрати на потреби Зсу.
22 4 2
Svs19 18 апреля в 16:33
Мгжет у кого в семье больше 2х авто оформляют на родычей))) бо заберет зелень
24 9
Чаклунка-ведунка 18 апреля в 16:34
Ответ дляSvs19
Мгжет у кого в семье больше 2х авто оформляют на родычей))) бо заберет зелень
Не двух, а больше одного.
автор Шпондєр 18 апреля в 16:34
Ответ дляSvs19
Мгжет у кого в семье больше 2х авто оформляют на родычей))) бо заберет зелень
Ну в нас одне авто на чоловіка, то що треба на мене його робити?
14 8
Я не чарівниця вам 18 апреля в 16:34
мы всегда все машины оформляли на меня, и недвижимость тоже
сейчас машина одна, вовремя 2ю продали
11 3
Svs19 18 апреля в 16:34
Ответ дляЧаклунка-ведунка
Не двух, а больше одного.
Да, не так написала
Пацан к успеху шел 18 апреля в 16:35
Мой на мне, мужа - на муже. Ничего не переоформляем.
Svs19 18 апреля в 16:35
Ответ дляШпондєр
Ну в нас одне авто на чоловіка, то що треба на мене його робити?
Что поменяется)))
Но доки на авто лучше на с4ля переоформить если есть вбозможность
ГейТуда 18 апреля в 16:36
А у меня возник вопрос, если авто оформлены на мужа, куплены в браке, то это ж половины авто там мои.Как они могут забрать мою 1/2 часть авто или там не только у мужчин заберут?
13 1
автор Шпондєр 18 апреля в 16:37
В мене куплено до весілля і на чоловіку.
Привіт з ботойбіччя 18 апреля в 16:37
Менше крали б і не треба було у людей авто забирати на потреби, на початку війни дозволи ввозити авто із за кордону а тепер будуть забирати , якийсь сюр....
31 4
Бавовнятко 18 апреля в 16:38
Якщо є 2 авто то одне можуть забрати
Криниця щастя 18 апреля в 16:38
Ответ дляЯ не чарівниця вам
мы всегда все машины оформляли на меня, и недвижимость тоже
сейчас машина одна, вовремя 2ю продали
Не має значення скільки, фізичних осіб це не стосується - вилучення авто
6 3
Я не чарівниця вам 18 апреля в 16:39
Ответ дляКриниця щастя
Не має значення скільки, фізичних осіб це не стосується - вилучення авто
это пока, вы видите как они гайки крутят
5 2
Ля-ля-ля 18 апреля в 16:40
Ответ дляSvs19
Мгжет у кого в семье больше 2х авто оформляют на родычей))) бо заберет зелень
При чем тут семья?
Если на одном человеке больше 1 машины, а не в семье
Криниця щастя 18 апреля в 16:39
Ответ дляБавовнятко
Якщо є 2 авто то одне можуть забрати
Ні. Тільки в підприємств
6 1
Криниця щастя 18 апреля в 16:40
В нас в сім´ї 8 зареєстрованих авто - ніхто не має права вилучати
14 2
Ля-ля-ля 18 апреля в 16:40
Ответ дляКриниця щастя
Ні. Тільки в підприємств
Нет, физ особи тоже
15 1
Криниця щастя 18 апреля в 16:41
Ответ дляЛя-ля-ля
Нет, физ особи тоже
Де ця норма в законі?
Крошечка-хаврошечка 18 апреля в 16:41
Из тиктока вылезите в реальную жизнь. Нет тут такого.
4 3
Svs19 18 апреля в 16:41
Ответ дляЛя-ля-ля
При чем тут семья?
Если на одном человеке больше 1 машины, а не в семье
Не буду спорить . Не вникала особо .
2 1
Крошечка-хаврошечка 18 апреля в 16:43
Ответ дляSvs19
Мгжет у кого в семье больше 2х авто оформляют на родычей))) бо заберет зелень
Почем подобные вбросы? Или вы на общественных началах трудитесь?
7 2
Svs19 18 апреля в 16:44
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Почем подобные вбросы? Или вы на общественных началах трудитесь?
Удалено администрацией...
75В 18 апреля в 16:45
Я манала. Теж 2 авто на чоловіку, друге хай переоформляє на свекра
3 2
Крошечка-хаврошечка 18 апреля в 16:46
Ответ дляSvs19
Удалено администрацией...
Если так, то все окейно.
2 1
Ля-ля-ля 18 апреля в 16:47
Ответ дляКриниця щастя
Де ця норма в законі?
Йосип_молодий 18 апреля в 16:48
Ответ дляКриниця щастя
Ні. Тільки в підприємств
Про підприємства, це ще до війни норма була реєструвати у військоматі грузові авто.
Свекруня 18 апреля в 16:47
Ой б...я. ’ Я така затуркана ’, автор під дурочку вирішила закосити
Прямо тік ток її на цю тему надихнув, ага...а до того вона в анабіозі.
Вирішила нерви тут людям придуркуватими натяками потріпати.
Ідіть ще і квартиру свою на кішку перепишіть.
Бо реально, як захочуть, то заберуть, як колись в 1917 все і в усіх і ніякі переписування вас не спасуть.Більшість це розуміє, але до чого тут такими темами людям на нервах грати??
8 4
Svs19 18 апреля в 16:48
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Если так, то все окейно.
Ну ваши подобные посты точно не от избытка ума.
А за меня не волнуйтесь.