лаМпочка• 21 апреля 2024
Вы покупаете доллары в приват 24?
Не опасно ли?
іронічна антитеза• 21 апреля 2024
Покупаю, когда курс выгодный. Долгое время он очень отличался от курса обменников.
Что опасного?
лаМпочка
• 21 апреля 2024
Ответ дляНе вмію заміряти
А в чем опасность, хоть теоретически, как вы это видите?
Хз. Я человек походу совдеповский, который еще вручную менял в банке гривны на доллары. Ну видно молодежь вон наставила рукаморды, что я не современная. Ну или те, кто доллар в руке не держал
Шкварочка• 21 апреля 2024
Ответ дляНе вмію заміряти
Впо не дадут🙃
іронічна антитеза• 21 апреля 2024
Ответ длялаМпочка
Комуналку тоже платите на почте?
Відморожена• 21 апреля 2024
Ответ длялаМпочка
мені через місяць 52, купую)
PORKA• 21 апреля 2024
Ответ длялаМпочка
Лет вам сколько?
іронічна антитеза• 21 апреля 2024
Ответ дляБіток чи ефір?
По такій ціні ні, не купую.
Ну сейчас в привате 40, в обменнике 40.25 оптовый от 1000, значит розничный где то 40.35
Біток чи ефір?• 21 апреля 2024
Ответ дляіронічна антитеза
Сьогодні у нас 40,80🤦♀️
АБВГДейка• 21 апреля 2024
В Приваті невигідно, є інші банки з більш цікавими умовами.
Рахунок безкоштовний, зарахування безкоштовне, зняття готівки безкоштовне. Курс на пару копійок краще.
Але то все дурня, купую в чотирьох банках. Де курс онлайн краще, там і купую.В тому числі і в Приваті. Але в Приваті частіше тільки для онлайн оплаты використовую. Готівку не знімаю.
Борщичок• 21 апреля 2024
Взяла давненько по хорошему курсу 300 дол. Теперь снять не могу)) Только старые купюры в отделениях
АБВГДейка• 21 апреля 2024
Ответ дляБорщичок
То не знімайте. Завжди будуть свіженькі. Байдуже що віртуальні. В мене давно все на рахунках.
З´являється нові в касі-знімете, якщо вже так хочеться.
Пишу з калідору• 21 апреля 2024
Ответ дляБорщичок
А чого зняти не можете?
Борщичок• 21 апреля 2024
Ответ дляПишу з калідору
А чого зняти не можете?
’Только старые купюры в отделениях’
Страхованная• 21 апреля 2024
Я евро покупаю, по выгодному курсу, на виртуальную карту и с неё потом расчитываюсь при заказах или за границей через пэйпас плачу. Долларами не пользуюсь, не покупаю.
Садова гойдалка• 21 апреля 2024
Ответ дляБіток чи ефір?
По такій ціні ні, не купую.
И я. Покупаю не больше 39. Если больше, то вкладываюсь в товар или евро покупаю. Хотя смотрю на той же советчице так и хотят оленей в дорогой доллар загнать
АБВГДейка• 21 апреля 2024
Ответ дляБорщичок
’Только старые купюры в отделениях’
Якщо ви у великому місті, то обирайте великі центральні відділення на видачу. Як що вже так кортить готівка. Там бувають нові.
Пишу з калідору• 22 апреля 2024
Ответ дляАБВГДейка
Так а шо не так зі старими купюрами?
Вони вже не ходять чи шо. Але ж тоді банк би їх не видавав би.
АБВГДейка• 22 апреля 2024
Ответ дляПишу з калідору
Так а шо не так зі старими купюрами?
Все ходить. Але в людей зараз запаморочення, їм потрібні тільки нові на видачу.
іронічна антитеза• 22 апреля 2024
Ответ дляПишу з калідору
Так а шо не так зі старими купюрами?
А у нас люди хотят в терминал пихать старые, рваные, а забирать в отделении только новенькие
Электричка• 22 апреля 2024
Ответ дляАБВГДейка
Це які?