Изменено 28 апреля в 07:00

А какой у вас вид из кровати?

У меня такой (фото). Всем доброго утра и прекрасного дня!
показать весь текст
Стрибну в гречку 28 апреля в 07:58
Ответ дляАвтопортрет нурофена
и расскажите мне, что в Коста Рике ночью спят на улице на терассе) ага... зная местную живность и мошкару в их климате.
лучше просто красивые фото поскидывайте, зато честно, чем под предлогом вида из окна спальни)))
Удалено администрацией...
Клевотница 28 апреля в 07:58
Мое окно :)
41 6
Автопортрет нурофена 28 апреля в 07:58
Ответ дляРанковий базар
А взагалі можна і так спробувати. Чим не вид
красиво! на ночь шторы закрываете или с открытыми? это где?
Гл. Амурная 28 апреля в 07:59
Такі цікаві ці автори з темами ’а що у вас сьогодні?’
Це у вас завжди такий вид (сніданок, продуктивність, заробіток чи чим там ще понтуються), чи просто сьогодні у вас прям унікальний день в вашому житті.

Якщо завжди, то так, непогано. Якщо ви там на тиждень-два, то нічого особливого
Автопортрет нурофена 28 апреля в 07:59
Ответ дляСтрибну в гречку
Удалено администрацией...
Автопортрет нурофена 28 апреля в 08:02
Ответ дляГл. Амурная
Такі цікаві ці автори з темами ’а що у вас сьогодні?’
Це у вас завжди такий вид (сніданок, продуктивність, заробіток чи чим там ще понтуються), чи просто сьогодні у вас прям унікальний день в вашому житті.

Якщо завжди, то так, непогано. Якщо ви там на тиждень-два, то нічого особливого
да ну надоело бы, к примеру, на сейшелах постоянно жить. отдых - да.
Ранковий базар 28 апреля в 08:02
Ответ дляАвтопортрет нурофена
красиво! на ночь шторы закрываете или с открытыми? это где?
Балі.
Коли як. Але закривали.
Гл. Амурная 28 апреля в 08:03
Ответ дляАвтопортрет нурофена
да ну надоело бы, к примеру, на сейшелах постоянно жить. отдых - да.
ну це інше питання. тут же питання про вид, а не де жити. Гарний вид не тільки на сейшелах. Можна просто в Києві жити біля Дніпра і мати вид на весь правий берег. Чи в Карпатах і мати вид на такі чи ще цікавіші гори. Особливо в легкий туман. Чи в Одесі з видом на море. Чи ще десь просто на гарні старовинні будиночки і замки.
Я фанат гарного виду =) тому він в мене майже постійно
Ранковий базар 28 апреля в 08:05
Ответ дляГл. Амурная
Такі цікаві ці автори з темами ’а що у вас сьогодні?’
Це у вас завжди такий вид (сніданок, продуктивність, заробіток чи чим там ще понтуються), чи просто сьогодні у вас прям унікальний день в вашому житті.

Якщо завжди, то так, непогано. Якщо ви там на тиждень-два, то нічого особливого
Та потрібно просто з юмором відноситися до всього. Ну похвастається народ гарними фотографіями з відпочинку та й усе.
Гл. Амурная 28 апреля в 08:05
Ответ дляРанковий базар
Та потрібно просто з юмором відноситися до всього. Ну похвастається народ гарними фотографіями з відпочинку та й усе.
А що ж тут смішного, щоб з юмором відноситись
2 1
Ранковий базар 28 апреля в 08:06
Ответ дляГл. Амурная
А що ж тут смішного, щоб з юмором відноситись
А ви вірите,що то усі фото вид з вікна власного житла?
6 1 1
Не танцую- но пою 28 апреля в 08:06
Ответ дляКлевотница
Мое окно :)
Прям інстаграмно вийшло! )))
Красавчик)
Гл. Амурная 28 апреля в 08:07
Ответ дляРанковий базар
А ви вірите,що то усі фото вид з вікна власного житла?
Не всі. але вірю, що у автора може бути такий вид. Чому б і ні
Ранковий базар 28 апреля в 08:09
Ответ дляГл. Амурная
Не всі. але вірю, що у автора може бути такий вид. Чому б і ні
Том і кажу, що не потрібно так все сприймати близько до серця 🥰
Автопортрет нурофена 28 апреля в 08:09
Ответ дляРанковий базар
А ви вірите,що то усі фото вид з вікна власного житла?
так никто не говорит про власне житло. даже если отель или снимают дом, то что в этом такого? разве это важно? главное что вид красивый.
Ms. Android 28 апреля в 08:10
8 8 1
Ранковий базар 28 апреля в 08:10
Ответ дляАвтопортрет нурофена
так никто не говорит про власне житло. даже если отель или снимают дом, то что в этом такого? разве это важно? главное что вид красивый.
Удалено администрацией...
Fashion_besties 28 апреля в 08:11
Потолок
Ліплю вареники 28 апреля в 08:12
Такий)
Стрибну в гречку 28 апреля в 08:14
Ответ дляРанковий базар
Удалено администрацией...
Ранковий базар 28 апреля в 08:19
Ответ дляСтрибну в гречку
Удалено администрацией...
У цьому питанні ніколи не буде однієї правди на всіх.
4 1
Love_Love_Love_ 28 апреля в 08:20
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Калифорния, флорида?
Флорида, в Каліфорнії інші пальми)))
7 2 1
Автопортрет нурофена 28 апреля в 08:21
Ответ дляFashion_besties
Потолок
...ледяной, дверь скрипучая? и шершавая стена?
Стрибну в гречку 28 апреля в 08:21
Ответ дляРанковий базар
У цьому питанні ніколи не буде однієї правди на всіх.
Удалено администрацией...
Автопортрет нурофена 28 апреля в 08:21
Ответ дляLove_Love_Love_
Флорида, в Каліфорнії інші пальми)))
а какой город? тоже хотим туда переехать, но хз в какой город. везде куча минусов
Копирайторша 28 апреля в 08:23
12 3
Love_Love_Love_ 28 апреля в 08:25
Ответ дляАвтопортрет нурофена
а какой город? тоже хотим туда переехать, но хз в какой город. везде куча минусов
Це конкретно Маямі Біч, куди саме ви і заідки хочете переїхати? Який склад сімʼї? Конкретно Маямі я б не радила для життя
Prervana 28 апреля в 08:26
Штор нету, в пошиве)
20 2
Ашотакоя 28 апреля в 08:28
Колядник прийшов)) носін спешал
10 2
Ms. Android 28 апреля в 08:28
Капец, сколько здесь обозленных завистниц 🤪