25 апреля в 16:25

Мобілізація волонтерів. Є реальні кейси?

На майданчику, де гуляємо з дитиною ввечері виходять і інші батьки з дітьми.
Один тато - волонтер. Возить гумдопомогу військовим, збирає донати.
Нормальний хлопець. Розговорилися, я спитала про мобілізацію його, то він відповів, що в нього є посвідка волонтера і його не мобілізують, навіть, якщо він прийде в ТЦК.
Але чи це дійсно так? Наче в законі такого немає. Хтось знає реальні кейси.
8 2
Shiners 25 апреля в 16:27
Так
LudaSHS 25 апреля в 16:28
Разве есть пункт такой отсрочки? В законе?
И в новом нет. Скорее у человека или бронь откуда- то или еще что- то.

Какое правовое поле ?
автор Стрекоза любви 25 апреля в 16:29
Ответ дляLudaSHS
Разве есть пункт такой отсрочки? В законе?
И в новом нет. Скорее у человека или бронь откуда- то или еще что- то.

Какое правовое поле ?
Я глобально не допитувалася, бо це не моя справа. Знаю, що броні точно немає.
Можливо в ТЦК знають про його внесок і тому не мобілізують.
6 1
LudaSHS 25 апреля в 16:31
Ответ дляСтрекоза любви
Я глобально не допитувалася, бо це не моя справа. Знаю, що броні точно немає.
Можливо в ТЦК знають про його внесок і тому не мобілізують.
Пишут, решается индивидуально
Официально отсрочки нет
автор Стрекоза любви 25 апреля в 16:33
Ответ дляLudaSHS
Пишут, решается индивидуально
Официально отсрочки нет
Ну так як і я думала, що це на розгляд ТЦК.Дякую.
2 1
baluevadara 25 апреля в 16:33
Чисто теоретически, может он оформлен в благотворительном фонде. А его работники имею бронь
автор Стрекоза любви 25 апреля в 16:34
Ответ дляbaluevadara
Чисто теоретически, может он оформлен в благотворительном фонде. А его работники имею бронь
Не знала такого навіть.
baluevadara 25 апреля в 16:34
Ответ дляСтрекоза любви
Не знала такого навіть.
Я не знаю точно, просто таке припущення
Таро Христина 25 апреля в 16:35
Мого племінника з такою посвідкою поки не мобілізували.
uma 25 апреля в 16:48
В ноябре 2023 года был подан такой законопроект. Там действительно предлагалось внести изменения в ст23 ЗУ Про мобилизацию … и волонтерам, имеющим посвидчення в реестре дать вольную. Но ничего дальше не случилось. Иначе мы бы увидели такое количество БФ, которое мир не видывал никогда 🤷‍♀️
5 2
Соната любви 25 апреля в 16:57
был же случай, тцк схватило волонтера и мобилизовало.
Соната любви 25 апреля в 16:59
Ответ дляСтрекоза любви
Я глобально не допитувалася, бо це не моя справа. Знаю, що броні точно немає.
Можливо в ТЦК знають про його внесок і тому не мобілізують.
если кому-то платит в карман. то да, большой вклад. зачем же его мобилизовать, если можно доить.
автор Стрекоза любви 25 апреля в 17:13
Ответ дляuma
В ноябре 2023 года был подан такой законопроект. Там действительно предлагалось внести изменения в ст23 ЗУ Про мобилизацию … и волонтерам, имеющим посвидчення в реестре дать вольную. Но ничего дальше не случилось. Иначе мы бы увидели такое количество БФ, которое мир не видывал никогда 🤷‍♀️
Є навіть реєстер волонтерів? Ого. Я думала, що їх посвідчення це чисто «фількіна грамота».
2 1
ira--m 25 апреля в 17:35
Ответ дляСтрекоза любви
Є навіть реєстер волонтерів? Ого. Я думала, що їх посвідчення це чисто «фількіна грамота».
Так. Є цей реєстр. Волонтери збирають кошти на своїх спеціальних рахунках або картках. Цей реєстр веде податкова служба.
Teverde 25 апреля в 17:41
Ні, знаю волонтера який зараз мобілізується, і военкомату до лампочки чим він займається
3 2