Укрпошта- скільки йде посилка?

Дівчатка, вперше замовила укрпоштою доставку і навіть не уявляю, скількт зараз йже посилка? Хто в курсі - розкажіть
Lacrimo 28 апреля в 19:15
Зараз десь 3-5 днів в мажах України.
Укр_жіночка 28 апреля в 19:15
Смотря откуда куда, ориентируйтесь дней на 5
Я такая - жду трамвая 28 апреля в 19:16
смотря откуда и куда
автор Дівка в намисті 28 апреля в 19:17
Ответ дляУкр_жіночка
Смотря откуда куда, ориентируйтесь дней на 5
Не знала, що є градація. Відправка Львів, отримання Біла Церква Київська обл
З бісиками 28 апреля в 19:17
До міста може швидко дійти і за 3-4. А от десь у села там довше до тижня. А якщо в село де пересувні відділення, то може і більш 10 днів їхати, там якось в окремі дні надходить
автор Дівка в намисті 28 апреля в 19:18
Ответ дляLacrimo
Зараз десь 3-5 днів в мажах України.
Так, по Україні. Замовила книги і УП безкоштовна доставка, то вирішила скористатись
автор Дівка в намисті 28 апреля в 19:19
Ответ дляЗ бісиками
До міста може швидко дійти і за 3-4. А от десь у села там довше до тижня. А якщо в село де пересувні відділення, то може і більш 10 днів їхати, там якось в окремі дні надходить
З міста в місто
З бісиками 28 апреля в 19:20
Ответ дляДівка в намисті
З міста в місто
Ну відслідковуйте у додатку...все нормально доїхати повинно
Укр_жіночка 28 апреля в 19:21
Ответ дляДівка в намисті
Не знала, що є градація. Відправка Львів, отримання Біла Церква Київська обл
Там много факторов.
Можете принести за час до того, как заберут с почты , тогда выедет в этот день, иначе- на следующий.
Киев- областной центр - два дня.
Областной центр- областной центр часто отправляют через киев и там дополнительно время на пересортировку, три дня или больше.
Если райцентр, то с областного центра опять же пересортировка.
Снова плюс время
julia-678c 28 апреля в 19:21
С Житомира в Харьковскую обл экспресс за 2 дня доехала
Метелик 28 апреля в 19:23
Почти, как и Новая почта, только в два раза дешевле.
2 2
автор Дівка в намисті 28 апреля в 19:24
Ответ дляЗ бісиками
Ну відслідковуйте у додатку...все нормально доїхати повинно
Я відслідковую, але мені це ні про шо покищо не каже)
julia-678c 28 апреля в 19:28
Ответ дляДівка в намисті
Я відслідковую, але мені це ні про шо покищо не каже)
Посылка вам срочно нужна?
автор Дівка в намисті 28 апреля в 19:28
Ответ дляУкр_жіночка
Там много факторов.
Можете принести за час до того, как заберут с почты , тогда выедет в этот день, иначе- на следующий.
Киев- областной центр - два дня.
Областной центр- областной центр часто отправляют через киев и там дополнительно время на пересортировку, три дня или больше.
Если райцентр, то с областного центра опять же пересортировка.
Снова плюс время
Інфо на зараз- відправлення з сортувального центру м.Київ (отримання Київська обл). Чомусь дуже сподіввюсь, що завтра я отримаю)
автор Дівка в намисті 28 апреля в 19:28
Ответ дляjulia-678c
С Житомира в Харьковскую обл экспресс за 2 дня доехала
Ухти, швидко!
автор Дівка в намисті 28 апреля в 19:29
Ответ дляМетелик
Почти, как и Новая почта, только в два раза дешевле.
Та ні, нп я б вже отримала вчора))) в пт відправка була. Але уп безкоштовно доставка зараз, тому скористалась вперше
julia-678c 28 апреля в 19:29
Ответ дляДівка в намисті
Ухти, швидко!
Кстати тоже книги были 😀
автор Дівка в намисті 28 апреля в 19:30
Ответ дляjulia-678c
Посылка вам срочно нужна?
Ну як сказать- не терміново, але дууже чекаю)
автор Дівка в намисті 28 апреля в 19:31
Ответ дляjulia-678c
Кстати тоже книги были 😀
Які замовляли?) На мене напала читалка)
julia-678c 28 апреля в 19:32
Ответ дляДівка в намисті
Які замовляли?) На мене напала читалка)
Рут Веа ’Одне за одним’
автор Дівка в намисті 28 апреля в 19:34
Ответ дляjulia-678c
Рут Веа ’Одне за одним’
Дякую! Вже прочитали? Виправдала сподівання?
julia-678c 28 апреля в 19:35
Ответ дляДівка в намисті
Дякую! Вже прочитали? Виправдала сподівання?
Не, до неё пока ход не дошёл. Ещё 5 шт до неё на очереди.
Укр_жіночка 28 апреля в 19:37
Ответ дляДівка в намисті
Інфо на зараз- відправлення з сортувального центру м.Київ (отримання Київська обл). Чомусь дуже сподіввюсь, що завтра я отримаю)
Завтра точно нет.
Пока оно к вам доедет, раз, на сортировке полежит. Потом пока на отделение приедет, надо разобрать, аккурат под закрытие почты прийдёт смс, если повезёт, но так везёт крайне редко
Мяо мой мяо 28 апреля в 23:13
в середньому 10-14 днів