28 апреля в 18:10

Дівчата ліки для схуднення? Підкажіть?

Поки живу, буду пробувати щось.
Підкажіть які ліки ефективні і з мінімальними побічними діями
Саксенда не підійшла
Оземпік дав алергію
Всіх «розумних» «мудрих» прошу не коментувати.
12 3 1
Точная копия плова 28 апреля в 18:11
Ніякі
автор Янка-угомонись 28 апреля в 18:11
Ответ дляТочная копия плова
Ніякі
Ок
З понеділка на дієті 28 апреля в 18:13
Как же наш народ любит все есть без перебора, но нужна волшебная таблеточка
7 1
автор Янка-угомонись 28 апреля в 18:13
Ответ дляЗ понеділка на дієті
Как же наш народ любит все есть без перебора, но нужна волшебная таблеточка
А ще люблять лізти куди не просять))
7 4 2
Ку ка ку ка ку 28 апреля в 18:13
Единственные эффективные ,’лекарства’ для похудения - это регулярный спорт и ПП, Ну для особо ленивых ушивают желудок или кольцо на него ставят.
Хома з пастою 28 апреля в 18:14
Такі ліки вам має призначити лікар.
Тим паче у вас вже були спроби і ліки вам не підходять. Тому самостійні призначення дуже ризиковані.
Ви не хочете йти до ендокринолога?
ПодругаМужа 28 апреля в 18:14
Пластырь хорошо помогает. Это если вы аптечное что-то хотите.
З понеділка на дієті 28 апреля в 18:14
Ответ дляКу ка ку ка ку
Единственные эффективные ,’лекарства’ для похудения - это регулярный спорт и ПП, Ну для особо ленивых ушивают желудок или кольцо на него ставят.
Чего вы лезите куда не просят? Автору надо угробить здоровье, но есть все подряд. Как вы не понимаете?
10 1
Хома з пастою 28 апреля в 18:14
І що значить ’поки живу’?
Чому ви зібрались помирати?
Совбез 28 апреля в 18:15
Не має чарівної таблетки яка дає миттєвий результат.
Тільки дієта і спорт, дуже багато спорту тоді буде схуднення.
А сидіти біля телевізора і їсти чипси і страждать що чомусь не худенька то чарівно
4 1
Гарантую неперелевки 28 апреля в 18:15
Глистов подсадите, раз уже все перепробовали и все равно. Если вы не прекратите жрать, то ничего вам не поможет.
3 2
Секретница 28 апреля в 18:16
Завидую капец....Автор хочет жрать всё подрят и таблеточки пить и худеть ,а я на ПП и подсчете калорий худею....вот дура)
Хома з пастою 28 апреля в 18:17
Ответ дляЗ понеділка на дієті
Чего вы лезите куда не просят? Автору надо угробить здоровье, но есть все подряд. Как вы не понимаете?
Та зараз виявиться ще, що автор худне з 57 кг.
Такі теж є
З понеділка на дієті 28 апреля в 18:17
Ответ дляХома з пастою
І що значить ’поки живу’?
Чому ви зібрались помирати?
Та проп´є пару курсів таблеток, хто зна...
автор Янка-угомонись 28 апреля в 18:17
Ответ дляСекретница
Завидую капец....Автор хочет жрать всё подрят и таблеточки пить и худеть ,а я на ПП и подсчете калорий худею....вот дура)
Дура)
4 3
Хома з пастою 28 апреля в 18:17
Ответ дляЗ понеділка на дієті
Та проп´є пару курсів таблеток, хто зна...
Ну якщо без контролю лікаря, то запросто. Це ж не магній пити
Завжди з рушником 28 апреля в 18:18
тирзепатид
Оченьценная 28 апреля в 18:18
Рекомендую наркотики принимать, будете худая.
Хома з пастою 28 апреля в 18:19
Ответ дляОченьценная
Рекомендую наркотики принимать, будете худая.
А як це працює?
Не буде за що їсти, бо всі гроші на наркотики підуть?
Аноним_Русалка 28 апреля в 18:20
Пластырь на рот ,эффект 💯
парИла я парИла 28 апреля в 18:20
Если реально медицинские проблемы и лишний вес вызвали они, то форум Вам не поможет, а много денег на анализы и хорошего эндокринолога. И даже это не отменяет необходимости физнагрузки и ограничения хотя бы калорий
Ку ка ку ка ку 28 апреля в 18:20
Ответ дляПодругаМужа
Пластырь хорошо помогает. Это если вы аптечное что-то хотите.
Это если пластырь клеить на рот ?)))
Оченьценная 28 апреля в 18:21
Ответ дляХома з пастою
А як це працює?
Не буде за що їсти, бо всі гроші на наркотики підуть?
Конечно, посл.деньги на дозу будет отдавать а на еду не будет) Нюхнет и будет в трансе сидеть, очухается опять нюхнет и так по кругу а там и смотри 45 кг.
Усміхайлик 28 апреля в 18:21
Ответ дляХома з пастою
А як це працює?
Не буде за що їсти, бо всі гроші на наркотики підуть?
, дуже багато енергії,немає апетиту,так і худнуть
парИла я парИла 28 апреля в 18:21
Если бы такие таблетки существовали, то диетологи, тренеры и большая часть эндокринолог уже давно были бы безработными
Ку ка ку ка ку 28 апреля в 18:21
Ответ дляХома з пастою
І що значить ’поки живу’?
Чому ви зібрались помирати?
видимо все таблетки , которые автор перепробовала , плохо отразились на её здоровье .
Сама не знаю 28 апреля в 18:22
Ответ дляЯнка-угомонись
А ще люблять лізти куди не просять))
Вам правильно написали, волшебных таблеток не бывает. Есть надо на пол ведра меньше
13чудоСВЕТА 28 апреля в 18:22
Рібелсус - аналог оземпіка, але у таблетованій формі.
Розкажіть, будь ласка, чому не підійшла Саксенда? Віктозу Вам пропонували?
автор Янка-угомонись 28 апреля в 18:25
Ответ для13чудоСВЕТА
Рібелсус - аналог оземпіка, але у таблетованій формі.
Розкажіть, будь ласка, чому не підійшла Саксенда? Віктозу Вам пропонували?
При свксенді я спала цілодобово, на оземпіку була алергія на місці уколу
Летчица 28 апреля в 18:28
Ответ дляЯнка-угомонись
При свксенді я спала цілодобово, на оземпіку була алергія на місці уколу
ну якщо два найбільш дієві і більш-менш вичені препарати вам не підійшли, то яка тут може бути альтернатива?
У вас є діабет?

Я думала, якщо виявлять діабет, то буду приймати...а ні, поки тільки інсулінорезістентність, тому вагаюсь.
А 10 кг було б непогано скинути. Я худнула на низковуглеводній дієті. Якщо витримати перший тиждень, потім жор взагалі зникає. питання тільки як ці 5-7 днів протиматись)