Мені здається, чи людей стало менше?..

Якось рік тому спостерігала, що люди вертаються, якось життя вирує, налагоджується..
А зараз навіть на Хрещатику в вихідні, коли раніше не проштовхнутися, людей зовсім мало..
Від´їжджають все ж таки?
Ще й мобілізація, мабуть, когось підштовхнула...🤷
Nathalie27 19 апреля в 08:48
Парковки в центрі і у спальниках Києва забиті. Менше точно не стало
91 8 6
double-mama 19 апреля в 08:48
Дивлячись на щоденні затори на дорогах, людей у столиці точно не поменшало
84 3
AnyaSkazka 19 апреля в 08:49
Не помітила. Навпаки, з парковкою стало ще гірше, ніж до війни. Область
49 3
AnnaOst 19 апреля в 08:51
Я вперше приїхала в Київ за два роки. На мій погляд людей вдвічі меньше ніж до війни. І видно що багато людей не кияни (я не про корінні-не корінні, я про те що ці люди впо). І налякала кількість алкашів і не знаю як сказати правильно...психічно не зовсім здорових на вулиці
MartishokA 19 апреля в 08:53
Не знаю, куда выезжают. Пробки, как до войны. На работу полтора часа 30 км еду
41 2 1
Plushaa 19 апреля в 08:53
То вы в магнолиях не гуляли😆
Espresso_caffe 19 апреля в 08:53
опять методички повыдавали
то хоть какое-то затишье было от вас тролляк
judit 19 апреля в 08:54
Більше стало відносно часу окупаціїї, якщо до то помвтно меньше
Julieta78 19 апреля в 08:54
Вам здається
29 4
Espresso_caffe 19 апреля в 08:54
креститься не забывайте, потому что когда начинает что-то казаться, первая помощь при видениях - именно креститься
30 25
Sergeevna-a227 19 апреля в 08:55
В метро кожен людей як і до війни їздять.
19 1
annac 19 апреля в 08:58
В Киеве точно нет
25 1
Kot_v_meshke 19 апреля в 09:00
Шо, началось?
Людей как обычно.
Мы арендуем офис в бизнес центре ре, так вот когда заезжали туда 8 месяцев назад, он был полупустой. Сейчас много новых арендаторов, парковка забита машинами.
24 1 1
AnyaSkazka 19 апреля в 09:01
Ответ дляAnnaOst
Я вперше приїхала в Київ за два роки. На мій погляд людей вдвічі меньше ніж до війни. І видно що багато людей не кияни (я не про корінні-не корінні, я про те що ці люди впо). І налякала кількість алкашів і не знаю як сказати правильно...психічно не зовсім здорових на вулиці
Удалено администрацией...
annac 19 апреля в 09:02
Ответ дляKot_v_meshke
Шо, началось?
Людей как обычно.
Мы арендуем офис в бизнес центре ре, так вот когда заезжали туда 8 месяцев назад, он был полупустой. Сейчас много новых арендаторов, парковка забита машинами.
У нас тоже арендуемых офисов увеличилось с осени даже. И это в можно сказать в опе Киева.
uma 19 апреля в 09:02
В Киеве людей очень много. Это видно по пробкам. Но это огромный процент приехавших со всей страны. В метро мужчин среднего возраста действительно мало. Видно, что либо мальчишки-студенты либо уже 50+. Молодых мужиков почти нет. Уверена, что связь с отловом прямая.
КукухаСлетела 19 апреля в 09:03
Удалено администрацией...
Espresso_caffe 19 апреля в 09:04
авторка - цікава дописачка
нік кацапською балачнею, а тему напружилася українською перекласти
КукухаСлетела 19 апреля в 09:04
Да а по будням в городе мало тоже мужчин в основном одни женщины и пенсионеры
18 3 1
rainbow2018 19 апреля в 09:04
Ответ дляAnnaOst
Я вперше приїхала в Київ за два роки. На мій погляд людей вдвічі меньше ніж до війни. І видно що багато людей не кияни (я не про корінні-не корінні, я про те що ці люди впо). І налякала кількість алкашів і не знаю як сказати правильно...психічно не зовсім здорових на вулиці
А вітер ганяв брудні папірці по пустинних бульварах? А зграї бездомних собак вили на луну? А по темним вулицям без освітлення шорхались дивні створіння? А плотний туман опускався на черги в атб за гнилою картоплею? А чули моторошні крики тих, хто не встиг втекти від берсерків з тцк? А безпризорні брудні діти тягнули до вас тонкі рученята в пошуку їжі? А пусті вагони метро неслись повз вас по мостам під цілодобове завивання сирени тривоги? А забиті фанерою вікна колись шикарних ресторанів дивилися на вас осліпшими глазницями?
84 13 5
КукухаСлетела 19 апреля в 09:05
Ответ дляrainbow2018
А вітер ганяв брудні папірці по пустинних бульварах? А зграї бездомних собак вили на луну? А по темним вулицям без освітлення шорхались дивні створіння? А плотний туман опускався на черги в атб за гнилою картоплею? А чули моторошні крики тих, хто не встиг втекти від берсерків з тцк? А безпризорні брудні діти тягнули до вас тонкі рученята в пошуку їжі? А пусті вагони метро неслись повз вас по мостам під цілодобове завивання сирени тривоги? А забиті фанерою вікна колись шикарних ресторанів дивилися на вас осліпшими глазницями?
В Киеве тцк так не бушует как в других городах так как столица.
ksusha1155 19 апреля в 09:05
До війни не було таких проблем з парковкою, зараз ввечері ну просто #опа, немає де залишити авто у спальнику
15 1
автор Илария 19 апреля в 09:07
Ответ дляEspresso_caffe
авторка - цікава дописачка
нік кацапською балачнею, а тему напружилася українською перекласти
Да заспокойтеся вже!🤦
23 7 2
liss 19 апреля в 09:07
Ответ дляdouble-mama
Дивлячись на щоденні затори на дорогах, людей у столиці точно не поменшало
Заторы так как южный вообще перекрыт и многое другое . Людей реально меньше .
У меня много знакомых уехали , навряд ли вернутся .
21 5 3
Espresso_caffe 19 апреля в 09:07
Ответ дляИлария
Да заспокойтеся вже!🤦
Удалено администрацией...
автор Илария 19 апреля в 09:09
Ответ дляEspresso_caffe
Удалено администрацией...
LyudaT 19 апреля в 09:11
Холодно, от і менше людей.
10 1
annac 19 апреля в 09:11
Ответ дляliss
Заторы так как южный вообще перекрыт и многое другое . Людей реально меньше .
У меня много знакомых уехали , навряд ли вернутся .
Кто-то уехал, кто-то приехал
7 1
Nat-li 19 апреля в 09:11
Ответ дляAnyaSkazka
Удалено администрацией...
Каждый раз читаю и офигеваю-яке воно кончене (с)
19 3 1
liss 19 апреля в 09:12
Ответ дляannac
Кто-то уехал, кто-то приехал
Ну мне кто то не интересно. Знакомые не собираются .