12 января в 15:36

Чому дитина на вулиці тікає?

Пам´ятаю як мама мучилася з братом, він постійно тікав і ховався,губився. Мій як вийде на вулицю то трохи пройде поряд,потім кидає руку і біжить в протилежну сторону або куди завгодно аби подалі від мене. Іноді йде куди треба, якщо постійно повторюю що йдемо на майданчик,там дітки,йдемо на майданчик і так всю дорогу. На майданчику сам бере мене за руку і водить, а за його межами біжить куди очі дивляться. Дивлюся інші діти його віку (1.5 року) ходять поряд з батьками спокійно. Переросте чи це таких характер?
За ким я буду? 12 января в 15:37
Воспитывать не пробовали, а не просто ждать, когда перерастёт?
13 7 1
автор Зяблик протестант 12 января в 15:38
Ответ дляЗа ким я буду?
Воспитывать не пробовали, а не просто ждать, когда перерастёт?
Якраз в процесі. Ваш в 17 міс був дуже вихований?
20 3
ШобВам_КакНам 12 января в 15:38
Виховувати потрібно, а не чекати, коли само пройде
9 5
За ким я буду? 12 января в 15:39
Ответ дляЗяблик протестант
Якраз в процесі. Ваш в 17 міс був дуже вихований?
Мой - да.
9 6 3
Сизоока бестія 12 января в 15:39
Ответ дляЗа ким я буду?
Воспитывать не пробовали, а не просто ждать, когда перерастёт?
Ремень все воспитывает
22 2 1
Неместная Я 12 января в 15:39
перерастет. Вы видели хоть одну семилетку, убегающую от мамы куда глаза глядят?)
У меня старшая с 1,8 по 2,4 убегала редко, но внезапно. Один раз за волосы перед проезжей частью поймала. А младшая, как цыпленок, всегда рядом за руку, людей побаивалась.
2 2
ДеньгиНеСдаю 12 января в 15:39
Автор, а невролог не підозрює СДУГ в дитини?
5 1
автор Зяблик протестант 12 января в 15:39
Ответ дляШобВам_КакНам
Виховувати потрібно, а не чекати, коли само пройде
Наприклад? Постійно кажу що ходимо за руку і поряд з мамою.
автор Зяблик протестант 12 января в 15:40
Ответ дляЗа ким я буду?
Мой - да.
Молодець, мабуть вже і жив окремо.
20 4 3
Василина Семеніч 12 января в 15:40
Повідець для дітей купіть, і тримайте біля себе
Не вихований, не знає ще кордони дозволеного, цікавість, шкодливий характер
Причин може бути повно
Тримайте на повідцю що б біди не сталось
11 7 1
Сизоока бестія 12 января в 15:40
Ответ дляНеместная Я
перерастет. Вы видели хоть одну семилетку, убегающую от мамы куда глаза глядят?)
У меня старшая с 1,8 по 2,4 убегала редко, но внезапно. Один раз за волосы перед проезжей частью поймала. А младшая, как цыпленок, всегда рядом за руку, людей побаивалась.
Так ошейник ей купите и поводок
2 1
автор Зяблик протестант 12 января в 15:41
Ответ дляДеньгиНеСдаю
Автор, а невролог не підозрює СДУГ в дитини?
Ми за кордоном,вони тут нічого не підозрюють.
Сизоока бестія 12 января в 15:41
Ответ дляЗяблик протестант
Ми за кордоном,вони тут нічого не підозрюють.
Уезжайте!
3 2
Роза в вазі 12 января в 15:41
Це СДУГ.
6 1
За ким я буду? 12 января в 15:42
Ответ дляЗяблик протестант
Молодець, мабуть вже і жив окремо.
Удалено администрацией...
Мрію про пончик 12 января в 15:42
Я бы за руку довела до безопасного места и отпустила. Возможно, с контролем нескольких взрослых, о которых ребенок не знает. И хай бежит. Должен же когда-то понять, что остался сам и не перед кем выпендриваться. И самому страшно.
Veronika_100k 12 января в 15:42
Ответ дляРоза в вазі
Це СДУГ.
Ясновидящая Марисабель?
автор Зяблик протестант 12 января в 15:42
Ответ дляЗа ким я буду?
Удалено администрацией...
Роза в вазі 12 января в 15:43
Ответ дляVeronika_100k
Ясновидящая Марисабель?
Ну почитайте симптоми.
Золота орда 12 января в 15:43
Автор, если это единственное, что Вас беспокоит, то ок.
В комплексе важно оценивать : как ребенок спит, как ребенок играет (он правильно манипулирует игрушками или бросает, пытается сломать, использует не по назначению), есть ли у ребенка четкие глазной контакт, указательный жест, разделённое внимание, выполняет ли ребенок инструкции без жестовой подсказки.
Щаслива Я 12 января в 15:45
У мене дитина з РАС, за руку йти не може, тікає, польова ходьба, тому уважно придиві ться до своєї дитини.
1 1
Я не в теме 12 января в 15:45
Удалено администрацией...
За ким я буду? 12 января в 15:45
Ответ дляЗяблик протестант
Удалено администрацией...
Щаслива Я 12 января в 15:46
Ответ дляЯ не в теме
Удалено администрацией...
Я не в теме 12 января в 15:46
Ответ дляЩаслива Я
Удалено администрацией...
чого це? я не тікала, мої діти не тікають
автор Зяблик протестант 12 января в 15:46
Ответ дляРоза в вазі
Це СДУГ.
Якби це був він,то він би і вдома був,вдома дитина може годину сама гратися іграшками тихенько, носити мені книжки щоб читала,хіба діти з цим діагнозом концентруються так довго?
Щаслива Я 12 января в 15:47
Ответ дляЯ не в теме
чого це? я не тікала, мої діти не тікають
Бо не знаєте, які є проблеми і хвороби в дітей.
TANYA 0 0 0 0 12 января в 15:49
Ответ дляЗа ким я буду?
Воспитывать не пробовали, а не просто ждать, когда перерастёт?
Удалено администрацией...
автор Зяблик протестант 12 января в 15:49
Ответ дляЩаслива Я
У мене дитина з РАС, за руку йти не може, тікає, польова ходьба, тому уважно придиві ться до своєї дитини.
Мій ходить за руку і сам бере у незнайомих місцях або якщо хоче кудись залізти і сам не може. Просто іноді його щось цікавить і він туди несеться,то на велику машину подивитися то га велосипед.
1 1
автор Зяблик протестант 12 января в 15:50
Ответ дляЗа ким я буду?
Удалено администрацией...