Долари старого зразка,приймають без проблем,хто стикався?

Це ті що з 1996 року,звичні нам)
Планується покупка авто,як думаєте,продавці приймуть ці купюри,чи потрібно міняти на новий зразок🤔
Знайомі кажуть,що рахують по нижчому курсу
Хто що знає?
Добро с Кулаками 25 апреля в 14:01
Домовляйтеся завчасно. Ми купували нерухомість, то продавець одразу попередив, що долари тільки з 2006. Ми міняли.
Леди Г 25 апреля в 14:02
В обміннику не прийняли
Николай-b526 25 апреля в 14:02
думаю нет(..принимиют не во всех канторах дешевле в среднем на 40 грн(((
Заместитель Анонима 25 апреля в 14:02
Все залежить від того, хто приймає. Мені байдуже, беру всі крім пошкоджених фізично.
Кілька днів тому, коли курс ріс, то і банки не крутили носом, бо був попит на будь які. Тепер курс долару пішов униз, і все-більшості вже давай новенькі,або приймають з комісією. Хоча це і протизаконно.
Запасная спина 25 апреля в 14:04
Я бы не взяла такие
Добро с Кулаками 25 апреля в 14:06
Ответ дляНиколай-b526
думаю нет(..принимиют не во всех канторах дешевле в среднем на 40 грн(((
Мені озвучили -100 грн на кожній сотні. Я поміняла. Але мороки знатно було.
forumchanka 25 апреля в 14:06
автор меняйте на новые .мы у валютчиков с доплатой меняли так как покупали вот недвигу и продавцы категорически против старых были
2 1
forumchanka 25 апреля в 14:07
Ответ дляДобро с Кулаками
Мені озвучили -100 грн на кожній сотні. Я поміняла. Але мороки знатно було.
вот и мы так по сотке за купюру сто дол влетели
вре_Динка 25 апреля в 14:08
без проблем але з комісією
Добро с Кулаками 25 апреля в 14:08
Ответ дляforumchanka
вот и мы так по сотке за купюру сто дол влетели
Нам умови ще на завдатку озвучили, то я встигла поміняти безоплатно. Та і в мене не було їх там багато.
Николай-b526 25 апреля в 14:08
Ответ дляДобро с Кулаками
Мені озвучили -100 грн на кожній сотні. Я поміняла. Але мороки знатно було.
капец..просто грабеж!!... это борцы убрали курс с вывесок, так наши умники озвучивают в лицо курс какой хотят еще и беспредел с этими годами выпуска устроили..нет, чтоб отбирать лицензии, так сейчас этих обменников на каждом углу...
3 3
А я нівроку 25 апреля в 14:15
А якщо покласти такі долари на валютний депозит на 3 міс і зняти потім новішими купюрами? Таке проходить?
Заместитель Анонима 25 апреля в 14:18
Ответ дляА я нівроку
А якщо покласти такі долари на валютний депозит на 3 міс і зняти потім новішими купюрами? Таке проходить?
Звісно проходить. Але знову ж таки. Не всі банки у вас їх візьмуть на депозит без комісії.
Ну і по закінченню депозиту ви отримаєте ті, що будуть в касі на той момент. Якщо не влаштовує, то ходіть кожен день до каси і ловіть нові. Тобто забираєте частинами.
1 1
З родзинкою 25 апреля в 14:43
Ответ дляДобро с Кулаками
Домовляйтеся завчасно. Ми купували нерухомість, то продавець одразу попередив, що долари тільки з 2006. Ми міняли.
Аналогично в феврале покупали квартиру
Жменятко 25 апреля в 15:02
Полтава банк -принимают любые начиная с1996 даже с минимальными пятнами
Обменники берут по заниженной цене
Бува і таке 25 апреля в 15:33
Подойди в банк или обменку а вашем городе и спросите , здесь будет испорченный телефон , продавала машину старые она брала , покупатель ходил менял на новые
В моїй хаті моя правда 25 апреля в 17:13
Я б не взяла старі,міняють по меншому курсу.
Я усі старі купюри в банку змінила на нові. Валютна карта, її поповнювала через термінал Приватбанку . Але це треба побігати, мінімальне поповнення 3000, потім замовити та зняти в касі та невелика комісія при поповненні 1,28$
В моїй хаті моя правда 25 апреля в 17:15
Ответ дляА я нівроку
А якщо покласти такі долари на валютний депозит на 3 міс і зняти потім новішими купюрами? Таке проходить?
Так,видають новими
В моїй хаті моя правда 25 апреля в 17:15
Ответ дляЗаместитель Анонима
Звісно проходить. Але знову ж таки. Не всі банки у вас їх візьмуть на депозит без комісії.
Ну і по закінченню депозиту ви отримаєте ті, що будуть в касі на той момент. Якщо не влаштовує, то ходіть кожен день до каси і ловіть нові. Тобто забираєте частинами.
Суму можна замовити і дають тільки нові
Радикальная 25 апреля в 17:38
Вообще не хотят принимать, говорят что люди не хотят их брать идите в банк а в банке говорят нам доллары ге нужны у нас гривен не хватает
Заместитель Анонима 26 апреля в 00:19
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Суму можна замовити і дають тільки нові
Навіщо ви невірну інформацію розповсюджуєте?
Не буває новых і старих доларів. Дають ті що є в касі.
В моїй хаті моя правда 26 апреля в 10:23
Ответ дляЗаместитель Анонима
Навіщо ви невірну інформацію розповсюджуєте?
Не буває новых і старих доларів. Дають ті що є в касі.
Я замовляю щоб зняти, жодного разу не було старої купюри.якщо замовити,тоді не буде старих
автор Пускаю бісики 26 апреля в 11:59
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Я замовляю щоб зняти, жодного разу не було старої купюри.якщо замовити,тоді не буде старих
А я вже тричі замовляла,приходжу мене попереджають,що купюри старі,брати будете?
Коли нові будуть вони не знають,які завезли ,такі видають)
В моїй хаті моя правда 26 апреля в 15:22
Ответ дляПускаю бісики
А я вже тричі замовляла,приходжу мене попереджають,що купюри старі,брати будете?
Коли нові будуть вони не знають,які завезли ,такі видають)
Дуже Шкода,я замовляла більше разів і жодної старої купюри