Вас коробит от фразы, что сейчас время возможностей?

показать весь текст
Кто крайний? 23 апреля в 12:14
Ответ дляМояХатаЗкраю
Тут ви праві. Поки мій воює, інші займають його нішу. Нажаль, вони її не звільнять після демобілізації.

Оптимізувати процеси? Найчастіше це означає повішати на решту працівників обов´язки тих, хто виїхав або був мобілізований. Без значної прибавки зарплати. Плюс для власника, незаперечний.
ну, власне, я описала те, що і так всім відомо з економічної теорії. а оці ось закиди про працівників і обов´язки - то не до мене. бо в місці, де працюю я, частину процесів все-таки оптимізували, що вивільнило час. і тепер я ним користуюся на свій розсуд (здебільшого, просто зайнята не роботою, а побутовими справами, або родинними - бо тривоги внесли корективи в життя дуже істотно). про це була мова.

я не збираюся дискутувати на тему плюсів і мінусів для окремо взятих родин чи людей - просто констатувала факт, який існує і існував в історії багатьох економік багатьох країн. якщо що: Японія почала бурхливо розвиватися саме у кризовий і посткризовий час, бо зорієнтувалася тоді, на що треба робити ставки в умовах дефіциту ресурсів. ну так, найперший приклад, що прийшов у голову.
МояХатаЗкраю 23 апреля в 12:22
Україна замикає топ-10 країн з найвищим рівнем безробіття: за оцінкою Національного банку, торік він становив 21,1% (прогноз був майже 26%), цього року очікується 19%.

Якось це не узгоджується з твердженнями цієї теми про великі можливості. Хто ці люди, які вперто не бажають користуватись можливостями, а тікають закордон при нагоді?
А в одній з недавніх тем власниця плакалась, що на 210 годин не може знайти бажаючих рабів. Теж певно думала, яка чудова можливість - хай би за їжу працювали.
Ми не Японія. У нас власний унікальний шлях. Бідні біднішають, багаті - багатіють. Час покаже, куди це все приведе
Робот Вертер 23 апреля в 12:45
Ответ дляМояХатаЗкраю
Україна замикає топ-10 країн з найвищим рівнем безробіття: за оцінкою Національного банку, торік він становив 21,1% (прогноз був майже 26%), цього року очікується 19%.

Якось це не узгоджується з твердженнями цієї теми про великі можливості. Хто ці люди, які вперто не бажають користуватись можливостями, а тікають закордон при нагоді?
А в одній з недавніх тем власниця плакалась, що на 210 годин не може знайти бажаючих рабів. Теж певно думала, яка чудова можливість - хай би за їжу працювали.
Ми не Японія. У нас власний унікальний шлях. Бідні біднішають, багаті - багатіють. Час покаже, куди це все приведе
Комент 59 так і пише: море рабсили, яку можна за копійки експлуатувати. Тобто наживатись.
ПробілНеПрацює 23 апреля в 12:54
Ответ дляМояХатаЗкраю
От кого независимости? После всех ’допомог’ , которые нам любезно предоставили другие страны? Так ведь не все суммы невозвратные и беспроцентные. Мы теперь зависимы на очень много поколений вперёд. И иллюзия выбора будет между вариантами, которые предоставят страны-спонсоры.
так вам в рашку хочется? душа требует фашизма?) ибо это единственный другой ’альтернативный вариант’
МояХатаЗкраю 23 апреля в 13:03
Ответ дляTammy21
Я цю фразу з дитинства чую) Ні, не коробить.
З дитинства? Ви з дитинства причетні до цієї сфери?
’Віднесені вітром’: На краху цивілізації можна заробити анітрохи не менше, ніж на її створенні.

З нашого часу фільм ’Хлопці зі стволами’:

’Таких, как мы называют шакалы, стервятники, зарабатывающие на войне, не выходя на поле битвы. Вроде должно быть обидно, но нам нравится.’

