Сурогатне материнство як можливість піти від чоловіка?

Діти маленькі, роботи нема.
Стосунки з чоловіком геть погані, грошей не дає.

За СМ надають ЗП, можно обговорити житло.
Після пологів непогана сума додатково.

Чи варто розглядати такий варіант?
показать весь текст
Зробіть вибір:
вже голосів: 455
Варто
Ні
Я так і зробила
Тиць
Продаю витрішки 28 апреля в 15:53
Ответ дляШвидкоруч
А что на какой-то о работе можно получить разрыв влагалища,геморрой,ощущение матки ? Никогда ещё не слышала о такой работе)
Проститука, якщо згвалтують хіба що
буреЛОМКА 28 апреля в 15:58
Ответ дляЛуноходик_Ик
Людина прийшла з конкретним питанням, а не для того, щоб пояснювати, яким чином їй не вдалося отримати освіту для зарплати 55 тис. Ви нічого не можете підказати і взагалі ’вас це не цікавить’. Що робите у цій темі і нащо оці дивні коментарі?
Це не спеціалізований форум. Писати тут може хто завгодно і що завгодно
Синиця у спідниці 28 апреля в 16:00
Ответ дляЧорт і Шо
А чому просто працювати не варіант?
Просто працювати, люблю наших людей да, жінка з малими дітьми може ж ’просто’ працювати поки діти в садочку 4-8 годин на день і отримувати 1500-2000 євро + допомогу на дітей і звичайно може без допомоги за ці кошти організувати собі скромне життя!
Оййй..тільки не в Україні ж бо в Україні вчителька, медсестра, лікарка отримує свої 7-10 тис ГРИВЕНЬ і на ці копійки з дітьми без допомоги навіть хліба не буде після оплати 1к орендованого квартири .
Автор, війна зараз, яке сурогатне материнство ??!! Беріть дітей і їдьте закордон. В Німеччині і їсти дадуть, і на курси вас відправлять і дітей в садочок прилаштують і дадуть вам роботу на якій дах над головою і їжу ви точно зможете оплатити
Продаю витрішки 28 апреля в 16:00
Ответ дляМоя улюблена страшко
У меня была сурмама. Первый вариант как Вы, в разводе, но с мужем жила. Клялась мне, что между ними ничего нет, это её шанс. В итоге за 5 дней до начала стимуляции, это уже она обследована и договор заключен, моему доктору на узи что-то не понравилось. Хламидиоз. Рыдала, что она всего один раз с мужем переспала, разочек, без презерватива.
Я это еле пережила.
Второй раз подходила с умом, нашла беспроблемную см.
Жесть,от уявіть хтось вашу дитину виношує,а туди чоловік її кінчає своєю спермою ,під час вагітності не можливо ж завагітніти
І потім дитина має там проходити
5 2 1
буреЛОМКА 28 апреля в 16:02
Ответ дляЛуноходик_Ик
Людина прийшла з конкретним питанням, а не для того, щоб пояснювати, яким чином їй не вдалося отримати освіту для зарплати 55 тис. Ви нічого не можете підказати і взагалі ’вас це не цікавить’. Що робите у цій темі і нащо оці дивні коментарі?
Так їй конкретно відповіли. Йдіть на спеціальний форум сурмам і там є всі відповіді
Синиця у спідниці 28 апреля в 16:02
Ответ дляЯйцеголовая
1,3 міс тому
Дитино, руки в ноги, бери дітей і їдь в Німеччину. Не роби дурниці
короткопамятна 28 апреля в 16:05
Ответ дляЯйцеголовая
Це відшарування плаценти , воно може статися будь з ким, в моєї мами наприклад за мною було. Вижили обидві.
А, всього навсього відшарування плаценти. Ну з ким не буває.
автор Яйцеголовая 28 апреля в 16:06
Ответ дляНаучительница
Похоже вы только рожать умеете так себе профессию выбрали
Поки так
No problems 28 апреля в 16:07
Ответ дляЯйцеголовая
От і я так хочу. Тому на це і йду, щоб мати старт.
Старт на що саме?)
Людина написала Вам, що заради гідної зарплати вчилася і працювала. А Ви що зробили?
короткопамятна 28 апреля в 16:07
