Няня. Оплата роботи.

Всім привіт!
Зорієнтуйте приблизно, яка зараз може бути оплата роботи няні, за годину?
Неповний робочий день , дитина особлива, сама не ходить, не говорить, погано сидить. 7 років.
Київ
показать весь текст
автор Кидстаффовка 23 апреля в 07:31
Ответ дляСладко-соленая
Займатися дитиною самотужки. Чи шукати того, хто згодиться на 200, ставити камеру і перевіряти кожну хвилину. Але камеру і за 300 треба ставити, скоріш за все.
Думаю нормальна няня не проти камер.
4 1 1
Аноним_1857 23 апреля в 07:32
Ответ дляКидстаффовка
А ціна тоді більша чи менша?
І ціна буде більша разів в два. І знайти буде дуже важко.
В мене у родички дитина з важким ДЦП 12 років. Чоловік там і гарно заробляє і у них є доглядальниці (про педагогічну освіту там ніхто не заморочується). Але вони попрацюють з пів року, та їдуть.
В ці періоди я їжджу допомогати, сиджу з хлопчиком 2-3 години, щоб маму відпустити кудись.
10 1
Сладко-соленая 23 апреля в 07:32
Ответ дляКидстаффовка
Думаю нормальна няня не проти камер.
Нормальная- звісно, не проти. Але ж ви хочете дешеву.
11 2 1
Попа как у Кардашьян 23 апреля в 07:35
Ответ дляКидстаффовка
Думаю нормальна няня не проти камер.
Особисто я не проти. Просто іноді буває щось типу «іспанський стид», бо або рожу скорчиш, або якось сядеш врозкорячкку :)
Будуть потім з мене реготати. :)))
Ну, сміх то здоров’я :)
Хоча звісно це напружує
5 4
Аноним_1857 23 апреля в 07:35
Ответ дляКидстаффовка
А що робити, коли 300 це вже занадто багато? Максимум 200-250.
Закиньте на ОЛХ та Кабанчику об´яву.
Може і найдете когось за 200 грн/година на 2-4 години в день.
Багато хто зараз шукає підробіток.
Може і пощастить.
Попа как у Кардашьян 23 апреля в 07:35
Ответ дляАноним_1857
І ціна буде більша разів в два. І знайти буде дуже важко.
В мене у родички дитина з важким ДЦП 12 років. Чоловік там і гарно заробляє і у них є доглядальниці (про педагогічну освіту там ніхто не заморочується). Але вони попрацюють з пів року, та їдуть.
В ці періоди я їжджу допомогати, сиджу з хлопчиком 2-3 години, щоб маму відпустити кудись.
А що ви з ним в ці години робите?
Творю чудеса 23 апреля в 07:36
Ответ дляПопа как у Кардашьян
Для мене це пекло! Мені просто дуууже незручно підіймати ці питання.
Відчуваю себе меркантильною сволоччю :(
Чого це?
Залетна Я тут 23 апреля в 07:36
Ответ дляСладко-соленая
Нормальная- звісно, не проти. Але ж ви хочете дешеву.
А чем эта няня по большому счету отличается от сиделки для лежачего пенсионера 150 кг? Только никто пенсионеровским сиделкам не платит как репетиторам для подготовки к олимпиадам.
10 4
Ошеламиссимо 23 апреля в 07:36
Ответ дляПопа как у Кардашьян
Для мене це пекло! Мені просто дуууже незручно підіймати ці питання.
Відчуваю себе меркантильною сволоччю :(
А рабом за копейки лучше чуствовать себя?
7 1
Попа как у Кардашьян 23 апреля в 07:36
Ответ дляТворю чудеса
Чого це?
Ну якось так
Творю чудеса 23 апреля в 07:37
Ответ дляПопа как у Кардашьян
А що ви з ним в ці години робите?
Я? Ви спутали з автором
Попа как у Кардашьян 23 апреля в 07:37
Ответ дляЗалетна Я тут
А чем эта няня по большому счету отличается от сиделки для лежачего пенсионера 150 кг? Только никто пенсионеровским сиделкам не платит как репетиторам для подготовки к олимпиадам.
А скільки сідєлкам платять зараз?
осень харашо 23 апреля в 07:37
Ответ дляпалка-копалка
У вашому випадку більше треба медична, а не педагогічна. Бо педагогіка розрахована на нормотипових дітей, з вашою дитиною ці методики і неефективні. Але не знаю, чи вам це по кишені.
Одразу шукайте няню-сиділку, бо звичайна няня буде дратуватися. І це дорожче за звичайну няню.
Успіхів вам!
Навіщо?
Якщо дитина не потребує ніяких маніпуляцій медичних
Попа как у Кардашьян 23 апреля в 07:38
Ответ дляТворю чудеса
Я? Ви спутали з автором
Ні, з хлопчиком родички, коли допомагаєте? Якось граєтесь?
