Суми, може хтось чув таку брехню

Що сьогодні вночі буде наступ? Звучить як повна маячня, але людина яка таке сказала працює в держадміністрації і типу всі готуються
Krasivaja_ja 26 апреля в 13:30
Наступ куди?
9 1
А Липи Цвітуть 26 апреля в 13:31
Ответ дляKrasivaja_ja
Наступ куди?
на інстаграм Холоденко
53 1
Onyx83 26 апреля в 13:32
Ответ дляKrasivaja_ja
Наступ куди?
На автора і людину з держадміністрації
26 4 2
Cat88 26 апреля в 13:31
Ну тик ток ввесь гудит видеом про забитые запарки … кто куда непонятно . И почему на Сумы ?
4 1
DarkBlueSea 26 апреля в 13:31
На грабли
19 2
СОЛНЦА ЛУЧИК 26 апреля в 13:32
Ответ дляKrasivaja_ja
Наступ куди?
На саратов срачка нападе
19 4 2
СОЛНЦА ЛУЧИК 26 апреля в 13:33
Ответ дляCat88
Ну тик ток ввесь гудит видеом про забитые запарки … кто куда непонятно . И почему на Сумы ?
Пи.дять
інфа 100
10 2 1
Леді_в_пледі 26 апреля в 13:33
Так і шо ви будете робити? Тривожну валізу вже зібрали?
Anet337 26 апреля в 13:34
Удалено администрацией...
Piracanta 26 апреля в 13:34
Ответ дляЛеді_в_пледі
Так і шо ви будете робити? Тривожну валізу вже зібрали?
У неї тривожна валіза в Німеччині
29 6 2
Sovin 26 апреля в 13:35
Досить розганяти ІПСО, задовбали. Да, панікьори на заправках звели паніку. Все у нас у місті спокійно. Поліція у місті (сумчани знають цей мем)
Дощ іде, люди зайняті своїми справами. Два фаби прилетіло. ВСЕ.
27 2
Леді_в_пледі 26 апреля в 13:36
Ответ дляPiracanta
У неї тривожна валіза в Німеччині
А, пф, так будь хто може переживати
Ms.Dior 26 апреля в 13:36
Удалено администрацией...
кенгуруша 26 апреля в 13:36
Ответ дляЛеді_в_пледі
А, пф, так будь хто може переживати
Выехавшие прям особенно обеспокоены последние дни 🙂
23 6 5
автор AnnaOst 26 апреля в 13:37
Ответ дляCat88
Ну тик ток ввесь гудит видеом про забитые запарки … кто куда непонятно . И почему на Сумы ?
Я не знаю, родичка мого чоловіка працює в держадміністрації Полтави, а її чоловік в ДНС Каже у них всі машини заправили і чекають, кіпіш, всі чекають що вночі буде наступ через суми. Звучить як параноїдальний брєд, але я після лютого 2022 вже нічому не дивуюсь
автор AnnaOst 26 апреля в 13:37
Ответ дляЛеді_в_пледі
Так і шо ви будете робити? Тривожну валізу вже зібрали?
У мене там батьки
12 6
кенгуруша 26 апреля в 13:38
Ответ дляAnnaOst
Я не знаю, родичка мого чоловіка працює в держадміністрації Полтави, а її чоловік в ДНС Каже у них всі машини заправили і чекають, кіпіш, всі чекають що вночі буде наступ через суми. Звучить як параноїдальний брєд, але я після лютого 2022 вже нічому не дивуюсь
А что, есть информация о скоплении войск и техники у границы? Или писюнами будут наступать?
17 4
иркин 26 апреля в 13:38
Завтра тему продовжите?
14 2 1
СОЛНЦА ЛУЧИК 26 апреля в 13:38
Ответ дляMs.Dior
Удалено администрацией...
Добре що ви нєблізкая
автор AnnaOst 26 апреля в 13:38
Ответ дляMs.Dior
Удалено администрацией...
Тут були люди які точно знали про те, що буде карантин при ковалі і люди які точно знали про війну. Якщо ви дружина поліцейського, військового чи до робітниця депутата, ви знатимете
14 9 1
Janna2525 26 апреля в 13:39
Ответ дляMs.Dior
Удалено администрацией...
Все идиоты, только я Дартаньян)))
Piracanta 26 апреля в 13:39
Ответ дляAnnaOst
У мене там батьки
І що ваші батьки говорять?
А Липи Цвітуть 26 апреля в 13:40
Ответ дляMs.Dior
Удалено администрацией...
Тобто по вашому ті, хто з критичним мисленням, цю х#ню мали би підтримати?
’недалекие’ якраз-таки начитаються таких тем і побіжать створювати ще більший ажіотаж на сумських заправках
11 4 2
Mystery -ing 26 апреля в 13:40
Не, сегодня не будет.
Нам вообще правду не скажут.
Просто нужно быть всегда наготове.

Это будет видно по полиции- если сваливают - то пора и нам валить из города.
21 5
СОЛНЦА ЛУЧИК 26 апреля в 13:40
Ответ дляиркин
Завтра тему продовжите?
Її ще сьогодні видалять
Люсильда.ua 26 апреля в 13:41
Ответ дляAnnaOst
Тут були люди які точно знали про те, що буде карантин при ковалі і люди які точно знали про війну. Якщо ви дружина поліцейського, військового чи до робітниця депутата, ви знатимете
Може і зараз є. Але вони будуть мовчати. Зеля казав в офіційних новинах, що наступ буде в кінці травня, а зараз тільки кінець квітня. Невже знову обдурив?!
5 4 1
Kot_v_meshke 26 апреля в 13:41
Ответ дляAnnaOst
Тут були люди які точно знали про те, що буде карантин при ковалі і люди які точно знали про війну. Якщо ви дружина поліцейського, військового чи до робітниця депутата, ви знатимете
Серед поліцейських, депутатів та військових повно дебілів, що разганяють таке ж іпсо. Що тільки не було від «військових, інфа сотка» - і новий наступ на Київ в лютому, березні, квітні і тд, і «бензин зникне».
11 1
Mystery -ing 26 апреля в 13:43
Ответ длякенгуруша
А что, есть информация о скоплении войск и техники у границы? Или писюнами будут наступать?
Так в том то и дело - что ключевое слово возле границы))

А не в 50 или 70 км от неё))
Марш бросок танкового подразделения с 70 км- 1-1.5 часа. И вот граница. И это делается ночью, пока все спят...
9 2
Ms.Dior 26 апреля в 13:43
Ответ дляА Липи Цвітуть
Тобто по вашому ті, хто з критичним мисленням, цю х#ню мали би підтримати?
’недалекие’ якраз-таки начитаються таких тем і побіжать створювати ще більший ажіотаж на сумських заправках
Вы читаете между строк. Люди с критическим мышлением и так понимаю что будет в будущем. И речь вовсе не о том, поддерживать / не поддерживать, сеять панику или нет
3 2
julia_v_m_a_34 26 апреля в 13:45
Ответ длякенгуруша
Выехавшие прям особенно обеспокоены последние дни 🙂
Может просрочка в пайках была...