Ответ дляЯйцеголовая
А чим це відрізняється від оренди тіла роботодавцем десь на городах чи на заводі?
Якщо орендодавець орендує тіло - то це проституція. В усіх інших роботах - орендуються вміння, а не тіло.
автор Яйцеголовая 28 апреля в 16:07
Ответ дляПродаю витрішки
А якщо дитина нездорова народитися наприклад синдром дауна,і тоді відмовлятися її забирати ,то сур мама залишається без винагороди чи не так?
Сказали що ні. Та й це практично неможливо.
автор Яйцеголовая 28 апреля в 16:09
Ответ дляСиниця у спідниці
Просто працювати, люблю наших людей да, жінка з малими дітьми може ж ’просто’ працювати поки діти в садочку 4-8 годин на день і отримувати 1500-2000 євро + допомогу на дітей і звичайно може без допомоги за ці кошти організувати собі скромне життя!
Оййй..тільки не в Україні ж бо в Україні вчителька, медсестра, лікарка отримує свої 7-10 тис ГРИВЕНЬ і на ці копійки з дітьми без допомоги навіть хліба не буде після оплати 1к орендованого квартири .
Автор, війна зараз, яке сурогатне материнство ??!! Беріть дітей і їдьте закордон. В Німеччині і їсти дадуть, і на курси вас відправлять і дітей в садочок прилаштують і дадуть вам роботу на якій дах над головою і їжу ви точно зможете оплатити
Ага, там же така лафа. Сидіти півроку - рік в лагері без умов, а там дивись і війна закінчиться і назад погонять. І що тоді?
автор Яйцеголовая 28 апреля в 16:10
Ответ дляПродаю витрішки
Жесть,от уявіть хтось вашу дитину виношує,а туди чоловік її кінчає своєю спермою ,під час вагітності не можливо ж завагітніти
І потім дитина має там проходити
У вас якесь збочення, схоже...
2 1
Продаю витрішки 28 апреля в 16:10
Ответ дляЯйцеголовая
Якби він існував, я б його нагуглила. Але можете довести мені зворотнє і нагуглити)
No problems 28 апреля в 16:11
Ответ дляЯйцеголовая
Яких саме?
Та практично з усіх)
Синиця у спідниці 28 апреля в 16:12
Ответ дляЯйцеголовая
Ага, там же така лафа. Сидіти півроку - рік в лагері без умов, а там дивись і війна закінчиться і назад погонять. І що тоді?
Вочевидь ви вже обрали для себе шлях. То для чого тема?
Тисячі жінок з дітьми пройшли німецькі табори, і що?
Продаю витрішки 28 апреля в 16:14
Ответ дляНеваляшкина
Працюю в сфері репродуктивних технологій. Ви справді думаєте, що сурогатне батьківство - це для тих, хто з якихось причин не хоче вагітніти? Насправді для цього необхідні медичні покази. Батьки, що платять за сурогатне материнство, заплатили б втричі більше за можливість народити дитину самостійно, без усього цього.
Є такі,котрі бояться фігуру зіпсувати
автор Яйцеголовая 28 апреля в 16:16
Ответ длякороткопамятна
А, всього навсього відшарування плаценти. Ну з ким не буває.
Допологова кровотеча (ДК) виникає з 22­го тижння, протягом вагітності й до народження дитини. За даними світової статистики, ДК становить 2–5 %від загальної кількості вагітностей і займає одне з перших місць серед причин материнської та перинатальної смертності в усьому світі. Народження понад 1/5 глибоко недоношених дітей пов’язано з ДК, асоціація ДК із церебральним паралічем може бути пояснена передчасним народженням. Причини ДК включають: передлежання плаценти (20 %, 1 : 200 вагітностей), передчасне відшарування нормально розташованої плаценти (ПВНРП) (40 %, 1 : 100 вагітностей) та кровотечі з вульви, піхви або шийки матки (до 5 %). У разі, коли джерело кровотечі встановити неможливо, стан визначається як неуточнена ДК (35 %). Причиною допологової кровотечі може бути розрив матки.

