Изменено 26 апреля в 18:05

Новая почта побила рекорды ((

Девочки, я офигеваю, посылка Новой почтой шла четверо суток🤦 А позавчера отправляла одной девочке малюсенькую и легусенькую посылочку размером 16х12, выставили 95 грн за пересылку 🤦
На самом деле, уже и на Укрпочте пересылка подорожала, за самое маленькое отправление 42.00((
показать весь текст
17 5 4
Путающаяся 26 апреля в 19:32
Ответ дляНевгамовна
Це не нова пошта))) Щоб загубити посилку треба користуватися послугами нової пошти, де спочатку вас обдеруть на пересилці, а потім ще й як не вкрадуть, так загублять. Я не настільки багата, щоб користуватися вашою Новою поштою))) І не маю стільки вільного часу, щоб розважатися пошуком втрачених посилок через Нову пошту.
у вас так багато в коментарях про те ’яка ви розумна, як вмієте рахувати гроші, яка багата’ ахахах ну не продовжуйте, зупиніться, в мене вже живіт болить сміятись з ваших коментарів
4 1
Цвіпканя 26 апреля в 19:32
Ответ дляКоролева Сарказма
Вашу безкоштовну доставку оплатив продавець з Китаю 🤣
Ну я так и рассчитывала
julia-678c 26 апреля в 19:34
Ответ дляПрестидижитатор
Это вы сами научились так общаться или последствия воспитания?
А что не так я написала? Вы создали тему о том что нп вас нагло обманула завысив стоимость доставки не понятно почему. 3 страницы у вас выясняли куда вы отправили посылку, вы уверяли что в город. На 4 стр все таки оказалось что это смт и никакого намахалова нет. Ну и кто здесь лоханулся?
1 1
Невгамовна 26 апреля в 19:35
Ответ дляСяду на шию, дорого!
що такі європейки роблять на цьому не європейському форумі?)
Шукають мотивацію і стимул докладати ще більше зусиль, щоб не жити у вашому світі.
Леопардові панчохи 26 апреля в 19:37
Ответ дляНевгамовна
Дякувати Богу, я не користуюся більше послугами ні нової, ні укрпошти. Постійні витрати є геть у всіх, а не лише у перерахованих. Ви щось знаєте про собівартість перевезень? Ви знаєте який об´єм і вагу за раз везе вантажний автомобіль? Якби знали, то задумались би звідки такі дикі розцінки.
П.С. за доставку 1 кг вантажу на відстань понад 2 тис км українські хлопці перевізники на бусі беруть 1,5 євро. Вантажопідйомність цього буса смішна порівняно з автомобілями пошти. І хлопці не працюють у збиток)
Чим більше читаю цей форум, тим більше розумію звідки пішли вирази ’без лоха и жизнь плоха’ и ’сделаем их вместе’.
И да, логист, Вы свою зарплату посчитали хоть в себестоимость? А зарплату минимум бухгалтера и уборщицы, грузчика, менеджера? Аренду офисов, оплату коммунальных, канцтовары и прочее-прочее-прочее? Хлопці на бусі)))
3 1
Кнопкотиць 26 апреля в 19:37
Ответ дляПрестидижитатор
Новоархангельск
Автор, ну хоч би вже в Гуглі пробили що це за насалений пункт, а то сперечаєтесь тут, і виглядаєте не дуже, а тепер і зовсім.
Леопардові панчохи 26 апреля в 19:40
Ответ дляКнопкотиць
Автор, ну хоч би вже в Гуглі пробили що це за насалений пункт, а то сперечаєтесь тут, і виглядаєте не дуже, а тепер і зовсім.
Я так понимаю конечной целью темы была реклама ’хлопців на бусі’, но что-то пошло не так..))
4 1
Невгамовна 26 апреля в 19:40
Ответ дляЛеопардові панчохи
И да, логист, Вы свою зарплату посчитали хоть в себестоимость? А зарплату минимум бухгалтера и уборщицы, грузчика, менеджера? Аренду офисов, оплату коммунальных, канцтовары и прочее-прочее-прочее? Хлопці на бусі)))
Хлопці на бусі ще й прикордонникам ’відстьогують’))) і на пальне витрачаються. І все одно в прибутку, і явно не в такому як зпл в прибиральниці чи менеджера.
