Заробітчанки відізвіться

Шукаю собі компаньйонку на роботу за кордоном.На 2-3 місяці)
Ще не знаю куди, але будемо разом шукати)
Я вже працювала в Німеччині на заводі, через платну вакансію.Робота ок, але грошей хотілося б більше.
Скіфська пектораль 28 апреля в 15:14
А скільки платили на заводі? Скільки коштувала вакансія?
Накладні мюслі 28 апреля в 15:19
компаньйонка)))
скільки вам платят за рекрутинг?
5 1 1
АгатаХристя 28 апреля в 15:20
В смысле вы даже не знаете в какую страну вы поедете и какую работу будете искать , но уже ищите компаньонку ?
4 2
Святатабожа 28 апреля в 15:27
Вакансія Германия 2000 чистыми, без знания языка, но где жить не знаю Вам.
Нічний дожор 28 апреля в 15:30
Ответ дляСвятатабожа
Вакансія Германия 2000 чистыми, без знания языка, но где жить не знаю Вам.
что за вакансия? земля? подробней условия ..жилье есть
сЛАдКОежКА 28 апреля в 15:32
Послушаю
автор Будьте так ласкаві 28 апреля в 15:36
Ответ дляСкіфська пектораль
А скільки платили на заводі? Скільки коштувала вакансія?
9€/год
В місяць було 170-180 год
Я не офіційно працювала
За вакансію платила 180€

Для мене мало, хотілося б від 2000€ чистими
1 1
Святатабожа 28 апреля в 15:38
Ответ дляНічний дожор
что за вакансия? земля? подробней условия ..жилье есть
Нижняя Саксония.
Жилье сами ищете. Две знакомые нашли там жилье в том городе.
Работа в доме престарелых.
автор Будьте так ласкаві 28 апреля в 15:39
Ответ дляАгатаХристя
В смысле вы даже не знаете в какую страну вы поедете и какую работу будете искать , но уже ищите компаньонку ?
Так, а що Вас дивує?
Можливо хтось, як і я має бажання і немає з ким їхати, то разом можна шукати, через знайомих чи через ті ж вакансії платні
автор Будьте так ласкаві 28 апреля в 15:40
Ответ дляСвятатабожа
Вакансія Германия 2000 чистыми, без знания языка, но где жить не знаю Вам.
Напишіть мені, будь ласка.
Святатабожа 28 апреля в 15:41
Ответ дляБудьте так ласкаві
Напишіть мені, будь ласка.
Вы анонім.
автор Будьте так ласкаві 28 апреля в 15:42
Ответ дляСвятатабожа
Вы анонім.
Я забула, вибачте😂
Але вже побачила Вашу відповідь
В будинок пристарілих не підходить, дякую
Святатабожа 28 апреля в 15:44
Ответ дляБудьте так ласкаві
Я забула, вибачте😂
Але вже побачила Вашу відповідь
В будинок пристарілих не підходить, дякую
Там робота не важка, свої 2200 чистыми будете мати. Я написала землю і все, дані конкретні це вже особисто напишу.
автор Oktabrinka 28 апреля в 15:48
Ответ дляСвятатабожа
Там робота не важка, свої 2200 чистыми будете мати. Я написала землю і все, дані конкретні це вже особисто напишу.
Чекаю на Вас в приватних повідомленнях
Христя в тiстi 28 апреля в 15:49
Ответ дляАгатаХристя
В смысле вы даже не знаете в какую страну вы поедете и какую работу будете искать , но уже ищите компаньонку ?
Вместе и решат.
1 1
Святатабожа 28 апреля в 15:50
Ответ дляБудьте так ласкаві
Я забула, вибачте😂
Але вже побачила Вашу відповідь
В будинок пристарілих не підходить, дякую
Більше не знаю вакансій без знання мови, зі знанням мови мінімум Б2 буде чистими 1500 це в магазині.
Киця-бриця 28 апреля в 15:57
Ответ дляСвятатабожа
Нижняя Саксония.
Жилье сами ищете. Две знакомые нашли там жилье в том городе.
Работа в доме престарелых.
Без знания немецкого ?
автор Oktabrinka 28 апреля в 15:58
Ответ дляСвятатабожа
Більше не знаю вакансій без знання мови, зі знанням мови мінімум Б2 буде чистими 1500 це в магазині.
Напишіть мені, будь ласка, детальніше
АгатаХристя 28 апреля в 15:59
Ответ дляБудьте так ласкаві
Так, а що Вас дивує?
Можливо хтось, як і я має бажання і немає з ким їхати, то разом можна шукати, через знайомих чи через ті ж вакансії платні
А зачем для этого компаньоны? Выбирайте страну, езжайте , получайте статус защиты и ищите работу по месту.
Святатабожа 28 апреля в 16:01
Ответ дляКиця-бриця
Без знания немецкого ?
Без
автор Oktabrinka 28 апреля в 16:02
Ответ дляАгатаХристя
А зачем для этого компаньоны? Выбирайте страну, езжайте , получайте статус защиты и ищите работу по месту.
Я ж написала, що хочу на 2-3 місяці, як на заробітки.
Без ніяких статусів і допомог - це для людей, які дійсно цього потребують.
Киця-бриця 28 апреля в 16:02
Ответ дляСвятатабожа
Більше не знаю вакансій без знання мови, зі знанням мови мінімум Б2 буде чистими 1500 це в магазині.
В2 это очень высокий уровень для изучения с 0 .
И странно , почему с В1 не берут .
Киця-бриця 28 апреля в 16:03
Ответ дляOktabrinka
Я ж написала, що хочу на 2-3 місяці, як на заробітки.
Без ніяких статусів і допомог - це для людей, які дійсно цього потребують.
В Германии по чёрному- это быстрый депорт.
Святатабожа 28 апреля в 16:03
Ответ дляКиця-бриця
В2 это очень высокий уровень для изучения с 0 .
И странно , почему с В1 не берут .
Я про конкретный город конкретной земли и про конкретный магазин пишу.
Скіфська пектораль 28 апреля в 16:17
Ответ дляБудьте так ласкаві
9€/год
В місяць було 170-180 год
Я не офіційно працювала
За вакансію платила 180€