’Война это математика. А тот, кто это отрицает - либо замешан в ней, либо глуп’

Актуальний фільм, подивіться при нагоді.
Зброя, амуніція, гуманітарка, медицина, ритуальні послуги - сфери, які зараз на підйомі.
1 1 1
МояХатаЗкраю 23 апреля в 13:08
Ответ дляПробілНеПрацює
так вам в рашку хочется? душа требует фашизма?) ибо это единственный другой ’альтернативный вариант’
Вы очень ограничены в своих фантазиях. Вариантов много.
Надеюсь, вы участвуете в борьбе за независимость не с дивана, а из окопа.
Додекаэдр 23 апреля в 13:17
Ответ дляМояХатаЗкраю
Вы очень ограничены в своих фантазиях. Вариантов много.
Надеюсь, вы участвуете в борьбе за независимость не с дивана, а из окопа.
А ви дуже обмежені у своїх усвідомленнях.
Адже саме завдяки їм ви продовжуєте думати, що користь країні можна принести виключно на передку)
ПробілНеПрацює 23 апреля в 13:19
Ответ дляМояХатаЗкраю
Вы очень ограничены в своих фантазиях. Вариантов много.
Надеюсь, вы участвуете в борьбе за независимость не с дивана, а из окопа.
например, какие вы себе нафантазировали варианты?
мистерЛяпсус 23 апреля в 13:26
Ответ дляМояХатаЗкраю
Україна замикає топ-10 країн з найвищим рівнем безробіття: за оцінкою Національного банку, торік він становив 21,1% (прогноз був майже 26%), цього року очікується 19%.

Якось це не узгоджується з твердженнями цієї теми про великі можливості. Хто ці люди, які вперто не бажають користуватись можливостями, а тікають закордон при нагоді?
А в одній з недавніх тем власниця плакалась, що на 210 годин не може знайти бажаючих рабів. Теж певно думала, яка чудова можливість - хай би за їжу працювали.
Ми не Японія. У нас власний унікальний шлях. Бідні біднішають, багаті - багатіють. Час покаже, куди це все приведе
Возможности в нашей стране-это прикол какой-то
Дожились, одним цветом с Африкой
Кто крайний? 23 апреля в 13:50
Ответ длямистерЛяпсус
Возможности в нашей стране-это прикол какой-то
Дожились, одним цветом с Африкой
Питання в тому, що ці дані МОП грунтуються лише на оціночних даних, не на статистичних. Статистика наразі по багатьох пунктах закрита (під час війни багато показників не публікуються офіційно). Плюс, не забуваємо, що частка тіньового ринку в Україні традиційно висока і тут не включено величезний пласт зайнятого населення, яке працевлаштовано неофіційно. Про масштаби знає кожен з нас. Це ніяким чином не робить масштаби проблеми незначними, але на ці данні я б не спиралася поки що. Мине війна - побачимо. Бо, наприклад, і по кількості населення України на зараз (33 мільйони з хвостиком) дані дуже приблизні.
Tammy21 23 апреля в 14:24
Ответ дляМояХатаЗкраю
З дитинства? Ви з дитинства причетні до цієї сфери?
’Віднесені вітром’: На краху цивілізації можна заробити анітрохи не менше, ніж на її створенні.

З нашого часу фільм ’Хлопці зі стволами’:

’Таких, как мы называют шакалы, стервятники, зарабатывающие на войне, не выходя на поле битвы. Вроде должно быть обидно, но нам нравится.’

’Война это математика. А тот, кто это отрицает - либо замешан в ней, либо глуп’

Актуальний фільм, подивіться при нагоді.
Зброя, амуніція, гуманітарка, медицина, ритуальні послуги - сфери, які зараз на підйомі.
Зірки... До якої сфери? Це стала фраза. Але дякую, що написали свій розгорнутий комент. Може комусь згодиться.
Додекаэдр 23 апреля в 14:48
Ответ длямистерЛяпсус
Возможности в нашей стране-это прикол какой-то
Дожились, одним цветом с Африкой
А в Африці також статистику зібрали під час війни?