Як читати Біблію?

Можливо моє запитання - повне невігластво, але реально прошу поради.
Я не знаю ні що це за книга, ні з чого почати, ні як читати.
В якийсь момент прийшло розуміння того, що там можна віднайти паралелі з теперішнім життям і можливо змінити ставлення до деяких проблем і випробовувань.
Дякую за небайдужість!
Гопница-Советчица 22 апреля в 08:55
БІ́БЛІЯ (грец. βιβλία – книги) – зібрання священних книг юдейської та християнської релігій; літературна пам’ятка й історичне джерело, що містить різнорідні за змістом і формою оповіді, легенди, міфи, закони, зразки стародавньої духовної поезії від 12 ст. до н. е. до поч. 2 ст. н. е. Інші назви: Святе Письмо, Священне Писання. Складається з двох частин: Старого Заповіту (книги стародав.-євр. та арамей. мовами; визнають юдеї та християни) і Нового Заповіту (грец. мовою; визнають лише християни). Старий Заповіт – християн. назва Б., яка використовується для того, щоб відділити євр. Б. від християн. Нового Заповіту. Євр. Б. складається з трьох розділів, які на івриті мають назви – Тора (П’ятикнижжя), Невіїм (Пророки), Кетувім (Писання). У християн. Старому Заповіті цей же склад творів поділ. на 4 частини: П’ятикнижжя Мойсеєве, книги історичні, книги навч. поетичні, книги пророцькі (книги великих та малих пророків). Старий Заповіт подає відомості про початк. період духов. життя євреїв за патріархів Авраама, Ісаака та Якова. Історію визволення євреїв з єгипет. неволі відображено у Виходові; цій темі присвячено й інші 4 книги П’ятикнижжя (Буття, Левит, Числа, Повторення Закону), де описуються події, що передували Виходові, зокрема створення світу й людини, мандри патріархів, перебування в Єгипті.

Ось відповідь на першу частину вашого запитання. Далі купуєте і читаєте
2 1
Оскорбляю всячески 22 апреля в 08:57
Це збірник різних духовних книг. Якщо ви збираєтеся там шукати відповіді на свої матеріальні питання, вас чекає розчарування. Біблія - книги про духовне життя, віру, Спасителя.
Тим не менш для загального розвитку можете почитати і починати з будь-якого Євангелія.
2 1
ДелайКак_Я 22 апреля в 08:58
Насправді, Біблію можна читати не тільки від початку до кінця. Це - збір книг. Тому, власне (якщо знаєш, де шукати) - можна перечитувати ці частини у вільному порядку. Це не історична книга і не детектив, тут можна пропустити частину і читати наступну:). Це книга змістів. Тому починайте читати - а далі як піде).
Tammy21 22 апреля в 08:59
Це дивна, мабуть, порада, але почніть з адаптованих версій для дітей. Для вибудовування розуміння послідовності. Навіть, якщо потім далі не піде, то все прочитане буде лише у плюс, так як в багатьох книгах/фільмах вспливають міфологічні сюжети.
НетЕщеНаверное 22 апреля в 09:00
Любите гостріші сюжети - беріть Старий Заповіт.
Якщо не любитель умовних Ігор Престолів - то починайте з Нового.
2 1
СкумбріяП8 22 апреля в 09:06
чомусь люди читають багато книг,слухають психологів,але до біблії мало хто доходить, але ця книга варто того....я вам ражду якщо ви слово ’бог’-заінити на ’я’ вам стане більш все зрозумілим
Не будь КакСвета 22 апреля в 09:15
Евангелие читайте
Не будь КакСвета 22 апреля в 09:22
Ответ дляНетЕщеНаверное
Любите гостріші сюжети - беріть Старий Заповіт.
Якщо не любитель умовних Ігор Престолів - то починайте з Нового.
Мне тоже старый завет как-то больше зашел, там элементы триллера, хоррора. А Новый как фентези.
НетЕщеНаверное 22 апреля в 09:36
Ответ дляСкумбріяП8
чомусь люди читають багато книг,слухають психологів,але до біблії мало хто доходить, але ця книга варто того....я вам ражду якщо ви слово ’бог’-заінити на ’я’ вам стане більш все зрозумілим
Не можу уявити шоб ´я´ в знак вірності і відданості просила когось обрізати крайню плоть.
Бяки-козяки 22 апреля в 09:36
Ну, ви ж знаєте, що є Старий ві Новий завіт.
Новий це вже про життя Ісуса, в нього входить євангелія 4 апостолів. Були і інші Євангелія тих часів, але в Біблію ввійшли тільки 4.
Була ще Євангелія від Марії Магдалени, навколо нього ходять легенди і спори, вона в Біблію не ввійшла
Svitlo_ 22 апреля в 10:08
Моя порада.
Купіть Біблію в перекладі Філарета - коштує недорого, переклад доступний. Або Біблію Українського Біблійного товариства.
Читайте Євангеліє і Діяніє Апостолів.
Ще читайте Притчі Соломона - просто користні поради як жити в повсякденному житті, щоб не мати проблем.
Ще можете прочитати Буття та Вихід.
Все інше - ви навряд чи зрозумієте.
А от коли прочитаєте Євангеліє разів п´ять. Зрозумієте написане - тоді можна читати і всю Біблію.
СкумбріяП8 22 апреля в 10:17
Ответ дляНетЕщеНаверное
Не можу уявити шоб ´я´ в знак вірності і відданості просила когось обрізати крайню плоть.
це ж не значить що ви повинні відрубити собі плоть,або палец....це духовна книга,це про внутрішні якості людини, моральні установки...було б більше людей з такими якостями ’вірності і відданості ’не було б зрад, шлюб так би не розподався,бути відданим один одному, це книга для міркувань, в неї багато мудрості, прописана для людей бо коли людина відступає від цих установок-в біблії це називається’гріх- за ним слідує покарання....тобто, як це відбувається в житті, наприклад втратив ’вірность і відданость ’до своєї дружини, тобто зрада-далі послідує ’покарання’-розрив шлюбу, будешь постійно в пошуках,скитатися невідомо знайдешь краще чи ні...або втратив’вірності і відданості ’в роботі-покарання-звільнення з роботи-знов в пошуках нового
ЭтаваНиМожетБыть 22 апреля в 14:20
на ютюбе есть сериал 20 минут в день библия за год.
Если хотите дам на одну серию ссылку, остальные сами найдете.
И есть еще винницкий священник проводит толкование и обьяснение Библейских книг..
Очень интересно, потому что в Библии много смыслов, более глубокое познание.
Чтобы при чтении Библии было интересно, нужно руководство.
Может вам начать с Евангелие?
Липка-прилипка 25 апреля в 21:35
Ответ дляГопница-Советчица
БІ́БЛІЯ (грец. βιβλία – книги) – зібрання священних книг юдейської та християнської релігій; літературна пам’ятка й історичне джерело, що містить різнорідні за змістом і формою оповіді, легенди, міфи, закони, зразки стародавньої духовної поезії від 12 ст. до н. е. до поч. 2 ст. н. е. Інші назви: Святе Письмо, Священне Писання. Складається з двох частин: Старого Заповіту (книги стародав.-євр. та арамей. мовами; визнають юдеї та християни) і Нового Заповіту (грец. мовою; визнають лише християни). Старий Заповіт – християн. назва Б., яка використовується для того, щоб відділити євр. Б. від християн. Нового Заповіту. Євр. Б. складається з трьох розділів, які на івриті мають назви – Тора (П’ятикнижжя), Невіїм (Пророки), Кетувім (Писання). У християн. Старому Заповіті цей же склад творів поділ. на 4 частини: П’ятикнижжя Мойсеєве, книги історичні, книги навч. поетичні, книги пророцькі (книги великих та малих пророків). Старий Заповіт подає відомості про початк. період духов. життя євреїв за патріархів Авраама, Ісаака та Якова. Історію визволення євреїв з єгипет. неволі відображено у Виходові; цій темі присвячено й інші 4 книги П’ятикнижжя (Буття, Левит, Числа, Повторення Закону), де описуються події, що передували Виходові, зокрема створення світу й людини, мандри патріархів, перебування в Єгипті.