Але кожен вірить у те, що хоче.
Леопардові панчохи 26 апреля в 19:42
Ответ дляНевгамовна
Хлопці на бусі ще й прикордонникам ’відстьогують’))) і на пальне витрачаються. І все одно в прибутку, і явно не в такому як зпл в прибиральниці чи менеджера.
Але кожен вірить у те, що хоче.
Ще й? Ха-ха. В бюджет країни вони шо відстьогують?
Путающаяся 26 апреля в 19:42
Ответ дляНевгамовна
Шукають мотивацію і стимул докладати ще більше зусиль, щоб не жити у вашому світі.
біле пальто не тисне ахахах
чого ви так в холосту витрачаєте час - сидінням на форумі, могли ж більш корисно провести цей час, ви ж писали що розумна
Путающаяся 26 апреля в 19:43
Ответ дляНевгамовна
Хлопці на бусі ще й прикордонникам ’відстьогують’))) і на пальне витрачаються. І все одно в прибутку, і явно не в такому як зпл в прибиральниці чи менеджера.
Але кожен вірить у те, що хоче.
оооо понєслась
я краще буду НП переплачувати по білому, ніж бути спонсором схеми ’прикордонникам ’відстьогують’’ плюс ’Хлопці на бусі’ - а що по податкам?
Невгамовна 26 апреля в 19:46
Ответ дляПутающаяся
біле пальто не тисне ахахах
чого ви так в холосту витрачаєте час - сидінням на форумі, могли ж більш корисно провести цей час, ви ж писали що розумна
Це ваша точка зору. Ніщо не стимулює краще, ніж спілкування з співвітчизниками. Поспілкувався, і ностальгія випаровувалася. І як би важко не було - зібрав себе до купки, і вперед пробиватися далі, щоб лише не мати щастя жити у вашому світі.
Леопардові панчохи 26 апреля в 19:48
Ответ дляНевгамовна
Це ваша точка зору. Ніщо не стимулює краще, ніж спілкування з співвітчизниками. Поспілкувався, і ностальгія випаровувалася. І як би важко не було - зібрав себе до купки, і вперед пробиватися далі, щоб лише не мати щастя жити у вашому світі.
Аха. Но себя везде везёшь с собой. Відстьобувальниця прикордонникам))) шо там європейські закони про таких як Ви говорять?)))
3 2
Путающаяся 26 апреля в 19:50
Ответ дляНевгамовна
Це ваша точка зору. Ніщо не стимулює краще, ніж спілкування з співвітчизниками. Поспілкувався, і ностальгія випаровувалася. І як би важко не було - зібрав себе до купки, і вперед пробиватися далі, щоб лише не мати щастя жити у вашому світі.
успіху
йдіть вже викладайте в Lidl товари, покупці чекають
ахахах
ну і щоб ви ото знали про світ, якщо ви в темряві
бо вітло тут - в Україні, назавжди
Невгамовна 26 апреля в 19:50
Ответ дляПутающаяся
оооо понєслась
я краще буду НП переплачувати по білому, ніж бути спонсором схеми ’прикордонникам ’відстьогують’’ плюс ’Хлопці на бусі’ - а що по податкам?

А що там з податками у кварталу 95-го? Це хіба не національний вид спорту ’втечи від...’ і кожен підставляє своє: хто податкову, хто тцк, хто...
А відстьогують зрозуміло чому: щоб кордон проходити швидко. Для вас це новина? Чи ви думаєте їм подобається то платити?
Невгамовна 26 апреля в 19:54
Ответ дляЛеопардові панчохи
Аха. Но себя везде везёшь с собой. Відстьобувальниця прикордонникам))) шо там європейські закони про таких як Ви говорять?)))
Перечитайте ще раз мої коментарі і спробуйте знайти де Я плачу?)
