28 апреля в 11:46

Перевірка на вірність

Як ви відноситесь до цього?Зараз бачу багато в мережах дівчата заробляють гроші перевіряючи інших.Ви б погодилися,щоб вашого чоловіка так перевірили?
Репетиторша 28 апреля в 11:48
Ну а якщо ваш хлопець захоче перевірити Вас? Ви б також раділи автор?
Ото щастя через флірт поср@тися з хлопцем через якусь там перевірку?!
Шаманю второпях 28 апреля в 11:49
І без перевірок не пройшов тест на вірність
Elena_Kiev_Solomenskiy 28 апреля в 11:50
проверять полигамное существо, у которого эрекция на 99% женщин? это провально...
9 3 1
Великий сатирик 28 апреля в 11:50
Идиотизм
Милота 28 апреля в 11:50
Якщо є потреба щось перевіряти, то може краще не витрачати гроші, а одразу розходитись? А гроші витратити на щось приємне для себе.
Love_Love_Love_ 28 апреля в 11:51
Ні, не погодилась би.
Для чого жити з людиною в якій сумніваєшся?
Ms. Dolly 28 апреля в 11:53
Не перевіряла б. І мабуть не продовжувала стосунки, якби мені влаштували перевірки. Мені здається, що життя і так дає достатньо випробувань, щоб підкидати ще власноруч у відносини г.но на лопаті.
Неробименінерви 28 апреля в 11:54
нет зачем,еще и деньги за это давать?
Все до блиску 28 апреля в 11:57
Зробити таку перевірку=відсутність довіри. Якщо нема довіри, нащо бути у таких стосунках?
1 1
автор Угадайс 28 апреля в 11:57
Просто в нього в соцмережах на переглядах одні голі жінки,а я не можу висказать,тому що буде скандал що я за ним слідкую
Радостина 28 апреля в 11:59
Ответ дляУгадайс
Просто в нього в соцмережах на переглядах одні голі жінки,а я не можу висказать,тому що буде скандал що я за ним слідкую
Ну и вам нравится жить все время на пороховой бочке? По-моему вашему проверки не нужны и так все понятно, вы разные
Lacrimo 28 апреля в 12:00
Після зрад пережила це в собі, і вважаю, що зраджують всі, хто має такі можливості і бажання. З такою ж легкістю зрадила б , якби зустріла дійсно вартісного партнера. І позволяю це чоловікові. Дістало думати і боятись зради. В свої роки дуже довіряла , тоді дуже розчаровувалась. Треба жити простіше. Життя дає шанси, ними має право скористатись всі: і жінки , і чоловіки. Я знаю, що мій би перевірку не пройшов) він дуже має слабкий фільтр на непотріб)). Тому, навіщо перевіряти, якщо знаєш результат. Якби раптом був поруч дуже достойний чоловічок - теж би не перевіряла, якщо він уміє це дуже гарно приховувати свої пригоди на стороні і фільтрувати їх тільки заради фізики, то я тільки посміюсь з наївних дівчушок, які уявили собі любов.
автор Угадайс 28 апреля в 12:03
Ответ дляРадостина
Ну и вам нравится жить все время на пороховой бочке? По-моему вашему проверки не нужны и так все понятно, вы разные
А ви також думаєте якщо він постійно дивиться на жінок в інтернеті то може і зрадити?
КликОЛЬКА 28 апреля в 12:07
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
проверять полигамное существо, у которого эрекция на 99% женщин? это провально...
Это у вашего мужа так?
175см55кг19лет (она) 28 апреля в 12:09
я не верная - но на такие тупые проверки не поведусь - не верная не равно дура полная...
коротко о всех этих проверках
Безсовісна кума 28 апреля в 12:51
Ответ дляУгадайс
Просто в нього в соцмережах на переглядах одні голі жінки,а я не можу висказать,тому що буде скандал що я за ним слідкую
Это как если вы на диете и смотрите на шоколад в магазине, но не покупаете. И совсем по-другому если на столе в кухне лежит открытый шоколад. Одно дело смотреть на фото, а другое если женщина будет сама вешаться.