За даними державної статистики, в Україні у 2012 році допологова кровотеча мала місце в 4828 випадках [1]; частота цієї патології становила 0,95 % від усіх пологів, при цьому у 18,7 % випадків вона пов’язана з передлежанням плаценти. Кровотеча в разі передчасного відшарування нормально розташованої плаценти спостерігається в 0,77 % випадків, тобто 1 випадок на 130 пологів, що збігається зі світовими даними, а в разі передлежання плаценти — 0,18 %, тобто 1 випадок на 568 пологів, що значно нижче від світових даних. Остання цифра може бути пояснена вчасною діагностикою передлежання плаценти в Україні під час вагітності та розродженням вагітних із передлежанням плаценти до початку кровотечі.

Кровотеча в разі передчасного відшарування нормально розташованої плаценти спостерігається в 0,77 % випадків, а в разі передлежання плаценти — 0,18 %

І це кровотеча. Це не смерть мами чи дитини, це лише стан коли відшарування доходить до кровотечі.
Який же тоді відсоток реальних смертей внаслідок відшарування? 0,1? 0,01?

Вам не здається що людина що керує тролейбусом має вищий відсоток смертності на роботі ні сурмама внаслідок відшарування?
автор Яйцеголовая 28 апреля в 16:20
Ответ дляNo problems
Старт на що саме?)
Людина написала Вам, що заради гідної зарплати вчилася і працювала. А Ви що зробили?
Поки нічого. Матиму гроші на навчання - робитиму те ж самісіньке.
автор Яйцеголовая 28 апреля в 16:18
Ответ длякороткопамятна
Якщо орендодавець орендує тіло - то це проституція. В усіх інших роботах - орендуються вміння, а не тіло.
Вважаю що так само здаю свою матку в короткотривалу оренду, як вміння зробити те, що з різних причин не можуть зробити інші.
автор Яйцеголовая 28 апреля в 16:19
І? Це такі самісінькі загальні форуми як і тут, тільки менш активні
автор Яйцеголовая 28 апреля в 16:19
Ответ дляСиниця у спідниці
Вочевидь ви вже обрали для себе шлях. То для чого тема?
Тисячі жінок з дітьми пройшли німецькі табори, і що?
Тисячі жінок пройшли через материнство і що?
автор Яйцеголовая 28 апреля в 16:19
Ответ дляПродаю витрішки
Є такі,котрі бояться фігуру зіпсувати
Ви така?
1 1
Весела моль 28 апреля в 16:20
Ответ дляЯйцеголовая
Чим?
Чистою совістю
Продаю витрішки 28 апреля в 16:20
Ответ дляЯйцеголовая
Так, тому що слідкують не так, як ви за своєю вагітності слідкуєте.

То можете навести приклади що сурмами помирали? Я шукала, нічого такого не зустріла.
No problems 28 апреля в 16:22
Ответ дляЯйцеголовая
Поки нічого. Матиму гроші на навчання - робитиму те ж самісіньке.
А чому після школи не пішли на бюджет?
Tammy21 28 апреля в 16:25
Ответ дляЯйцеголовая
Відсутність такої освіти і роботи
Ви витратите час, будете ризикувати здоров´ям щоби що? Що конкретно ви будете робити з фінальною сумою?
Семенівни сусідка 28 апреля в 16:28
Ответ дляЯйцеголовая
Тих хто няню надає?
Так
Света С Приветом 28 апреля в 16:31
Варто. Якщо ви психологічно готові, то однозначно варто.
1 1 1
пані Солоха 28 апреля в 16:31
Я считаю что не стоит гробить своё здоровье. Пройдите лучше няней работать