28 апреля в 11:04

Чи реально зараз знайти роботу?

Love_Love_Love_ 28 апреля в 11:06
Так
#Пойду_кгадалке 28 апреля в 11:06
Залежить від ваших запитів
Тень льва 28 апреля в 11:07
Так
Питання у тому, яку і з якою зп.
І від Ваших вихідних даних і місцезнаходження залежить.
Посудомойка 28 апреля в 11:07
У нас у місті багато вакансій для фармацевтів.
тяжкаялюдина 28 апреля в 11:07
Реально.
Телефон Рубика 28 апреля в 11:09
Вы какой-то узкопрофильный специалист?
Или вам просто работу?
Например в каждом супермаркете я вижу свежие объявления по набору персонала, на склад кассу, торговый зал и охрану.
У меня в компанию требуется специалист по работе с базами данных.
Недавно искали курьера.
Аноним с кешбеком 28 апреля в 11:07
Дуже реально, бо дефіцит кадрів є
Вообще не факт 28 апреля в 11:08
Я тих, зто нічого не вміє - не реально
ПесиКот 28 апреля в 11:08
Реально, вакансії є від прибиральниці до топів
Я погнала 28 апреля в 11:08
Яку саме роботу?
Ростки жимолости 28 апреля в 11:09
Яке місто? В Києві точно реально, брак кадрів дуже відчувається.
ПесиКот 28 апреля в 11:09
Ответ дляВообще не факт
Я тих, зто нічого не вміє - не реально
Питання навіть не в тому, що ви вмієте зараз, а чого хочете навчитись. Якщо чогось хочете, то ви коштуєте менше і шанси реальні
Мольфарочка 28 апреля в 11:12
Реально
забиякина 28 апреля в 11:16
Какой-то дикий вопрос.
Ну, зайдите в любой супермаркет - возле любой кассы куча предложений. На новой почте. На Укрпочте. А школах не хватает учителей.
Дюйм оф о4ка 28 апреля в 11:16
На периферії нереально, у великих містах більш ніж реально, але оренда занадто дорога для немісцевих.
Покорительная 28 апреля в 11:17
В Киеве полно работы.
Женщинас 28 апреля в 11:18
дивлячись,де живете... якщо в місті, то норм. (і чим більше місто тим більше шансів). райцентри- голяк, села- обнять і плакать.
--
а якщо ще бонусом прифронтова територія,то взагалі джекпот.
Мольфарочка 28 апреля в 11:18
Ответ дляВообще не факт
Я тих, зто нічого не вміє - не реально
Я теж думала, що нічого не вмію. А по факту виявилося, що багато чого знаю, а що не знаю не проблема вивчити.
Ви ж десь працювали, щось знаєте.
Разгуляшка 28 апреля в 11:19
Так.
Робітниця 28 апреля в 11:23
Ответ дляТелефон Рубика
Вы какой-то узкопрофильный специалист?
Или вам просто работу?
Например в каждом супермаркете я вижу свежие объявления по набору персонала, на склад кассу, торговый зал и охрану.
У меня в компанию требуется специалист по работе с базами данных.
Недавно искали курьера.
Могли бы уточнить профиль организации, и что именно с данными должен делать сотрудник? Оракловая база, или что-то другое?
забиякина 28 апреля в 11:23
Ответ дляДюйм оф о4ка
На периферії нереально, у великих містах більш ніж реально, але оренда занадто дорога для немісцевих.
Почему на периферии не реально? Были недавно в городе Переяслав. Зашла сейчас на ворк, посмотрела - куча вакансий от кладовщика и электрика до логиста и администратора отделения банка. Было бы желание работать. Но многим надо миллион в месяц и ничего не делать.
Зубная фея 28 апреля в 11:33
Ответ дляПосудомойка
У нас у місті багато вакансій для фармацевтів.
Днепр?
Ручки-Крючки 28 апреля в 11:34
Я в Харкові шукаю і якось все ніяк
_Homyak_ 28 апреля в 11:38
З гарним досвідом і резюме - так і доволі легко. Але я про Київ.
Посудомойка 28 апреля в 11:42
Ответ дляЗубная фея
Днепр?
Кривий Ріг
Малинка 28 апреля в 12:01
Вам складно. Якщо ви не можете сформулювати чітко яку роботу, де і скільки років досвіду маєте, то як ми можемо відповісти на це питання
Милота 28 апреля в 12:01
Неделю назад нашла работу удаленно, 700€ за 16 рабочих дней🤷‍♀️
Вообще не факт 28 апреля в 12:05
Ответ дляМольфарочка
Я теж думала, що нічого не вмію. А по факту виявилося, що багато чого знаю, а що не знаю не проблема вивчити.
Ви ж десь працювали, щось знаєте.
В мене завеликий досвід.
Є освіта, проходжу всілякі курси підвишення кваліфікації.
Тому отримаю нормальну платню й є конкуренція на те, щоб мене переманити)
В мене потрібна спеціалізація в наших реаліях.