порекомендуйте готель греція, кріт для відпочинку на морі з дітьми

розглядаю кріт, греція, але можливо і інші варіанти щоб дітям був комфортний пляж і тепле чисте море, гарне харчування, перша лінія, готель середнього класу не нижче 4*, ближче до вищого по адекватним цінам.
планую кінець травня поїхати.
Все знаю від і до 30 апреля в 17:04
Grechotel Creta Palace комфортний піщаний пляж, гарне харчування, в тому числі і ігристе в деякі дні тижня на сніданок
1 1
Анонім Перший 30 апреля в 17:08
+
Помрію
Форс мажор 30 апреля в 17:20
На мій погляд краще на Кіпр.
Айя-Напа або Протарас
1 1
ПодругаМужа 30 апреля в 17:31
Автор, краще шукайте з якусь бухту, щоб не було вітру. І звертайте увагу на пляж, бо, навіть, якщо пишуть пісок, то далеко не всюди такий пісок, як Ви собі уявляєте.
Брюльтик 30 апреля в 17:40
Средний класс, ближе к высокому по адекватной цене в Греции из Украины? Не каждый турагент возьмется за такую задачу.
автор Якось так і живу 30 апреля в 17:47
Ответ дляБрюльтик
Средний класс, ближе к высокому по адекватной цене в Греции из Украины? Не каждый турагент возьмется за такую задачу.
имею ввиду минимум 4ка приличная не бюджетная, но не вип отель.
Нервогенератор 30 апреля в 17:49
Star beach village and water park класний готель з аквапарком, і хорошим заходом в море
На_оба_рот 30 апреля в 18:12
Ответ дляЯкось так і живу
имею ввиду минимум 4ка приличная не бюджетная, но не вип отель.
4ка вип?
интэрэсно
Mariia_touragent 30 апреля в 21:00
Ответ дляНервогенератор
Star beach village and water park класний готель з аквапарком, і хорошим заходом в море
Любимчик багатьох- варіант, що приємно пропонувати ❤️
Mariia_touragent 30 апреля в 21:34
Подивіться Grecotel Meli Palace, Grecotel Club Marine Palace&Aquapark- мережа Грекотель особливої реклами не потребує, варіанти хороші. Приємно бронювати Iberostar, Creta Panorama- якісна четвірка пристойного рівня, навіть після турецьких 5* високого рівня нарікань нема. Iberostar Creta Marine був ’братом-близнюком’ Панорами, допоки не реновувався і став 5*. Подивіться готелі Mitsis- гарне співвідношення ’ціна-якість’, свої фірмові фішки, позитивні враження. Класна четвірка Agapi beach, але ціна на неї завжди кусюча(.
А може Вас зацікавить Atali Grand-готель після реновації, став уже просто бестселером.
Це про хороші 4* і близько до моря. Готелі різні, в т.ч. й по вартості.
Дивіться на свій смак+підходять/не підходять по бюджету.
Краще одразу відштовхуватися від дат і фінансів- тоді вже конкретні варіанти і предметні поради. І ,можливо, дарма прив´язуватися тільки до 4*, а й 5* хороші доповнять картинку. Вдалого пошуку!