26 апреля в 13:27

Суми, може хтось чув таку брехню

Що сьогодні вночі буде наступ? Звучить як повна маячня, але людина яка таке сказала працює в держадміністрації і типу всі готуються
показать весь текст
автор AnnaOst 26 апреля в 14:20
Ответ дляdiana2201
Вы нормальная вообще ? Я за эти полчаса темы чуть не чокнулась , а потом оказывается знакомые /военные /мужья знакомых военных сказали не переживать
Почему сразу бежать на форум и кипишевать и доводить людей
Я спитала чи хтось чогось такого не чув і все. Написала що сказали мені. Ви так оьурюєтесб типу я написала ’буде наступ сьогодні інфа сотка’
5 1
Люсильда.ua 26 апреля в 14:21
Ответ дляElenaMari
Автор у меня бывший воюет два года , сказал брать ребёнка и уезжать из страны, и это мы живём далеко от раши
А где Вы территориально сейчас? Если хотите - можете в личку. Я хейтить не буду, как многие тут.
олена олена 26 апреля в 14:22
Ответ дляЛюсильда.ua
Це він про наступ на Суми? Чи тоді... два рокт тому?
Ні, про Суми ж автору відповідаю.
Два роки тому казав буде війна. Всім, хто питав у мене, що каже чоловік , я так і відповідала. І що? Думаєте хтось вірив? Я і сама не вірила)
автор AnnaOst 26 апреля в 14:22
Ответ дляok1904
Де? В Полтаві?
В сумах
автор AnnaOst 26 апреля в 14:23
Ответ дляолена олена
Я пишу. Мій чоловік військовий . Сказав - не буде
Дуже вам дякую ´!
олена олена 26 апреля в 14:23
Ответ дляAnnaOst
Дуже вам дякую ´!
Прошу)
Nata2907 26 апреля в 14:23
Ответ дляAnnaOst
Я не знаю, родичка мого чоловіка працює в держадміністрації Полтави, а її чоловік в ДНС Каже у них всі машини заправили і чекають, кіпіш, всі чекають що вночі буде наступ через суми. Звучить як параноїдальний брєд, але я після лютого 2022 вже нічому не дивуюсь
Брешуть! У нас на 30 число всі готуються!!! Інфа сотка, куми сестра прибиральницею в прокуратурі працює, знає точно!
2 1
Нина____ 26 апреля в 14:25
Ответ дляElenaMari
Автор у меня бывший воюет два года , сказал брать ребёнка и уезжать из страны, и это мы живём далеко от раши
А чем конкретно аргументировал? Потому что ’уезжать из страны’ ...я это выражение слышу лет 15 как.
Люсильда.ua 26 апреля в 14:25
Ответ дляNata2907
Брешуть! У нас на 30 число всі готуються!!! Інфа сотка, куми сестра прибиральницею в прокуратурі працює, знає точно!
Ну к чему ЭТО?
Оччень смешно: ха-ха-ха
Вы просто не пережили то,что многие два года назад, вот и мелите что попало.
Milanaher 26 апреля в 14:26
Ответ дляElenaMari
Автор у меня бывший воюет два года , сказал брать ребёнка и уезжать из страны, и это мы живём далеко от раши
А что такое должно произойти? Или он не пояснил?
олена олена 26 апреля в 14:27
Ответ дляНина____
А чем конкретно аргументировал? Потому что ’уезжать из страны’ ...я это выражение слышу лет 15 как.
Ну аргументи для цього, звичайно, є. Ракети, шахеди ніхто не відміняв і поки не планує. Тільки не ясно, чому чоловік авторці поста не сказав цього раніше зробити…
Bell75 26 апреля в 14:27
Ответ дляолена олена
Ні, про Суми ж автору відповідаю.
Два роки тому казав буде війна. Всім, хто питав у мене, що каже чоловік , я так і відповідала. І що? Думаєте хтось вірив? Я і сама не вірила)
А про Харків Ваш чоловік щось може сказати ?
Nata2907 26 апреля в 14:28
Ответ дляЛюсильда.ua
Ну к чему ЭТО?
Оччень смешно: ха-ха-ха
Вы просто не пережили то,что многие два года назад, вот и мелите что попало.
та конечно, я ж не в Сумах живу, ничего не видела и не слышала и февраль и март в 22!. Задолбали уже просто эти нагнетатели!!! Мама с области звонит каждое утро, живет от границы 170 км, все переживает про наступление каждое утро. За бензином позавчера кипиш устроили, хотя вчера даже очередей на заправке не было!!! Ну достало уже, честное слово!!! По факту заранее никто про наступление знать не будет, может быть высшие чины, которы тихонечко смоются за пару часов. Так что это ВЫ мелете!!!
олена олена 26 апреля в 14:29
Ответ дляBell75
А про Харків Ваш чоловік щось може сказати ?
А що казати? Прильоти до тривоги і постійні обстріли , думаю, Ви і самі бачите щодня…
автор AnnaOst 26 апреля в 14:29
Ответ дляЛюсильда.ua
Ну к чему ЭТО?
Оччень смешно: ха-ха-ха
Вы просто не пережили то,что многие два года назад, вот и мелите что попало.
Удалено администрацией...
Kidstaff Bot 26 апреля в 14:29
Обговорення перетворюється на конфлікт і веде до особистих образ, тому, вимушені закрити цю тему.
Якщо бажаєте продовжити обговорення, будь ласка, створіть нову тему і висловіть свої думки чітко та конструктивно. Цінуємо вашу активність і розраховуємо на розуміння!

З повагою, Команда Kidstaf
2 1