Дитина погрожує суіцидом

12 років, жахи підліткового віку. Істерики, неповага, хамство тощо. Коли наказую і відключаю інтернет чи забираю телефон, починає погрожувати суіцидом. Я авжеж розумію що це маніпуляції, але все одно стрьомно що вони можуть наробити в цій своїй неадекватності.
Хотіла записати до психолога, але повна відмова Не піду і все. І що робити?
7 2
Котогосподиня 28 апреля в 20:22
папа есть ?
5 1
So_so 28 апреля в 20:22
Идти самой
18 3
Мама Карло 28 апреля в 20:23
о ценности жизни Вы наверное ребенку не рассказывали раньше?
Яжемать Мне можно 28 апреля в 20:23
Йдіть до психіатра
13 2
За ким я буду? 28 апреля в 20:25
Самій поспілкуватися з психологом. Знайома психолог каже, що в більшості випадків до 15 років потрібно працювати з батьками, щоб вони розуміли як з дитиною ладнати в цьому віці, не тиснути, на що закривати очі, на що ні, а вже 15-16 років там уже можуть бути глибші проблеми, там уже з дітьми частіше.
Попа как у Кардашьян 28 апреля в 20:24
Ответ дляМама Карло
о ценности жизни Вы наверное ребенку не рассказывали раньше?
Звісно не розказувала, то лише ви своїм розказуєте
4 4
Мама Карло 28 апреля в 20:24
Ответ дляПопа как у Кардашьян
Звісно не розказувала, то лише ви своїм розказуєте
а вы вообще кто?
5 5
Домовенок Кузя 28 апреля в 20:25
Ответ дляМама Карло
о ценности жизни Вы наверное ребенку не рассказывали раньше?
Не боітеся бумернгу?Чи дітей немає?
12 6
Попа как у Кардашьян 28 апреля в 20:25
Ответ дляМама Карло
а вы вообще кто?
Я вообще мати з такою ж дитиною. Чекаю від вас чергову какашку
3 2 1
Мама Карло 28 апреля в 20:26
Ответ дляДомовенок Кузя
Не боітеся бумернгу?Чи дітей немає?
за что мне бояться бумеранга?
Все питаю зарання 28 апреля в 20:26
Интернет лучше не отключать
автор Говорю-балакаю 28 апреля в 20:28
Ответ дляВсе питаю зарання
Интернет лучше не отключать
А Якщо вже повна залежність? Не виходить з дому, не дотримується гігієни. Тільки інтернет і ігри
Яжемать Мне можно 28 апреля в 20:28
Ответ дляГоворю-балакаю
А Якщо вже повна залежність? Не виходить з дому, не дотримується гігієни. Тільки інтернет і ігри
Таке ж не сталося в один момент , ви дитиною взагалі не займалися?
8 3
Попа как у Кардашьян 28 апреля в 20:29
Ответ дляГоворю-балакаю
А Якщо вже повна залежність? Не виходить з дому, не дотримується гігієни. Тільки інтернет і ігри
Це класична депресія
6 4
Мама Карло 28 апреля в 20:29
Ответ дляГоворю-балакаю
А Якщо вже повна залежність? Не виходить з дому, не дотримується гігієни. Тільки інтернет і ігри
тем более, если вся жизнь ребенка в телефоне, отбирать его полностью не надо, угроза может осуществиться
5 2
So_so 28 апреля в 20:29
Ответ дляПопа как у Кардашьян
Це класична депресія
Скорее классическая зависимость
Та легко! 28 апреля в 20:29
Автор, психолог не буде працювати з дитиною, поки не поспілкується з вами.
От ви і сходіть до психолога, а далі видно буде.
автор Говорю-балакаю 28 апреля в 20:30
Ответ дляКотогосподиня
папа есть ?
Є. Але це не рятує ситуацію
Оновлена версія 28 апреля в 20:30
Ответ дляГоворю-балакаю
А Якщо вже повна залежність? Не виходить з дому, не дотримується гігієни. Тільки інтернет і ігри
Я б не відбирала поки що нічого. А йшла спочатку сама до спеціаліста і просила допомоги.
Майская киска 28 апреля в 20:30
Їй цей світ не цікавий ось і все. Ви навіть не написали хлопчик це чи дівчинка
So_so 28 апреля в 20:30
Ответ дляГоворю-балакаю
А Якщо вже повна залежність? Не виходить з дому, не дотримується гігієни. Тільки інтернет і ігри
Вам придется изменить семейный уклад и вытеснять это, мягко.
Попа как у Кардашьян 28 апреля в 20:31
Ответ дляSo_so
Скорее классическая зависимость
Залежності-це способи втечі від реальності. А що в реальності не влаштовує дитину треба розбиратись
автор Говорю-балакаю 28 апреля в 20:31
Ответ дляЯжемать Мне можно
Таке ж не сталося в один момент , ви дитиною взагалі не займалися?
От саме сталося в один момент. До цього був і спорт і друзі і нормальне спілкування. А потім буквально за 2-3 місяці дитина дуже змінилася. Чи гормони чи ХЗ
3 2
Майструю крила 28 апреля в 20:31
А зачем вы отключаете Интернет и телефон забираете? Других методов нет?
Сиджу тихенько 28 апреля в 20:31
Это вы ребенка до такого состояния довели .

Ребенок - это ваше отражение и ваш результат.

Вам помощь нужна сейчас. Приведете свою голову в порядок - ребенок автоматически адекватным станет

Капец, когда родители наконец прочтут хоть одну книгу по педагогическому образованию? В наше-то время!! Когда информации валом. Когда будут ответственность брать за свое родительство?? А не стрелки на ребенка переводить . психология жертвы тотальная
5 5 2
автор Говорю-балакаю 28 апреля в 20:32
Ответ дляМайская киска
Їй цей світ не цікавий ось і все. Ви навіть не написали хлопчик це чи дівчинка
А яке це має значення. Дитина
4 2
tarveldy 28 апреля в 20:32
Ответ дляГоворю-балакаю
А Якщо вже повна залежність? Не виходить з дому, не дотримується гігієни. Тільки інтернет і ігри
Це залежність і треба лікувати, консультація нарколога, чи того хто займається залежностями
Яжемать Мне можно 28 апреля в 20:32
Ответ дляГоворю-балакаю
От саме сталося в один момент. До цього був і спорт і друзі і нормальне спілкування. А потім буквально за 2-3 місяці дитина дуже змінилася. Чи гормони чи ХЗ
Та ну, тобто до того телефон був строго дозований , а потім вона почала сидіти безвилазно? Значить ви таке дозволили, тепер йдіть до спеціаліста. Але на все ж причина, лікар замість вас її не усуне
5 1
Лукава Кішка 28 апреля в 20:32
Ответ дляДомовенок Кузя
Не боітеся бумернгу?Чи дітей немає?
Поділіться інформацією, яка ж цінність
Майструю крила 28 апреля в 20:33
Ответ дляГоворю-балакаю
От саме сталося в один момент. До цього був і спорт і друзі і нормальне спілкування. А потім буквально за 2-3 місяці дитина дуже змінилася. Чи гормони чи ХЗ
Потому что дети становятся взрослыми и этот путь растягивается на годы и все эти годы могут быть настоящим испытанием для всех. И для детей тоже. Или вы считали, что ребенок всегда будет одинаковым?