Сурогатне материнство як можливість піти від чоловіка?

Діти маленькі, роботи нема.
Стосунки з чоловіком геть погані, грошей не дає.

За СМ надають ЗП, можно обговорити житло.
Після пологів непогана сума додатково.

Чи варто розглядати такий варіант?
показать весь текст
Зробіть вибір:
вже голосів: 455
Варто
Ні
Я так і зробила
Тиць
ДаЗдраПерма 28 апреля в 15:23
Ответ дляЯйцеголовая
Удалено администрацией...
Молчалка 28 апреля в 15:23
Ответ дляНеваляшкина
Це не торгівля людьми. Сурогатні матері не продають власних дітей. Але і автор точно не жінка, яка планує стати сурмамою.
Хто виносив дитину і її народив? Хочемо ми того чи ні, але між матір´ю, що виносила, і дитиною буде енергетичний зв´язок назавжди. Матір віддає дитину, обмінюючи її на гроші. Це те саме, що кілер - не вбивця, бо він не замовник, він лише виконавець. А по суті....
2 1 1
Не служанка 28 апреля в 15:24
Ответ дляЯйцеголовая
Після пологів 16-19 000 євро + 450 щомісячно протягом вагітності.
Ех, я вже не підходжу
ДаЗдраПерма 28 апреля в 15:25
Ответ дляЯйцеголовая
Ви перелік обстежень бачили? Які три місяці? Там найдовше робиться цитологія, до тижня
Вы нашли подпольную клинику?
ДаЗдраПерма 28 апреля в 15:25
Ответ дляМолчалка
Ви звичайний тріль, який заробляє копійку, клепаючи ідіотські теми. Але вас же читають дівчата без клепки в голові, які дійсно можуть думати, що продаж власної дитини то ’дрібничка’.
Проституція і то більш гуманна, бо ти принаймі продаєш себе, а не іншу людину. Але вона заборонена, на відміну від торгівлі дітьми, названої ’сурматеринство’.
Kot-2e6b 28 апреля в 15:25
Якщо Ви готові то ідіть у програму.Реальні гроші за які можна купити житло.Можуть бути побочки,але вони і так можуть бути.
1 1
Весела моль 28 апреля в 15:26
Категорично проти
В гуртожитку і двірником краще
4 3
автор Яйцеголовая 28 апреля в 15:27
Ответ дляДаЗдраПерма
А чем сурмама в Украине отличается от сурмамы в другой стране? Иностранные форумы запросто читаются через онлайн переводчик сайтов. Хотя и на наших площадках достаточно обсуждений.
Пы.Сы. на слабо брать меня не надо. Я вам могу прочесть многочасовую лекцию по попсихологии управления. Вы используете самый примитивнейший метод попытки воздействия.
Не марнуйте мій час ідіотськими аргументами.
Російські чи американські форуми може не читати , якщо вони вам чимось допоможуть, для мене там користі нема.
В Україні існують лише пабліки для спілкування, що не завжди є зручним форматом.
автор Яйцеголовая 28 апреля в 15:27
Ответ дляДаЗдраПерма
Удалено администрацией...
Тупою відповіддю, ага
ДаЗдраПерма 28 апреля в 15:28
Ответ дляВесела моль
Категорично проти
В гуртожитку і двірником краще
Автор не планирует работать. Она надеется на легкие деньги.
ДаЗдраПерма 28 апреля в 15:29
Ответ дляЯйцеголовая
Не марнуйте мій час ідіотськими аргументами.
Російські чи американські форуми може не читати , якщо вони вам чимось допоможуть, для мене там користі нема.
В Україні існують лише пабліки для спілкування, що не завжди є зручним форматом.
Мама дАрАгаЙя! У вас вобще все грустно...
ДаЗдраПерма 28 апреля в 15:29
Ответ дляЯйцеголовая
Тупою відповіддю, ага
Каеой вопрос...
Неваляшкина 28 апреля в 15:29
Ответ дляМолчалка
Хто виносив дитину і її народив? Хочемо ми того чи ні, але між матір´ю, що виносила, і дитиною буде енергетичний зв´язок назавжди. Матір віддає дитину, обмінюючи її на гроші. Це те саме, що кілер - не вбивця, бо він не замовник, він лише виконавець. А по суті....
Ви порівнюєте народження і вбивство?
Харчовий тріль 28 апреля в 15:30
Ответ дляЧорт і Шо
А чому просто працювати не варіант?
СМ это тоже работа
Щедрик 28 апреля в 15:34
Ответ дляЯйцеголовая
Вже перевірили, все добре
А що кажуть лікарі,вийде завагітнити з першого разу?
Щедрик 28 апреля в 15:35
Ответ дляМолчалка
Хто виносив дитину і її народив? Хочемо ми того чи ні, але між матір´ю, що виносила, і дитиною буде енергетичний зв´язок назавжди. Матір віддає дитину, обмінюючи її на гроші. Це те саме, що кілер - не вбивця, бо він не замовник, він лише виконавець. А по суті....
Який бред.Жінка лише інкубатор для біологічної пари.
Продаю витрішки 28 апреля в 15:40
Ответ дляКудрі кручу сама
Візьміть з полички пиріжок.
Якщо ви заробляєте такі гроші, значить у вас ж відповідні знання і навички.
Як онлайн заробити касирці з АТБ без освіти і без гарної пики для роботи вебмоделлю?
Не у всіх моделей гарна пика, я знаю дуже страшних
автор Яйцеголовая 28 апреля в 15:41
Ответ дляДаЗдраПерма
Вы нашли подпольную клинику?
Звичайні клініки. Перелік у всіх однаковий, згідно якогось там Наказу Мінздрава України.
Мені навіть страшно собі уявити що саме вам там навіть теоретично можуть перевіряти три місяці. Що саме вам планують перевіряти?
Продаю витрішки 28 апреля в 15:42
Ответ дляЯйцеголовая
А без пологів і працюючи десь на заводі я цього не отримую?
Ні звісно
автор Яйцеголовая 28 апреля в 15:42
Ответ дляKot-2e6b
Якщо Ви готові то ідіть у програму.Реальні гроші за які можна купити житло.Можуть бути побочки,але вони і так можуть бути.
А які саме реально можуть бути? Ви були СМ?
автор Яйцеголовая 28 апреля в 15:42
Ответ дляВесела моль
Категорично проти
В гуртожитку і двірником краще
Чим?
автор Яйцеголовая 28 апреля в 15:44
Ответ дляДаЗдраПерма
Мама дАрАгаЙя! У вас вобще все грустно...
Та ні, якраз весело, читаю вашу маячню і розважаюсь як ви пнетеся-пнетеся не в стані щось обгрнутоване придумати.
Дивіться не надуйте собі геморой з натуги, а то ж потім не доведете нікому що ви не в сурматеринстві його заробили.
автор Яйцеголовая 28 апреля в 15:45
Ответ дляЩедрик
А що кажуть лікарі,вийде завагітнити з першого разу?
Кажуть що найчастіше з другої спроби настає, але досвід читаю різний у дівчат. Багато хто одразу, а є хто і з 4 програм не вагітніє.
Продаю витрішки 28 апреля в 15:45
Ответ дляЯйцеголовая
Поки розглядаю кілька варіантів.
Ламінування реснічек?)
автор Яйцеголовая 28 апреля в 15:46
Ответ дляПродаю витрішки
Ні звісно
Хм. Тобто в тих хто не був сурмамою не буває поганих зубів чи геморою?
автор Яйцеголовая 28 апреля в 15:48
Ответ дляПродаю витрішки
Ламінування реснічек?)
Це також спосіб заробітку для когось.
То ж для вас сурматеринство - огидно, ламінування вій - ганьба!