На щастя я живу зараз у країні, де нема потреби комусь щось ’відстьогувати’. Чому безмежно рада ( відсутності потреби давати хабаря). Уявляєте, навіть на штори не здаю, і на подарунок на день народження вчителю, і до лікаря без цукерок чи конверта ходжу. Так, виявляється, теж можна.
Мішечок щастя 26 апреля в 19:56
Ответ дляНа привозе
жодного разу на наступний день укрпоштою не було. За 4 дні з Броварів у Київ - регулярно
Днепр-Запорожье один день идёт, если утром отправить.
Путающаяся 26 апреля в 19:56
Ответ дляНевгамовна

А що там з податками у кварталу 95-го? Це хіба не національний вид спорту ’втечи від...’ і кожен підставляє своє: хто податкову, хто тцк, хто...
А відстьогують зрозуміло чому: щоб кордон проходити швидко. Для вас це новина? Чи ви думаєте їм подобається то платити?
ви ще тут?

яка вам діло що в нас тут, якщо ви за бугром, без вас розберемось, най щастить, але не точно
Маю натхнення 26 апреля в 19:57
Ответ дляПрестидижитатор
В отделение.
А Вы пробовали дозвониться на их горячую линию хоть раз?
Ну попробуй, тролятина
Маю натхнення 26 апреля в 20:00
Ответ дляПрестидижитатор
Офигела второй раз. Там, где вчера было написано: ’доставка по Україні’, теперь написано: ’доставка в село/пгт’
Меняйте название темы, не разобравшись взяли и обосрали НП.
Щастя-здоровля 26 апреля в 20:01
Ответ дляНевгамовна
Хлопці на бусі ще й прикордонникам ’відстьогують’))) і на пальне витрачаються. І все одно в прибутку, і явно не в такому як зпл в прибиральниці чи менеджера.
Але кожен вірить у те, що хоче.
А податки сплачувати ваші хлопці на бусіках чи втьомну ганяють?, а ну про таке нам розкажіть
ФФФФристайла 26 апреля в 20:05
Ответ дляНевгамовна
Хлопці на бусі ще й прикордонникам ’відстьогують’))) і на пальне витрачаються. І все одно в прибутку, і явно не в такому як зпл в прибиральниці чи менеджера.
Але кожен вірить у те, що хоче.
ви порівнюєте непорівнювальні речі. Якщо ви підете працювати не офіційно, на вас ваш потенційний роботодавець зекономить 22% мінімум, а то й більше і ви ще на 20% більше заробите, бо не будете платити податки. А так дійсно хлопці на бусі, які відстьогують митникам і компанія, яка працює офійційно, наймає людей офіційно, має центри видачі не 1чи 2 у місті, має всі ліцензії, проходить регулярно ТО транспорту за нормами і т.д. це взагалі порівнювальні речі по вашому. А ще кажете, що працюєте в логістиці(( Можна поцікавитися ким?
Кастрюлька 26 апреля в 20:31
Ответ дляЩас ухожу
Те так можно было?) 😂 не додумалась бы)
Можно оказывается. Я такое часто на розетке встречаю и на олх даже. Но потом в этих продавцов покупать больше не хочется, так как получается дорого доставка товара.
автор Престидижитатор 26 апреля в 20:31
Ответ дляjulia-678c
А что не так я написала? Вы создали тему о том что нп вас нагло обманула завысив стоимость доставки не понятно почему. 3 страницы у вас выясняли куда вы отправили посылку, вы уверяли что в город. На 4 стр все таки оказалось что это смт и никакого намахалова нет. Ну и кто здесь лоханулся?
Где я в стартпосте написала, что меня ’нагло обманули’?? Для чего вы это придумываете? Я написала, что очень дорогая доставка за очень маленькие посылки
автор Престидижитатор 26 апреля в 20:35
Ответ дляКнопкотиць
Автор, ну хоч би вже в Гуглі пробили що це за насалений пункт, а то сперечаєтесь тут, і виглядаєте не дуже, а тепер і зовсім.
Зачем мне что-то пробивать в Гугле? Доставка не в село, а в бывший районный центр. И вчера так и было написано в приложении: ’доставка по Украине’ и сумма была выставлена за ’вес’ отправления. Сегодня уже сумма оплаты за пересылку выставлена за ’доставку в село/пгт’. Так кто там у вас ’выглядайе’ и куда именно?..