Ось відповідь на першу частину вашого запитання. Далі купуєте і читаєте
Які всі генії
Липка-прилипка 25 апреля в 21:46
Ответ дляСкумбріяП8
це ж не значить що ви повинні відрубити собі плоть,або палец....це духовна книга,це про внутрішні якості людини, моральні установки...було б більше людей з такими якостями ’вірності і відданості ’не було б зрад, шлюб так би не розподався,бути відданим один одному, це книга для міркувань, в неї багато мудрості, прописана для людей бо коли людина відступає від цих установок-в біблії це називається’гріх- за ним слідує покарання....тобто, як це відбувається в житті, наприклад втратив ’вірность і відданость ’до своєї дружини, тобто зрада-далі послідує ’покарання’-розрив шлюбу, будешь постійно в пошуках,скитатися невідомо знайдешь краще чи ні...або втратив’вірності і відданості ’в роботі-покарання-звільнення з роботи-знов в пошуках нового
Людина може і знати цих установок, але бути такою
СкумбріяП8 26 апреля в 08:18
Ответ дляЛипка-прилипка
Людина може і знати цих установок, але бути такою
людина-не тварина, вона може розвиватися,-змінювата себе, пізнавати себе вона тут не для поїсти, поспати, та покакати, але більшість так й живе
Липка-прилипка 26 апреля в 14:51
Ответ дляСкумбріяП8
людина-не тварина, вона може розвиватися,-змінювата себе, пізнавати себе вона тут не для поїсти, поспати, та покакати, але більшість так й живе
А багато віруючих більше люблять пильнувати за іншими, а не за а собою?
СкумбріяП8 29 апреля в 12:30
Ответ дляЛипка-прилипка
А багато віруючих більше люблять пильнувати за іншими, а не за а собою?
це була відповідь на питання...чи ви думки їнших людей не приймаєте?!
Липка-прилипка 30 апреля в 23:13
Ответ дляСкумбріяП8
це була відповідь на питання...чи ви думки їнших людей не приймаєте?!
Я нікого не засуджую, на відміну від вас
СкумбріяП8 01 мая в 19:45
Ответ дляЛипка-прилипка
Я нікого не засуджую, на відміну від вас
ви мене вже засудили...а я не переходила на вашу особистіть, не переходила на інших-я лише написала , що людина протягом життя може змінюватися,завдяки своїй силі волі, боротися зі своїми страхами та залежностями, тим самим вона буде рости, тим самим вона відрізняється від тварини