Изменено 26 апреля в 18:05

Новая почта побила рекорды ((

Девочки, я офигеваю, посылка Новой почтой шла четверо суток🤦 А позавчера отправляла одной девочке малюсенькую и легусенькую посылочку размером 16х12, выставили 95 грн за пересылку 🤦
На самом деле, уже и на Укрпочте пересылка подорожала, за самое маленькое отправление 42.00((
показать весь текст
17 5 4
Путающаяся 26 апреля в 19:14
Ответ дляПрестидижитатор
Офигела второй раз. Там, где вчера было написано: ’доставка по Україні’, теперь написано: ’доставка в село/пгт’
все ясно автор, зрада не случілась аххаа тому і 95 грн тому і 4 дні, а 1-2
8 1 1
Невгамовна 26 апреля в 19:15
Ответ дляФФФФристайла
Є таке поняття як постійні витрати у перевізника, та ж оренда, наприклад, і відповідно є поняття мінімального тарифу. Там же люди не безкоштовно у відділеннях і не складах працюють також. Якщо хочете дешевше, то укрпошта буде дешевше.
Дякувати Богу, я не користуюся більше послугами ні нової, ні укрпошти. Постійні витрати є геть у всіх, а не лише у перерахованих. Ви щось знаєте про собівартість перевезень? Ви знаєте який об´єм і вагу за раз везе вантажний автомобіль? Якби знали, то задумались би звідки такі дикі розцінки.
П.С. за доставку 1 кг вантажу на відстань понад 2 тис км українські хлопці перевізники на бусі беруть 1,5 євро. Вантажопідйомність цього буса смішна порівняно з автомобілями пошти. І хлопці не працюють у збиток)
Чим більше читаю цей форум, тим більше розумію звідки пішли вирази ’без лоха и жизнь плоха’ и ’сделаем их вместе’.
автор Престидижитатор 26 апреля в 19:15
Ответ дляПутающаяся
все ясно автор, зрада не случілась аххаа тому і 95 грн тому і 4 дні, а 1-2
Перечитайте, сами поняли, что написали?
Ваша прЭлесть 26 апреля в 19:16
Ответ дляПрестидижитатор
Перечитайте, сами поняли, что написали?
Еще раз. Как называется населенный пункт?
Путающаяся 26 апреля в 19:16
Ответ дляПрестидижитатор
Перечитайте, сами поняли, что написали?
я так, сподіваюсь і ви нарешті зрозуміли)
julia-678c 26 апреля в 19:16
Ответ дляПрестидижитатор
Перечитайте, сами поняли, что написали?
Так адрес получателя покажите. Пока что мы не видим что вы отправили именно в город.
автор Престидижитатор 26 апреля в 19:17
Ответ дляВаша прЭлесть
Еще раз. Как называется населенный пункт?
Новоархангельск
Путающаяся 26 апреля в 19:17
Ответ дляПрестидижитатор
Новоархангельск
це смт
julia-678c 26 апреля в 19:17
Ответ дляПрестидижитатор
Новоархангельск
автор Престидижитатор 26 апреля в 19:18
Ответ дляПутающаяся
я так, сподіваюсь і ви нарешті зрозуміли)
Перечитайте написанное вами - там набор слов и набор знаков препинания.
Ваша прЭлесть 26 апреля в 19:18
Ответ дляПрестидижитатор
Новоархангельск
Так с чего вы взяли, что это город?
Королева Сарказма 26 апреля в 19:19
Ответ дляЦвіпканя
Мне пришло сообщение, с Китая бесплатная доставка через неделю в стране .
Вашу безкоштовну доставку оплатив продавець з Китаю 🤣
julia-678c 26 апреля в 19:19
Удалено администрацией...
Невгамовна 26 апреля в 19:19
Ответ дляФФФФристайла
Алі експрес-це окремий бізнес, окрема площадка і там вартість прораховується і компенсується вратістю товарів. Чи ви не в курсі, що безкоштовного нічого немає. У вартість товару вже заклажений тариф. А тут ви як фіз чи юр.особа користуєтесь транспортної компанією. Це різні речі, різний бізнес. Якщо чогось не розумієте, то шкода...