автор Престидижитатор 26 апреля в 20:37
Ответ дляМаю натхнення
Меняйте название темы, не разобравшись взяли и обосрали НП.
Ещё из одной культура ’попёрла’
ВсеЧетко 26 апреля в 20:53
Ответ дляНевгамовна
Шукають мотивацію і стимул докладати ще більше зусиль, щоб не жити у вашому світі.
Так не ходіть на наш форум) чи вас на європейські не приймають
Невгамовна 26 апреля в 21:04
Ответ дляФФФФристайла
ви порівнюєте непорівнювальні речі. Якщо ви підете працювати не офіційно, на вас ваш потенційний роботодавець зекономить 22% мінімум, а то й більше і ви ще на 20% більше заробите, бо не будете платити податки. А так дійсно хлопці на бусі, які відстьогують митникам і компанія, яка працює офійційно, наймає людей офіційно, має центри видачі не 1чи 2 у місті, має всі ліцензії, проходить регулярно ТО транспорту за нормами і т.д. це взагалі порівнювальні речі по вашому. А ще кажете, що працюєте в логістиці(( Можна поцікавитися ким?
Звичайно, в ЄС зпл нижчі, податки не платяться, транспорт розбитий, а водій експлуатується нещадно. Інша справа - Україна. Де все офіційно оформлено, сплачуються податки, жодного крадівництва.
Судячи з тарифу в сотню за 150г вантажу, то саме так і є. Навіть сперечатися не буду.
Хлопців на бусах привела у приклад, бо тут же зразу підтягнулися ті, що ’сделайте нас вместе’: ну що ви нам ту Європу у приклад приводите. Ну тримайте, приклад з українцями. Але ж знову не так)
Можете поцікавитися: вантажоперевезення, міжнародні. Тому трохи більше в темі, ніж готові платити ’соточку’ за 150г.
ФФФФристайла 26 апреля в 21:40
Ответ дляНевгамовна
Звичайно, в ЄС зпл нижчі, податки не платяться, транспорт розбитий, а водій експлуатується нещадно. Інша справа - Україна. Де все офіційно оформлено, сплачуються податки, жодного крадівництва.
Судячи з тарифу в сотню за 150г вантажу, то саме так і є. Навіть сперечатися не буду.
Хлопців на бусах привела у приклад, бо тут же зразу підтягнулися ті, що ’сделайте нас вместе’: ну що ви нам ту Європу у приклад приводите. Ну тримайте, приклад з українцями. Але ж знову не так)
Можете поцікавитися: вантажоперевезення, міжнародні. Тому трохи більше в темі, ніж готові платити ’соточку’ за 150г.
Вантожоперевезення міжнародні дешевше не НП, а іншими перевізниками, але це стосується бізнесу в основному, а не громадян пересічних. Людям зручніше користуватися НП, і в Європі доволі дорога доставка, якщо це такі терміни як в ПН. А те що 95 грн. за 150г так вибачте доставка в пгт - це вже кур´єрська доставка і вона дорожче стандартної.
Та й ви порівнюєте міжнародні вантажоперевезення і НП по Україні. Альтернативи НП на сьогодні немає, організуйте дешевше, і будете потім розповідати за тариф не в 2 дол, а в 50 центів і хвалити себе.
А так у вас вся Україна лохи, одна ви розумна
Кнопкотиць 26 апреля в 23:15
Ответ дляПрестидижитатор
Зачем мне что-то пробивать в Гугле? Доставка не в село, а в бывший районный центр. И вчера так и было написано в приложении: ’доставка по Украине’ и сумма была выставлена за ’вес’ отправления. Сегодня уже сумма оплаты за пересылку выставлена за ’доставку в село/пгт’. Так кто там у вас ’выглядайе’ и куда именно?..
’Зачем мне что-то пробивать в Гугле?’
Для того щоб не виглядати глупою, якою ви себе виставили в цій темі. Але ви упорна, або упорота, і далі не розумієте.