Губи до вух• 19 апреля 2024
В яку країну краще виїхати без знань мови, робота - по факту....
Ми люди, які виросли в селі, до роботи привчені, чоловік хворіє (неврологічне і дихальне захворювання), зможе працювати на не важкій роботі.
Дитина закінчує школу, де можна безкоштовно або недорого навчатись? І роботи знайти.
Психіка вже не витримує, на минулому тижні в 200м від нас приліт в багатоквартиний будинок, це як остання крапля((((
За кордоном ніколи не були(
В Польщу найбільше їдуть, але переживаю за ставлення до українців.. Але роботу там швидко знаходять.
Словаччина, Німечина?
Де приймають ще? Щоб під час адаптації після переїзду хоч якесь житло отримати і на проживання було.
Але головне, хочемо в ту країну, де можна шкидко знайти роботу. Коштів не вільне проживання ми не маємо.
П.С. Без осуду, будь ласка.
П.С.2. в чоловіка інвалідність більше 20р.
За кордоном ніколи не були(
Словаччина, Німечина?
П.С. Без осуду, будь ласка.
Губи до вух
• 19 апреля 2024
Ответ дляСегодня я не я
І на якій мові планує вчитись дитина?
рік втратить, буде вчити
англ.м. - В2
Губи до вух
• 19 апреля 2024
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
Польща не надає проживання
40+?
Чемодан-Вокзал-Майами• 19 апреля 2024
Ответ дляГуби до вух
40+?
То вам самій треба шукати поляка, який вас прийме і оформить на себе ці виплати. Але 40+діє лише до кінця червня . Далі відміняють
Глаголиця• 19 апреля 2024
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
Польща не надає проживання
чего? 40+. первые 4 месяца от пересечения границы. а автор нацелена не пасобия выбивать, а работать. причем руками.
Кукусик• 19 апреля 2024
Ответ дляКукухаСлетела
Удалено администрацией...
Кукусик• 19 апреля 2024
Ответ дляКукухаСлетела
Удалено администрацией...
Ну, можете и туда переехать. Те же яйца, только в профиль.
Глаголиця• 19 апреля 2024
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
не отменяют. там просто не все эти 40+ смогут предоставлять. и запрещено будет селить по 10 украинцев в однушку, как поляки часто делали
Чемодан-Вокзал-Майами• 19 апреля 2024
Ответ дляГлаголиця
Що перші 4 місяці? Перетнув кордон і зразу дали житло на 4 місяці? Звісно ні. Автор на все готове планує їхати
Кукусик• 19 апреля 2024
Автор, в Германии есть финансовая поддержка. Но без языка работать.... Мне кажется, что это утопия, хоть чуть-чуть нужно знать, но и время дают интегрироваться, выучить язык хотя бы на уровне: привет-пока
Малявка ще та• 19 апреля 2024
Не тяжелую работу без знания языка вряд ди где-то можно найтиВ Польше недорогая аренда, недорогое обучение, можно найти работу на заводе/в теплицах, легкой не найдете
В Нидерландах хорошая оплата и можно быстро найти работу, но учеба там дорогая
Дивне створіння• 19 апреля 2024
Ответ дляБіток чи ефір?
А как ваш муж выедет?
То ж написала чорним по білому
Викачую яйцями• 19 апреля 2024
Нет работ в основном (( только стройка , для женщин уборка ((
Франция Германия в Испании вообще глушь с работой ((
Глаголиця• 19 апреля 2024
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
на фейсбуке много обьявление на программу 40+. договориться можно заранее.
Галя-краля• 19 апреля 2024
Ответ дляКукухаСлетела
Удалено администрацией...
Який підходящий нік👍
Кашпо• 19 апреля 2024
Ответ дляКукухаСлетела
Удалено администрацией...
Не всі діти знають російську
Чемодан-Вокзал-Майами• 19 апреля 2024
Ответ дляКукусик
Не дорога? 3000-3500 при мінімалці 3200?
Біток чи ефір?• 19 апреля 2024
Ответ дляДивне створіння
То ж написала чорним по білому
Что он болеет? И что? У нас разве больных выпускают?
Викликаю на дебати• 19 апреля 2024
Переїдьте до Чернівців
3-5-7 км від міста багато хат пустих і землі по 50 соток можна за комунальні знайти
Можна жити
Дитина в школу
Роботу знайти можна
Можна жити
Дитина в школу
Роботу знайти можна
Дивне створіння• 19 апреля 2024
Ответ дляБіток чи ефір?
Інвалід більше 20 років
Кашпо• 19 апреля 2024
Ответ дляКукухаСлетела
Та невже що правда?
Правда. Моя дещо розуміє, але сама не говорить.
Сливочная пенка• 19 апреля 2024
В Словакии работы много, школа бесплатно это все без проблем, но вот жилье, это проблема
вАлнуюся сильнА• 19 апреля 2024
Ответ дляВикликаю на дебати
Переїдьте до Чернівців
Можна жити
Дитина в школу
Роботу знайти можна
Можна жити
Дитина в школу
Роботу знайти можна
Підтримую. За кордоном важко якщо немає здоров´я та знайомих
Глаголиця• 19 апреля 2024
Ответ дляБіток чи ефір?
у вас не знаем, а у нас инвалидов выпускают. особенно не свежезаинвалиденных, а уже 20 лет как инвалидов
Малявка ще та• 19 апреля 2024
Ответ дляДивне створіння
Інвалід більше 20 років
Откуда вы знаете? Не дочитала