Так мені теж кур´єр з сільпо доставляє безкоштовно додому все, але і я замовляю десь на 1000 грн., то розумію, вони прорахували і за таке замовлення доставлять безкоштовно, а якщо замовлю на 100 грн, то ще 100 за доставку заплачу.
Відкрию вам таємницю, ви можете замовити дріб´язковий товар з Алі за 50 грн, з безкоштовною авіа доставкою)
А тут по Україні доставка 100...
Напевно, китайці у збиток працюють :)
Платіть собі на здоров´я і на радість новим поштам і не скигліть, що грошей немає.
ФФФФристайла 26 апреля в 19:19
Ответ дляНевгамовна
Дякувати Богу, я не користуюся більше послугами ні нової, ні укрпошти. Постійні витрати є геть у всіх, а не лише у перерахованих. Ви щось знаєте про собівартість перевезень? Ви знаєте який об´єм і вагу за раз везе вантажний автомобіль? Якби знали, то задумались би звідки такі дикі розцінки.
П.С. за доставку 1 кг вантажу на відстань понад 2 тис км українські хлопці перевізники на бусі беруть 1,5 євро. Вантажопідйомність цього буса смішна порівняно з автомобілями пошти. І хлопці не працюють у збиток)
Чим більше читаю цей форум, тим більше розумію звідки пішли вирази ’без лоха и жизнь плоха’ и ’сделаем их вместе’.
І? Чудово розумію як прораховується собівартість. Але ж в ’0’ ніхто працювати не буде, правда? Виж теж за зп працюєте? І ринок диктує свої умови, так у великої компанії є можливість скоротити витрати але і вона не працює як ФОП, тобто не платить 5% податку і на цьому все, у неї є багато зобов´язань. Тобто ви не бачите повної картини, але всі погані. Якщо мені зручно НП користуватися, то я користуюся, якщо хочу дешевле, то йду на Укрпошту. Якби все. Можна ще бусиками щось передавати, але тут вже доїде чи ні, як повезе.
Кнопкотиць 26 апреля в 19:19
Ответ дляПрестидижитатор
Вооот! Реально же!👍
Що реально? Раз тиждень, а наступні 5 разів від місяця до трьох.
Якщо ви в село відправляли, то туди не буде їхати машина НП кожного дня, це ж зрозуміло. Із-за однієї-двох посилок?
Путающаяся 26 апреля в 19:21
Ответ дляПрестидижитатор
Перечитайте написанное вами - там набор слов и набор знаков препинания.
ну так - зі слів зазвичай виходять речення, не здавайтесь, пробуйте ще, з додатком НП же ви нарешті розібрались де подивитись чого 95 грн, то й з читанням вийде, я в вас вірю))
ФФФФристайла 26 апреля в 19:20
Ответ дляНевгамовна
Відкрию вам таємницю, ви можете замовити дріб´язковий товар з Алі за 50 грн, з безкоштовною авіа доставкою)
А тут по Україні доставка 100...
Напевно, китайці у збиток працюють :)
Платіть собі на здоров´я і на радість новим поштам і не скигліть, що грошей немає.
У них величезний товарообіг, чи ви думаєте що ваша посилка за 50 грн. перекриє вартість авіаперевезення?
автор Престидижитатор 26 апреля в 19:21
Ответ дляПутающаяся
ну так - зі слів зазвичай виходять речення, не здавайтесь, пробуйте ще, з додатком НП же ви нарешті розібрались де подивитись чого 95 грн, то й з читанням вийде, я в вас вірю))
Что вы несёте...
Путающаяся 26 апреля в 19:21
Ответ дляПрестидижитатор
Что вы несёте...
вашу посилку НП 4 дні за 95 грн в місто ахахах
2 1
автор Престидижитатор 26 апреля в 19:22
Ответ дляjulia-678c
Удалено администрацией...
julia-678c 26 апреля в 19:23
Ответ дляПрестидижитатор
Удалено администрацией...
Вы уверены что именно у меня длинные ноги?
Сяду на шию, дорого! 26 апреля в 19:23
Ответ дляНевгамовна
Дякувати Богу, я не користуюся більше послугами ні нової, ні укрпошти. Постійні витрати є геть у всіх, а не лише у перерахованих. Ви щось знаєте про собівартість перевезень? Ви знаєте який об´єм і вагу за раз везе вантажний автомобіль? Якби знали, то задумались би звідки такі дикі розцінки.