Радостина 28 апреля в 12:52
Ответ дляУгадайс
А ви також думаєте якщо він постійно дивиться на жінок в інтернеті то може і зрадити?
Я думаю, что это ненормально. Ну и плюс у вас из-за этого конфликты. Значит вам с ним не комфортно и вы не ощущаете себя в безопасности.
Но мне бы в такой ситуации было тоже некомфортно. Хотя может кого-то из женщин это и устроило.
Радостина 28 апреля в 12:53
Ответ дляБезсовісна кума
Это как если вы на диете и смотрите на шоколад в магазине, но не покупаете. И совсем по-другому если на столе в кухне лежит открытый шоколад. Одно дело смотреть на фото, а другое если женщина будет сама вешаться.
Но было бы странно, если б Вы ходили ежедневно в магазин и часами разглядывали только шоколад))
Безсовісна кума 28 апреля в 12:55
Ответ дляРадостина
Но было бы странно, если б Вы ходили ежедневно в магазин и часами разглядывали только шоколад))
Я нет, но была подруга которая часами ходила разглядывать одежду, которую не может купить, а потом плакала потому что нет денег.
Жинси на дитину 28 апреля в 12:58
Ответ дляРепетиторша
Ну а якщо ваш хлопець захоче перевірити Вас? Ви б також раділи автор?
Ото щастя через флірт поср@тися з хлопцем через якусь там перевірку?!
Мені всеодно, бо я б не повелась
автор Угадайс 28 апреля в 13:00
Ответ дляЖинси на дитину
Мені всеодно, бо я б не повелась
Ось і я також не повелась би і мені не цікаві відео оголених чоловіків в інтернеті
пу_пугренчик 28 апреля в 13:26
Спочатку дайте відповідь на питання ’навіщо я це роблю, що мені дасть перевірка?’ І трохи глибше ’яка проблема лякає’? Вірність, фінансові розтрати чи що там. А потім уявіть, що все підтвердилося. І прораховуйте далі свої дії. Не треба перевіряти в надії, що не підтвердиться. Інакше не було би потреби у перевірках...
Матраскин Брат 28 апреля в 14:38
Ответ дляУгадайс
Ось і я також не повелась би і мені не цікаві відео оголених чоловіків в інтернеті
Ваш поведеться, даю 100%. Ви впевнені, що хочете перевірити?
Я знаю , що мій дивиться порно іноді. Але він це не демонструє. І такої неповаги до мене не проявить, як баби в соцмережах голі, полуголі, і всі такого ж рівня. І при мені не буде демонструвати, що хтось до вподоби, хоче це скоріш за все є, чого б і ні. Тобто я себе почуваю, єдиною коханою жінкою. Ваш наіть не приховує своїх захоплень іншими.
автор Угадайс 28 апреля в 15:14
Ответ дляМатраскин Брат
Ваш поведеться, даю 100%. Ви впевнені, що хочете перевірити?
Я знаю , що мій дивиться порно іноді. Але він це не демонструє. І такої неповаги до мене не проявить, як баби в соцмережах голі, полуголі, і всі такого ж рівня. І при мені не буде демонструвати, що хтось до вподоби, хоче це скоріш за все є, чого б і ні. Тобто я себе почуваю, єдиною коханою жінкою. Ваш наіть не приховує своїх захоплень іншими.
Так він приховує)це ж я його телефон перевіряю постійно.Можливо це в мене травма якась психологічна
Радостина 28 апреля в 21:20
Ответ дляБезсовісна кума
Я нет, но была подруга которая часами ходила разглядывать одежду, которую не может купить, а потом плакала потому что нет денег.
И вы считаете ее примером нормальности?)
Безсовісна кума 28 апреля в 21:28
Ответ дляРадостина
И вы считаете ее примером нормальности?)
Нет конечно, это к тому что люди разные.
Радостина 28 апреля в 23:00
Ответ дляБезсовісна кума
Нет конечно, это к тому что люди разные.
Но для нормальных людей такие отклонения не характерны