Подруга в якої нема грошей навіть на їжу збирається вдруге їхати закордон

Перший раз не знайшла роботу в Полщі, зараз хтось із знайомих надоумив її брати та їхати пробувати знову, їм з малою дитиною ледь вистачає на їжу, в квартирі живе бабуся її мати яка добряче прикладається до чарки і псує там все від включателів до сантехніки. Скажіть хіба адекватная людина маючи такі біди в житті кине все і потягне себе з дитиною в невідомість у друге? Ви б як вчинили на її місті? Не хоче прислухатись до мене і до порад сидіти нишком вдома...каже що тут роботу знайти не може, а там типу зможе особлико коли перший раз виперли вже?.
показать весь текст
62 13 4
ЯкаКраля 28 апреля в 14:26
Ответ дляХомо_сапиенс
8 и 10
девочки ?
автор Тантрический кекс 28 апреля в 14:26
Взагалі вона колись була нормальною людиною дуже старанною, пару років назад як підмінили, почала всім жалітись на долю на те що у безвиході, що руки на себе накладе і так далі, відвернула сама від себе всіх толкових друзів і знайомих які її поважали як людину, а тепер жаліється ще і на війну і тяжку матір, ну як так можна? сама ж наші людьскі закони та істени неповажає, добре сама себе кудись тягне а дитя за що страждає? уже б хоча б дитину не тягала по світові...зрозумійте я ж їй кращого бажаю щоб вона знову як людина була як у нас і заведено, а вона може зробити гірше своїй же матері і дитині і не розуміє цього...
11 11 2
Цвірінь 28 апреля в 14:28
Ответ дляТантрический кекс
Взагалі вона колись була нормальною людиною дуже старанною, пару років назад як підмінили, почала всім жалітись на долю на те що у безвиході, що руки на себе накладе і так далі, відвернула сама від себе всіх толкових друзів і знайомих які її поважали як людину, а тепер жаліється ще і на війну і тяжку матір, ну як так можна? сама ж наші людьскі закони та істени неповажає, добре сама себе кудись тягне а дитя за що страждає? уже б хоча б дитину не тягала по світові...зрозумійте я ж їй кращого бажаю щоб вона знову як людина була як у нас і заведено, а вона може зробити гірше своїй же матері і дитині і не розуміє цього...
Оставьте свои ’істени’ при себе, мамзель. И не лезьте куда не просят.
7 3
Туфли в чешуе 28 апреля в 14:28
Ответ дляЦвірінь
Оставьте свои ’істени’ при себе, мамзель. И не лезьте куда не просят.
Та це троль.
автор Тантрический кекс 28 апреля в 14:29
я сама двох дітей тягну, я ж не жаліюсь на життя і якось справляюсь, вона зі мною свариться говорить то в тебе в родині психічно хворих і алкоголіків нема, якби були ти б теж не сиділа, а я не розумію що це змінює? яке її мати до неї має відношення, знайшла роботу, знайшла собі житло і живи відокремлено, але ж вона вважає що їй то шось важке
5 2 1
sur_sur 28 апреля в 14:30
Ответ дляТантрический кекс
Ну краще б вона спочатку вирішила проблеми з матірью алокоголічкою яка б´є квартиру і 6 річного онука, але ж їй ліньки навіть власною матірью зайнятись, в хаті лад та спокій влаштувати, там би і на роботу захотіли брати і чоловік знайошовся толковий, але я не бачу нічого доброго тікати, просто думаю що багато людей тут залишаються є і гірше ситуації коли вбивають проросійскі родичі та з дому виганяють, коли русня ракетами б´є, а вона поводиться сама як інфантильний підліток, не хоче засучити рукава і вирішувати свої проблеми і ще і стару матір яка непонятно що може накоїти лишає саму на кого? на сусідів?
Мухи і котлети..))
І чому вона має сидіти нишком, як це вирішить її проблеми?
3 2
Байрактара 28 апреля в 14:30
адекватна людина маючи таки біди в житті как раз сделает все что б от этих бед сбежать как можно дальше и начать свою жизнь с нуля строить без бед, и не будет слушать ’доброжелателей’ которые советуют ей до конца жизни не высовываться из своего вонючего болотца.
6 1
Хомо_сапиенс 28 апреля в 14:30
Ответ дляЯкаКраля
девочки ?