П.С. за доставку 1 кг вантажу на відстань понад 2 тис км українські хлопці перевізники на бусі беруть 1,5 євро. Вантажопідйомність цього буса смішна порівняно з автомобілями пошти. І хлопці не працюють у збиток)
Чим більше читаю цей форум, тим більше розумію звідки пішли вирази ’без лоха и жизнь плоха’ и ’сделаем их вместе’.
що такі європейки роблять на цьому не європейському форумі?)
7 3
Путающаяся 26 апреля в 19:24
Ответ дляНевгамовна
Дякувати Богу, я не користуюся більше послугами ні нової, ні укрпошти. Постійні витрати є геть у всіх, а не лише у перерахованих. Ви щось знаєте про собівартість перевезень? Ви знаєте який об´єм і вагу за раз везе вантажний автомобіль? Якби знали, то задумались би звідки такі дикі розцінки.
П.С. за доставку 1 кг вантажу на відстань понад 2 тис км українські хлопці перевізники на бусі беруть 1,5 євро. Вантажопідйомність цього буса смішна порівняно з автомобілями пошти. І хлопці не працюють у збиток)
Чим більше читаю цей форум, тим більше розумію звідки пішли вирази ’без лоха и жизнь плоха’ и ’сделаем их вместе’.
а як ваші хлопці загублять вашу посилку, то скільки вони вам повернуть і коли?)
автор Престидижитатор 26 апреля в 19:25
Ответ дляjulia-678c
Вы уверены что именно у меня длинные ноги?
Т е они у вас все же НЕ длинные, и это даёт вам право оскорблять меня?
julia-678c 26 апреля в 19:25
Ответ дляПрестидижитатор
Т е они у вас все же НЕ длинные, и это даёт вам право оскорблять меня?
При чем здесь мои ноги?
автор Престидижитатор 26 апреля в 19:28
Ответ дляjulia-678c
При чем здесь мои ноги?
Это вы сами научились так общаться или последствия воспитания?
Невгамовна 26 апреля в 19:29
Ответ дляПутающаяся
а як ваші хлопці загублять вашу посилку, то скільки вони вам повернуть і коли?)
Це не нова пошта))) Щоб загубити посилку треба користуватися послугами нової пошти, де спочатку вас обдеруть на пересилці, а потім ще й як не вкрадуть, так загублять. Я не настільки багата, щоб користуватися вашою Новою поштою))) І не маю стільки вільного часу, щоб розважатися пошуком втрачених посилок через Нову пошту.
6 1
Щас ухожу 26 апреля в 19:30
Ответ дляКастрюлька
Я больше с продавцов офигеваю. Заказала товар. Оплатила. Жду посылку. Приходит посылка, и оказывается что надо услуги новой почты оплатить и услуги курьера новой почты, которого вызвал продавец (без моего ведома) для доставки посылочки к самой новой почте. Итого доставка маленькой посылки под 200 грн.
Те так можно было?) 😂 не додумалась бы)
Леопардові панчохи 26 апреля в 19:31
Ответ дляНевгамовна
Дякувати Богу, я не користуюся більше послугами ні нової, ні укрпошти. Постійні витрати є геть у всіх, а не лише у перерахованих. Ви щось знаєте про собівартість перевезень? Ви знаєте який об´єм і вагу за раз везе вантажний автомобіль? Якби знали, то задумались би звідки такі дикі розцінки.
П.С. за доставку 1 кг вантажу на відстань понад 2 тис км українські хлопці перевізники на бусі беруть 1,5 євро. Вантажопідйомність цього буса смішна порівняно з автомобілями пошти. І хлопці не працюють у збиток)
Чим більше читаю цей форум, тим більше розумію звідки пішли вирази ’без лоха и жизнь плоха’ и ’сделаем их вместе’.
Что тут задумываться? Работать в ноль никто не хочет. И Вы не захотите. Все работают для заработка. Так что можете тут себестоимостью не козырять. Как будто прочли одно слово в книге и тычете им везде