Ця біль мине... Просто бісить

Чую тут у кр багато хто слухає цю пісню якогось Заболотного. А я би йому язика вирвала.

Невже перед написанням пісні не можна було погуглити

Що біль в українській мові чоловічого роду!!!!!!! Цей біль!!!! Отака у нас культура, яка популяризує мову

Тепер спостерігаю - пишуть мені знайомі, і всі майже "біль" у жіночому роді вживають. Просто би прибила того Заболотного. Безграмотне, хоча би редактору дало текст пісні перед записом
показать весь текст
автор lilu1990 19 апреля в 14:10
Ответ дляфлена
Він вже переробив .І є версія -Цей біль мене
Та невже
Ya tyt 19 апреля в 14:33
Поплач,
Я десь вже бачив цей фільм...
Поплач,
Менi знайомий цей біль!
Поплач,
Цей біль по менi пройшовся ордою...
Пробач,
Я скажу:
’Я колись так ридав за тобою!..’
флена 19 апреля в 14:53
Ответ дляlilu1990
Та невже
Да,десь під відео писали що є нова версія.
Ирина_Б_ 19 апреля в 20:06
а в остальном всё хорошо?