28 апреля в 20:22

Дитина погрожує суіцидом

12 років, жахи підліткового віку. Істерики, неповага, хамство тощо. Коли наказую і відключаю інтернет чи забираю телефон, починає погрожувати суіцидом. Я авжеж розумію що це маніпуляції, але все одно стрьомно що вони можуть наробити в цій своїй неадекватності.
Хотіла записати до психолога, але повна відмова Не піду і все. І що робити?
показать весь текст
7 2
Сирожено_пирожено 28 апреля в 21:20
А тепер уважно прочитайтк і не читайте що вам пишуть ,,,Зберіть свою всю лють,нерозуміння ситуації,неприйняття дитячих хочу і роблю те що хочу...і поспілкуйтеся з психологом як вийти з цієї ситуації. Все....ТУТ ВАМ НІХТО НЕ ДОПОМОЖЕ.Але пошукайте психолога а не псевдопсихолога.Проходили, знаю.Але у кожного своя ситуація...Успіху.
А я нівроку 28 апреля в 21:27
Может просто отлучить на время от компа и телефона.
Пусть походит с кнопочным.
Мы такое практиковали. Сейчас сыну 14.
Правда, суицидом никогда не угрожал, больше манипулировал и бил на жалость. Что мы с отцом злые, что сердимся, обижаемся, издеваемся…. Из дома уходил. Но вечером вернулся.
муха в кедах 28 апреля в 21:34
Це не маніпуляції
Привіт з ботойбіччя 28 апреля в 21:38
Ответ дляНеКонец-Света
Вывезти в село без связи и гаджетов, как раз пусть работает на огороде. Первую неделю поламает, но к концу лета как шелковый будет)
Непедагогічно, не по-модному, але дуже дієво і в 12 років ще не пізно.
1 1
Ангелок з ріжками 28 апреля в 21:40
Ответ дляГоворю-балакаю
У нас хлопчик. Якщо у нього з його характером будуть діти навіть в 16 буду тільки щаслива.
да, уже дочитала до того момента, где вы сказали пол ребенка.
так я, как мама мальчика, вам тоже могу сказать, что этот прессинг до добра не доведет.
мой тоже таким был, потом перерос и стал фанатом чистоты и особенно чистоты себя любимого.
и в компьютере висел сутками.
вам надо набраться терпения и не давить, а любить его любым.
Бачу_майбутнє 28 апреля в 21:42
автор. співчуваю
у нас таке ж саме
1 1
НеКонец-Света 28 апреля в 21:43
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Непедагогічно, не по-модному, але дуже дієво і в 12 років ще не пізно.
Да)))))
Мейк-ап форева 28 апреля в 23:33
Ответ дляГоворю-балакаю
Він сцикливий дуже і болю не переносить зовсім. Нещодавно лежав казав що помирає так боляче, корчився. Я перелякалася, він побіг покакав і каже уже все норм. Але на емоціях може бути геть неадекватним
Вы точно г своём ребёнке так говорите?
Мейк-ап форева 28 апреля в 23:33
Ответ дляГоворю-балакаю
Він перестав з ними спілкуватися. Я іноді читаю його телеграми. Вони йому пишуть постійно, запрошують на прогулянки, він чи морозиться чи відмовляє. Питаю чому? Мені не цікаво з ними... Раніше і на скейті і на самокаті і на вєлікє гоняв. Зараз все стоїть...
Может дело в девочке?
Мейк-ап форева 28 апреля в 23:34
Ответ дляЗабобонний фрукт
Чё уж,пусть сейчас идёт будет ’сыном полка’
12 лет парню
Забобонний фрукт 28 апреля в 23:48
Ответ дляМейк-ап форева
12 лет парню
Понятно,не знаете, что значит ’сын полка’