Я что-то не улавливаю зачем вам эта информация)) нет, у меня мальчик и девочка)
У каждого ситуация разная и пути решения тоже. Кто-то и без детей назад возвращается, а кто-то с тремя дошкольниками умудряется выжить на новом месте.
Покращена 28 апреля в 14:32
Ответ дляТантрический кекс
Ну краще б вона спочатку вирішила проблеми з матірью алокоголічкою яка б´є квартиру і 6 річного онука, але ж їй ліньки навіть власною матірью зайнятись, в хаті лад та спокій влаштувати, там би і на роботу захотіли брати і чоловік знайошовся толковий, але я не бачу нічого доброго тікати, просто думаю що багато людей тут залишаються є і гірше ситуації коли вбивають проросійскі родичі та з дому виганяють, коли русня ракетами б´є, а вона поводиться сама як інфантильний підліток, не хоче засучити рукава і вирішувати свої проблеми і ще і стару матір яка непонятно що може накоїти лишає саму на кого? на сусідів?
Зніміть біле пальто
4 1
автор Тантрический кекс 28 апреля в 14:34
я розумію але насправді я трохи навіть заздрю бо не можу сама ось так взяти і щось змінити прямо зараз, мені теж важко але образливо що ця подруга усім всюди жалілась, а я навіть пожалітись не можу бо розумію що то до добра не призводить, просто їй чомусь все прощають, а як я починаю жалітись мене ніхто не жаліє
12 3 2
Холодная каша 28 апреля в 14:35
пусть едет обязательно
есть много стран, где социальная помощь - не пустой звук для общества, а дети потом отработают за нее в свое время. Может и у нее силы для этого найдутся
Хомо_сапиенс 28 апреля в 14:35
Ответ дляТантрический кекс
я розумію але насправді я трохи навіть заздрю бо не можу сама ось так взяти і щось змінити прямо зараз, мені теж важко але образливо що ця подруга усім всюди жалілась, а я навіть пожалітись не можу бо розумію що то до добра не призводить, просто їй чомусь все прощають, а як я починаю жалітись мене ніхто не жаліє
Вот и правда наконец-то. Зависть наше все.
Летчица 28 апреля в 14:35
Ответ дляТантрический кекс
я сама двох дітей тягну, я ж не жаліюсь на життя і якось справляюсь, вона зі мною свариться говорить то в тебе в родині психічно хворих і алкоголіків нема, якби були ти б теж не сиділа, а я не розумію що це змінює? яке її мати до неї має відношення, знайшла роботу, знайшла собі житло і живи відокремлено, але ж вона вважає що їй то шось важке
Ну і молодець, візьміть з полиці пиріжок і від…єбиться від чужої родини. Сорі за мат, але це саме те, що ви робите.
Пиу!Пиу! 28 апреля в 14:39
Вы троллите или правда так думаете?
Склоняюсь к первому варианту. Все здравомыслящие люди в такой ситуации уезжали бы
ТебеОноНадось 28 апреля в 14:39
А їй потрібні ваші поради? Краще б підтримали. Ви мабуть не знаєте,що таке людина з алкоголізмом, як вона по вашому має це змінити. Треба влаштовувати своє життя, а не сидіти нишком як ви радите. Заздрите? Їдьте з нею, будете разом винаймати житло і по змінно працювати/ доглядати дітей.
автор Тантрический кекс 28 апреля в 14:40
Ответ дляХомо_сапиенс
Вот и правда наконец-то. Зависть наше все.
хочу припинити заздрити але не знаю що вже робити, ще я ображена на неї як на подругу що просто покинула мене, мало спілкється і стала сама не своя з початком війни
БезникаяЯ 28 апреля в 14:41
Не Ваше дело
Хомо_сапиенс 28 апреля в 14:43
Ответ дляТантрический кекс
хочу припинити заздрити але не знаю що вже робити, ще я ображена на неї як на подругу що просто покинула мене, мало спілкється і стала сама не своя з початком війни
Не перекладывайте ответственность за свою жизнь на других, тогда и причин для обид не будет.
Вы не можете выехать, и кто в этом виноват? Вы и ваш страх. Не подруга.
Из моих подруг, что остались в Украине, лишь одна честно сказала, что боится ехать, и что я молодец, а остальные просто пропали с радаров, хотя я всех звала с собой, пока еще можно было из города выбраться.
Не виправдовуюсь 28 апреля в 14:44
Ответ дляТуфли в чешуе
Та це троль.