Для мене мало, хотілося б від 2000€ чистими
Щось дуже мало та ще й не офіційно. Я б ніколи не заплатила за це комусь гроші, цілих 180€ за не легальну працю. Стрьомно з таким компаньоном)
автор Будьте так ласкаві 28 апреля в 16:20
Ответ дляСкіфська пектораль
Щось дуже мало та ще й не офіційно. Я б ніколи не заплатила за це комусь гроші, цілих 180€ за не легальну працю. Стрьомно з таким компаньоном)
Це був мій перший досвід роботи за кордоном)Не скажу що задоволена, але щось та й заробила і житло на щастя було чудове)Люди і більше платили за ту вакансію, хто через інші агенції влаштовувався.

Я ж не закликаю їхати на той завод😂
А компаньйон я чудовий, не конфліктна і роботи не боюсь)
Просто серед моїх знайомих немає бажаючих, всі мають роботу вдома.А я з початком війни залишилась без роботи
Скіфська пектораль 28 апреля в 16:24
Ответ дляБудьте так ласкаві
Це був мій перший досвід роботи за кордоном)Не скажу що задоволена, але щось та й заробила і житло на щастя було чудове)Люди і більше платили за ту вакансію, хто через інші агенції влаштовувався.

Я ж не закликаю їхати на той завод😂
А компаньйон я чудовий, не конфліктна і роботи не боюсь)
Просто серед моїх знайомих немає бажаючих, всі мають роботу вдома.А я з початком війни залишилась без роботи
Добре, що вам пощастило. Я б ніколи не погодилась на не офіційну працю
Тріль підпільний 28 апреля в 16:48
Ответ дляКиця-бриця
В Германии по чёрному- это быстрый депорт.
Годами люди работают. И до войны работали.
Святатабожа 28 апреля в 17:48
Ответ дляСкіфська пектораль
Щось дуже мало та ще й не офіційно. Я б ніколи не заплатила за це комусь гроші, цілих 180€ за не легальну працю. Стрьомно з таким компаньоном)
Бізнес))який ,а я лох хотіла писати контактт.Дві знайомі вже по моїм контактам поїхали, мені дякую тільки. Отож, буду тримати язик за зубами)).
автор Будьте так ласкаві 28 апреля в 18:01
Ответ дляСвятатабожа
Бізнес))який ,а я лох хотіла писати контактт.Дві знайомі вже по моїм контактам поїхали, мені дякую тільки. Отож, буду тримати язик за зубами)).
Так, такий бізнес в людей(
Я заплатила за вакансію цих 180€, а мені просто дали номер телефону з ким зв‘язатись по приїзду.Їхала просто на удачу, бо дуже потрібна була робота)Було багато поганих нюансів, але не шкодую)Це все досвід