Гайда всі маятися дурью і йдіть працювати до вас проститукою, он де нормальна робота!
Научительница 28 апреля в 15:50
Ответ дляЯйцеголовая
А де ще можна без професії стільки заробити? Я б залюбки.
Похоже вы только рожать умеете так себе профессию выбрали
Продаю витрішки 28 апреля в 15:50
Ответ дляРедиска Я
Якщо все добре то звичайно погоджуйтесь. Так ви підзаробите грошей і подаруєте якісь парі щастя від батьківства. Якщо у вас є можливість та бажання народжувати дітей, то чому цим не скористатись.
А якщо дитина нездорова народитися наприклад синдром дауна,і тоді відмовлятися її забирати ,то сур мама залишається без винагороди чи не так?
Продаю витрішки 28 апреля в 15:52
Ответ дляБоХатая
но если б я ничем кроме физиологии не могла заработать, а б на вашем месте сексом за деньги пошла заниматься а не рожать. как по мне это приятнее и денежнее)
Псюсую
І можна вибирати чи займатися цим чи закінчити
1 1
Продаю витрішки 28 апреля в 15:52
Ответ дляРедисочка
Но также в мире есть много неблаполучных женщин многодетных. Которые и злоупотреблять спиртным и ведут аморальный образ жизни.
И рожают с лёгкостью.
Уверенна, что ваш пример из идеальных и благополучных семей.
Но вот такая жизнь и так бывает.
Риски есть всегда и во всем.
Як народжуються?
Хворих малюків.