01 мая в 20:28

а в обмінниках в суботу і неділю міняти євро на гривню - менш вигідно?

Зубачистка 01 мая в 20:30
В будни курс выгоднее
Бабайко 01 мая в 20:32
Я покупаю всегда в выходные, курс ниже уже с пятницы
А как с обменом не знаю, я по покупке больше
ПампушОК 01 мая в 20:46
Теж бачу тенденцію, що у вихідні курс більш вигідний. Ой, я про покупку написала. Якщо вам здати, то напевно ні.
автор Галябалована 01 мая в 21:06
Ответ дляПампушОК
Теж бачу тенденцію, що у вихідні курс більш вигідний. Ой, я про покупку написала. Якщо вам здати, то напевно ні.
так, мені саме здати
автор Галябалована 01 мая в 21:07
Ответ дляБабайко
Я покупаю всегда в выходные, курс ниже уже с пятницы
А как с обменом не знаю, я по покупке больше
мені продати євро.чи ви про купівлю гривні?
автор Галябалована 01 мая в 21:08
Ответ дляЗубачистка
В будни курс выгоднее
наприклад 100євро. значить в будні я більше гривні з них получу?
Зубачистка 01 мая в 21:09
Ответ дляГалябалована
наприклад 100євро. значить в будні я більше гривні з них получу?
Ну наверное да. На выходных всегда дешевле получается. Ну то есть, меньше гривен дают за валюту)
ПампушОК 01 мая в 21:15
Ответ дляГалябалована
наприклад 100євро. значить в будні я більше гривні з них получу?
Якщо 100, то різниця невелика. Максимум 7 грн. Я підписана на місцевий обмінник, ви в якому місті?
ПампушОК 01 мая в 21:17
Такий курс сьогодні.
автор Галябалована 02 мая в 13:58
Ответ дляЗубачистка
Ну наверное да. На выходных всегда дешевле получается. Ну то есть, меньше гривен дают за валюту)
а зараз паспорт треба предʼявляти при обміні?
автор Галябалована 02 мая в 22:22
Ответ дляЗубачистка
Ну наверное да. На выходных всегда дешевле получается. Ну то есть, меньше гривен дают за валюту)
а в понеділок норм? чи краще вже в середу-четвер, ну щоб вигідніше?
автор Галябалована 03 мая в 11:47
Ответ дляПампушОК
Такий курс сьогодні.
тобто завжди трохи бльше ніж в монобанк? просто в мене 2 варіанти зараз доки закордоном кинути на єврову картку монобанк, а там просто по курсу на гривневу скидувати, або аки готівкою вигідніше.
ПампушОК 03 мая в 18:28
Ответ дляГалябалована
тобто завжди трохи бльше ніж в монобанк? просто в мене 2 варіанти зараз доки закордоном кинути на єврову картку монобанк, а там просто по курсу на гривневу скидувати, або аки готівкою вигідніше.
Якщо ви скинете на моно, чи приват, неважливо, то знімати валюту з комісією. Якщо переводити на гривневу карту, то у всіх банках курс майже однаковий. Але ж враховуйте, що на гривневу заходить по курсу продажу, тобто менше, ніж валюта на руках. Якщо у вас карта для виплат у валюті, то знімати з не з комісії. Тоді вигідно так.