А ви купуєте електронні книги? Мені так шкода на то грошей...

Безперечно, електронна книга - то дуже зручно. Але чомусь у мене в голові висить що такі книги мають бути безкоштовними :) Не сперечаюсь, мабуть я жлоб...
Але типу мені так хочеться чимало класних книг прочитати, але жаба давить за них платити 150-200-300грн.

А ви купуєте електронні книги? Якщо ні, то де качаєте?
ЭмчЭндЭм 23 апреля в 09:51
Нет. Скачиваю на Флибуста.
автор Ліньки гуглить 23 апреля в 09:52
Ответ дляЭмчЭндЭм
Нет. Скачиваю на Флибуста.
треба глянути що то за звір - Флібуста) Дякую!
После шести ни-ни 23 апреля в 09:52
Подивіться ціни на паперові і тоді за електронну жаба давити не буде.
Так, іноді купую, якщо сильно хочеться прочитати і у вільному доступі та в бібліотеці нема.
Борець за гаманець 23 апреля в 09:52
Тобто за папір вам не шкода платити, а за творчу роботу автора, яка є основою, шкода?
дожену і ощасливлю 23 апреля в 09:53
Нет, ищу нужную и скачиваю, но не считаю, что они должны быть бесплатными)
маминаБубочка 23 апреля в 09:55
Ответ дляБорець за гаманець
Тобто за папір вам не шкода платити, а за творчу роботу автора, яка є основою, шкода?
Мені так
Мальчижка 23 апреля в 09:55
мне в детстве мама покупала книгу на рынке. себе и мне. день как праздник был... с чего книги должны быть бесплатные?
автор Ліньки гуглить 23 апреля в 09:55
Ответ дляПосле шести ни-ни
Подивіться ціни на паперові і тоді за електронну жаба давити не буде.
Так, іноді купую, якщо сильно хочеться прочитати і у вільному доступі та в бібліотеці нема.
паперові я купую дитині (раніше часто, зараз не дуже)..
Але там втішається так би мовити фізична ’охопливість’ - типу ось фізично вона, та книга, є. Можна погортати сторінки і т.д.)))
Бентливуман 23 апреля в 09:55
Купую паперові, подобається шуркотіння сторінок, запах паперу. На книжки грошей не шкодую, ні собі, ні дитині, це корисне хоббі.
Сапай вазони 23 апреля в 09:55
Українських видавництв купую, російською мовою скачую безкоштовно (більшість того, що мені треба по роботі, немає українською)
автор Ліньки гуглить 23 апреля в 09:55
Ответ дляБорець за гаманець
Тобто за папір вам не шкода платити, а за творчу роботу автора, яка є основою, шкода?
ну жлоб, або якесь хибне розуміння цінностей... але так..
После шести ни-ни 23 апреля в 09:58
Ответ дляЛіньки гуглить
паперові я купую дитині (раніше часто, зараз не дуже)..
Але там втішається так би мовити фізична ’охопливість’ - типу ось фізично вона, та книга, є. Можна погортати сторінки і т.д.)))
Ну, мене особисто цілком влаштовує ел.варіант, навіть більше за паперовий - електронка важить менше і компактніша.
Tammy21 23 апреля в 09:58
Купую у т.ч. 🐸 не давить, бо це алогічно. Це як сплатити підписку на Нетфліксі чи Адоб, але воно у тебе на постійній основі залишається)
_Homyak_ 23 апреля в 10:05
Ні, купую тільки паперові. Мені і так важко читати через неуважність, а так за паперову заплатила і вже нікуди не дінешся, треба читати
Ёшки_Матрёшки 23 апреля в 10:06
Ні, тільки паперові, безкоштовно. Не розумію, навіщо люди витрачають гроші, коли є бібліотеки.
3 2
hrystia 23 апреля в 10:08
Ні. Скачую з Флібусти або інших ресурсів. Але якщо в доступі немає книги, що дуже хочеться прочитати, тоді купую.
После шести ни-ни 23 апреля в 10:08
Ответ дляЁшки_Матрёшки
Ні, тільки паперові, безкоштовно. Не розумію, навіщо люди витрачають гроші, коли є бібліотеки.
В бібліотеках не завжди є книги, які шукаєш. Особливо це стосується новинок.
Виннипуховна 23 апреля в 10:23
Так, купую в Лібраріусі. Там, доречі, можна і ’напрокат’ взяти дешевше.
БершкомангоЗар 23 апреля в 10:30
Стільки коштують паперові.
Я купую паперові.
І так, мені шкода також на електронні, бо ніби і немає нічого.
100pudov 23 апреля в 10:38
Ответ дляБершкомангоЗар
Стільки коштують паперові.
Я купую паперові.
І так, мені шкода також на електронні, бо ніби і немає нічого.
Електронні завжди з Вами. Їх у будь який час можна дістати з сумки/кишені і прочитати )
Паперові стоять вдома..
У мене було багато книжок паперових, всі залишились вдома. Але я коли виїздила захопила всю техніку, яку змогла - ноут, планшет, читалку.. про телефони мовчу вже :) навіть переносний жорсткий диск з фотками.. тож наразі маю доступ до багатьох своїх книжок (не треба знов їх купувати для сина, читає з читалки), до фоток (так, мої дитячі майже всі лишились вдома, але студентські, весільні, з рідними, дитячі сина.. всі у мене). Я до того, що класно коли воно в електронному вигляді. Його ніби і нема, але воно все з Вами.
дякую аж підскакую 23 апреля в 10:40
Если на Амазон прикладную литературу, то покупаю
Если что-то наше с переводом, то скачиваю.
На привозе 23 апреля в 11:23
Я купляю паперові , електронну книжку продала - не моє .
nana-mk 23 апреля в 12:44
Купляю паперові, або качаю з Флібусти безкоштовно. На електронні шкода грошей)
На паперові - ніколи не шкода, навпаки задоволення.