Да
Попередній коментар був занадто паливним
Хомо_сапиенс 28 апреля в 14:45
Ответ дляПиу!Пиу!
Вы троллите или правда так думаете?
Склоняюсь к первому варианту. Все здравомыслящие люди в такой ситуации уезжали бы
Такие люди бывают, реально.
Помидорина 28 апреля в 14:47
Я бы на её месте ещё в начале войны уехала в страны с социалом , а не Польшу. Так что если подруга сейчас поедет с ребёнком в Германию или Норвегию ,Финляндию , то правильно сделает. Ей терять нечего.
Асталависта бэйби 28 апреля в 14:47
Ответ дляТантрический кекс
Ну краще б вона спочатку вирішила проблеми з матірью алокоголічкою яка б´є квартиру і 6 річного онука, але ж їй ліньки навіть власною матірью зайнятись, в хаті лад та спокій влаштувати, там би і на роботу захотіли брати і чоловік знайошовся толковий, але я не бачу нічого доброго тікати, просто думаю що багато людей тут залишаються є і гірше ситуації коли вбивають проросійскі родичі та з дому виганяють, коли русня ракетами б´є, а вона поводиться сама як інфантильний підліток, не хоче засучити рукава і вирішувати свої проблеми і ще і стару матір яка непонятно що може накоїти лишає саму на кого? на сусідів?
Трохи заспокойтесь .
Як Ви пропонуєте вгамувати матір алкоголічку ? Зв´язати ? Заклеїти рот ? З чого Ви взяли ,що вона не пробувала щось вирішити? По Вашому краще стерегти матір,яка не дає їй жити ?
Подруга права - треба рвати кігті якнайшвидше і від такої матері і від Вас.
осень харашо 28 апреля в 14:50
з такими турботливими подругами, як ви, і ворогів не треба)
3 1
осень харашо 28 апреля в 14:52
Ответ дляТуфли в чешуе
Та це троль.
та троль звичайно, але ж значить такий є запит суспільства(
Байрактара 28 апреля в 14:53
Ответ дляТантрический кекс
я розумію але насправді я трохи навіть заздрю бо не можу сама ось так взяти і щось змінити прямо зараз, мені теж важко але образливо що ця подруга усім всюди жалілась, а я навіть пожалітись не можу бо розумію що то до добра не призводить, просто їй чомусь все прощають, а як я починаю жалітись мене ніхто не жаліє
та вы не трошки заздрите, вас огромная зеленая жаба душит. сама будете в говне сидеть, и товарища рядом который попытается вылезти будете бить, подножки строить, что б только не выбрался. упаси бог от таких подруг. пусть у вашей бывшей подруги все будет хорошо, от души ей желаю. И что б хватило мудрости никогда больше с вами не общаться. Нужно всем очищать свою жизнь от таких людей как вы, тогда только появится шанс на счастье.
Без QR коду 28 апреля в 14:55
Яка вам різниця? Гидкий пост, авторе
осень харашо 28 апреля в 14:55
Ответ дляТантрический кекс
Взагалі вона колись була нормальною людиною дуже старанною, пару років назад як підмінили, почала всім жалітись на долю на те що у безвиході, що руки на себе накладе і так далі, відвернула сама від себе всіх толкових друзів і знайомих які її поважали як людину, а тепер жаліється ще і на війну і тяжку матір, ну як так можна? сама ж наші людьскі закони та істени неповажає, добре сама себе кудись тягне а дитя за що страждає? уже б хоча б дитину не тягала по світові...зрозумійте я ж їй кращого бажаю щоб вона знову як людина була як у нас і заведено, а вона може зробити гірше своїй же матері і дитині і не розуміє цього...
толкові відвернулись, і тепер залишились тільки такі, як ви?
Пампушечка 28 апреля в 14:56
На социал ей надо ехать. Учить язык там, адаптироваться. Зачем Польша, непонятно. В Польше всё за свои. Помощи никакой нет. Чай бутерброд на вокзале и 300 злотых одноразово это не в счёт.
Миззери 28 апреля в 14:58
Вы завидуете ?
В том-то и дело что какая у нее тут жизнь , бухающая мать и бабка и война и денег нет , все правильно она делает
Вас потом еще жаба задавит что у нее все ок
Миззери 28 апреля в 14:59
Ура ибо боже от таких знакомых как автор , жаба