19 апреля в 09:20

Як зачати дівчинку? Чи є 100%-й метод?

Маю сина, ще хочу доньку. Але боюся, бо якщо народиться ще один хлопчик - не впораюсь.
Читав, що є кілька методів, які майже гарантують доньку:
1. Зачаття у "місіонерській" позі.
2. Відповідні календарі, за допомогою яких можна розрахувати стать майбутньої дитини.
3. Відповідна дієта у жінки.
Хтось пробував? Питання да матерів дівчат - як і що ви робили під час зачаття, вагітності, тощо?
19 5
Україна наше все 19 апреля в 09:22
Якщо мама не вчилася в школі , то біда. Метод такий же як і з хлопчиком
Слухи-руки не распускаю 19 апреля в 09:22
Повернутись в школу і вивчити анатомію).
Країна мрій 19 апреля в 09:24
Нічого не робила. Дівчинка. То все фігня, 100% гарантії не буде , якщо природе зачаття. А чому хлопчик не підходить. Свої плюсики. Тут як Бог дасть.
Фрикаделька 19 апреля в 09:23
Посмотрите видео как происходит оплодотворение и перестанете задавать такие вопросы
Крайня невістка 19 апреля в 09:23
Стать дитини залежить від сперматозоїда, до чого тут дієта та поза?
220В 19 апреля в 09:26
Ну , якщо хочете відчувати , що Ви все зробили для того, щоб була дівчинка ,можете по календарю оновлення крові мами планувати дівчинку і за днів 3-5 до овуляції займатися сексом . Але результат не 100%
9 2 2
Країна мрій 19 апреля в 09:28
Ответ для220В
Ну , якщо хочете відчувати , що Ви все зробили для того, щоб була дівчинка ,можете по календарю оновлення крові мами планувати дівчинку і за днів 3-5 до овуляції займатися сексом . Але результат не 100%
А до чого тут мама?
ЛижТолько 19 апреля в 09:28
За статистикою, в чоловіків пілотів та водолазів в 80% народжуються доньки. Відправляйте чоловіка в льотне.
8 1
Лагшмивара 19 апреля в 09:28
таблицы по обновлению крови, у меня 2 раза совпало
8 1
Млинець Мій 19 апреля в 09:28
Икси сделать
Наверняка 19 апреля в 09:30
В моєї подруги за 10 років - 6 хлопчиків і 1 дівчинка. Так що точно теорія про оновлення крові недієва.
5 1
220В 19 апреля в 09:30
Ответ дляКраїна мрій
А до чого тут мама?
Ну у мене співпало двоє дітей по календарю оновлення крові мами
Бабуся мороз 19 апреля в 09:30
Ответ дляЛагшмивара
таблицы по обновлению крови, у меня 2 раза совпало
Боже-боже
Кнопус 19 апреля в 09:33
есть метод. ЭКО называется.
8 2
Барабасиха 19 апреля в 09:34
Если половой акт осуществить за 2-3 дня до овуляции, больше шансов зачать девочку, потому что женские сперматозоиды обладают зачастую большей живучестью и дождутся овуляции.
Но это не 100%, как вы понимаете.
10 7
ЛижТолько 19 апреля в 09:34
Ответ дляБарабасиха
Если половой акт осуществить за 2-3 дня до овуляции, больше шансов зачать девочку, потому что женские сперматозоиды обладают зачастую большей живучестью и дождутся овуляции.
Но это не 100%, как вы понимаете.
’Женскій сперматозоїд’ то шедевр...
8 6
Коник-стрибунець 19 апреля в 09:35
Ответ для220В
Ну у мене співпало двоє дітей по календарю оновлення крові мами
о, мій хлопець має бути дівчинкою
Сама купляю квіти 19 апреля в 09:36
Може ЕКО може вам зробити потрібне диво
ЛижТолько 19 апреля в 09:36
Ответ дляКоник-стрибунець
о, мій хлопець має бути дівчинкою
А моя донька - хлопцем)
І вірить же хтось в цю фігню...
парИла я парИла 19 апреля в 09:37
Я хотіла хлопчика, роьила все по прикмеиам, щоб був саме хлопчик, а у мене дівчинка! Друну дитину байдуже хто, аби здорова і росла без війни.
Барабасиха 19 апреля в 09:37
Ответ дляЛижТолько
’Женскій сперматозоїд’ то шедевр...
Сперматозоид, который несёт половую хромосому Х.
Для вас принципиально, как назвать на форуме?
Айболитная 19 апреля в 09:37
Ответ дляНаверняка
В моєї подруги за 10 років - 6 хлопчиків і 1 дівчинка. Так що точно теорія про оновлення крові недієва.
У молодой пары долго не было детей. Им посоветовали съездить в Рим и в соборе святого Петра зажечь свечу. Через несколько лет человек, который дал совет супругам, случайно попал в тот городок, где они жили, и решил навестить их. На пороге дома его встретила ватага ребятишек мал мала меньше.
— А где ваша мама?-спросил советчик.
— Она в роддоме. anekdotov.net,
— А папа?
— А папа поехал в Рим задуть какую-то проклятую свечу!
Соображалочка 19 апреля в 09:38
Кстати, читала исследования что яйцеклетка сама выбирает какой сперматозоїд ей впустить, и там не так, что кто первый добежал. Поэтому держите намеренье на девочку с условием, что и мальчику будете рады.

Ну и как выше уже писали за несколько дней до овуляции.
3 2
МУСЯкомарова 19 апреля в 09:38
Два рази зачали, але так і не зрозуміли як
ЛижТолько 19 апреля в 09:38
Ответ дляБарабасиха
Сперматозоид, который несёт половую хромосому Х.
Для вас принципиально, как назвать на форуме?
Звичайно принципово, бо правильне формулювання це надважливо.
6 2
220В 19 апреля в 09:39
Ответ дляЛижТолько
А моя донька - хлопцем)
І вірить же хтось в цю фігню...
Якщо у Вас були переливання крові,ця система не працює. І так, є 4-5 варіантів такий таблиць, там деякі місяці варіюються. Але у мене у всіх таблицях попало правильно. Але є зміни, ось наприклад ще одна 🙂
2 1
язззззь!!! 19 апреля в 09:40
Ответ дляБарабасиха
Если половой акт осуществить за 2-3 дня до овуляции, больше шансов зачать девочку, потому что женские сперматозоиды обладают зачастую большей живучестью и дождутся овуляции.
Но это не 100%, как вы понимаете.
+1
Краще за 3-4 дні до овуляції
Фрикаделька 19 апреля в 09:43
Ответ дляСоображалочка
Кстати, читала исследования что яйцеклетка сама выбирает какой сперматозоїд ей впустить, и там не так, что кто первый добежал. Поэтому держите намеренье на девочку с условием, что и мальчику будете рады.

Ну и как выше уже писали за несколько дней до овуляции.
,
220В 19 апреля в 09:43
Ответ дляБарабасиха
Если половой акт осуществить за 2-3 дня до овуляции, больше шансов зачать девочку, потому что женские сперматозоиды обладают зачастую большей живучестью и дождутся овуляции.
Но это не 100%, как вы понимаете.
У мене за 2 дня до овуляції вийшов хлопчик, тому раджу за 3-5 днів до овуляції
Соображалочка 19 апреля в 09:44
Ответ дляФрикаделька
,
У меня другая информация.