Аноним_1857 23 апреля в 07:39
Ответ дляПопа как у Кардашьян
А що ви з ним в ці години робите?
Я зазвичай вивожу його в колясці на вулицю. Він трошки ходить. Але більш часу в колясці. На вулиці його можно чимось відволікти, зацікавити.
Трішки інтелекту там є. Десь на рівні трьохрічної дитини.
осень харашо 23 апреля в 07:39
Ответ дляКидстаффовка
А що робити, коли 300 це вже занадто багато? Максимум 200-250.
Я б пробувала з 200.
И платила не погодиннно, а ставку.
Тобто наприклад 20000 в місяць.
4 2 1
Творю чудеса 23 апреля в 07:39
Ответ дляПопа как у Кардашьян
Ні, з хлопчиком родички, коли допомагаєте? Якось граєтесь?
У мене немає родичів з дітьми
осень харашо 23 апреля в 07:40
Ответ дляТворю чудеса
80 в Киеве давно нет
Є.
Наша няня коштує 95 в годину. Київ. Але я плачу ставку.
3 2 2
Попа как у Кардашьян 23 апреля в 07:41
Ответ дляТворю чудеса
У мене немає родичів з дітьми
То я ж не у вас питала наче..
3 1
Аноним_1857 23 апреля в 07:41
Ответ дляЗалетна Я тут
А чем эта няня по большому счету отличается от сиделки для лежачего пенсионера 150 кг? Только никто пенсионеровским сиделкам не платит как репетиторам для подготовки к олимпиадам.
То ви не шукали сиділки.
Я до війни шукала. З проживанням було не меньше 20 тис в місяць. З харчуванням за наш рахунок. При тому, що бабуся була не важка. Її можно було залишати на годину-дві саму дома.
Попа как у Кардашьян 23 апреля в 07:42
Ответ дляАноним_1857
То ви не шукали сиділки.
Я до війни шукала. З проживанням було не меньше 20 тис в місяць. З харчуванням за наш рахунок. При тому, що бабуся була не важка. Її можно було залишати на годину-дві саму дома.
Ого. Досить непогано. Але 24/7 це морально важко з хворою людиною
И.О. человека 23 апреля в 07:49
Ответ дляАноним_1857
То ви не шукали сиділки.
Я до війни шукала. З проживанням було не меньше 20 тис в місяць. З харчуванням за наш рахунок. При тому, що бабуся була не важка. Її можно було залишати на годину-дві саму дома.
Причому тут важкість бабусі? Хочете щоб замість вас людина жила складну частину вашого життя - платіть. Це ж не з котиком гратись.
14 1
Маруська Му 23 апреля в 07:50
Автор, шукайте. Думаю за 200-250 реально знайти. Якщо це дійсно на кожен день, на 4 години . То виходить - 20000 в місяць за умовно пів робочого дня. Єдине треба, щоб няня мала фізичну силу підняти дитину ітд. Попитайте у дворі, в групах на районі. І так вам вище казали ставте камеру
Аноним_1857 23 апреля в 07:59
Ответ дляИ.О. человека
Причому тут важкість бабусі? Хочете щоб замість вас людина жила складну частину вашого життя - платіть. Це ж не з котиком гратись.
Так я і кажу про те, що коли мені це було задорого - я покинула свою роботи та сама сиділа з бабусею.

Це я до того, що якщо немає грошей - прийдеться тягнути самій свій хрест.
Н@Диете 23 апреля в 08:01
Авторе, спитайте ще в групах для батьків дітей з особливостями. Бо 400-500 грн за час - то можна спеціаліста для занять найняти на кожну годину
Агент Пинкертона 23 апреля в 08:05
Ответ дляКидстаффовка
И ще, чи має в цьому випадку, значення чи є в няні педагогічна освіта?
а для чого вам педагогічна освіта?
Глаза_в_3_карата 23 апреля в 08:07
Ответ дляСладко-соленая
Займатися дитиною самотужки. Чи шукати того, хто згодиться на 200, ставити камеру і перевіряти кожну хвилину. Але камеру і за 300 треба ставити, скоріш за все.
Я с вами полностью согласна.
Камеру обязательно и не одну .
Агент Пинкертона 23 апреля в 08:09
Ответ дляКидстаффовка
Дякую! Там мінімальні обовʼязки. Але постійно бути з дитиною. Голувати, гігієна і увага
Це не мінімальні обов´язки?
Дуболом 23 апреля в 08:10
Є спеціалізовані форуми і сайти по роботі і працевлаштуванню. Що тут шукати? Скільки, хто заробляє? І не факт, що візьмуть кожну бажаючу.
Агент Пинкертона 23 апреля в 08:10
Ответ дляКидстаффовка
А що робити, коли 300 це вже занадто багато? Максимум 200-250.
Шукати людину на свою суму. А поки шукаєте - доглядаєте самі.