Незвичайний салют

Поверталась додому десь годину тому і побачила в небі над дачами ( вони у нас недалеко) щось типу салюту. Спочатку був тихий звук ніби маленький вибух, а потім в небі з’явились різнокольорові вогники схожі на салют, але вони швидко зникли. Що воно таке могло бути, може хтось таке бачив?
любительница 19 апреля в 22:29
Взагалі то зараз тревога
Prervana 19 апреля в 22:30
Сигнальная ракета. У нас часто они - бригады ПВО друг другу маячки кидают
автор Esya 19 апреля в 22:31
Добре, дякую що пояснили.