Хто здає квартиру, підкажіть будь ласка.

Всім доброго дня. склалося так , що помер батько , який здавав квартиру, займався завжди він цим , ми ніколи не вмішувались , квартира його , ми навіть не знаємо за скільки він її здавав . На даний момент там живуть квартиранти . Підскажіть будь ласка , хто здає квартиру які нюанси , буду вдячна за всі поради.
Куплю орехи 26 апреля в 10:56
А как вам в двух словах рассказать? Тут целая наука. Самое главное – смотрите, кому сдаёте и регулярно проверяйте состояние квартиры (о визитах предупреждайте заранее).
Говорю-балакаю 26 апреля в 10:58
Спитайте у квартирантів скільки вони платять за оренду 🤣
Николай-b526 26 апреля в 11:00
тююю.. наберите их и скажите, теперь деньги мне!), через пол-года покажу свидетельство про власнисть и все!)))
Дивне створіння 26 апреля в 11:02
Вам для начала нужно познакомится с квартирантами, узнать как происходит оплата коммунальных, у меня, допустим, плачу я, квартиранты сбрасывают фото счетчиков, я подсчитываю, расписываю им и сбрасываю, вместе с арендной платой они оплачивают сумму за коммунальные. Дальше договоритесь как будет оплата, как удобнее вам обоим, на карту или налом при встрече, а дальше само собой всё)))
автор Агент Пинкертона 26 апреля в 11:32
Ответ дляДивне створіння
Вам для начала нужно познакомится с квартирантами, узнать как происходит оплата коммунальных, у меня, допустим, плачу я, квартиранты сбрасывают фото счетчиков, я подсчитываю, расписываю им и сбрасываю, вместе с арендной платой они оплачивают сумму за коммунальные. Дальше договоритесь как будет оплата, как удобнее вам обоим, на карту или налом при встрече, а дальше само собой всё)))
Дякую. Підскажіть ще будь ласка, як Ви контролюєте, те щоб квартиранти не зіпсували квартиру? Знаю випадок ( друг чоловіка) здавав квартиру, так мусив після них роботити капітальний ремонт, все поламали і обгадили.
Викасикрет 26 апреля в 13:59
Від неприємностей ніхто не застрахований. Але для мінімізації збитків беруть залогову сумму, хоча вона може і не покрити порчі. Я ходила в страхову на консультацію перед здачею спадкової квартири, то вони мені порадили тільки брати залогову сумму і все.