01 мая в 00:09

Що на Cумщині?

Я вже тиждень назад говорила з моєю родругою, у якої там батьки, то каже трохи всі знервовані. В протягом тижня ще з товаришем переписуюсь, він сам з Сумщини. Тоже писав що є напруження. Типу на кінець квітня буде захват Сумщини (ну не «буде», а я маю на увазі це обговорюють між собою.)
І от кінець міс., знов йому кажу, мол, ну?? Нічо не сталося наче.
То каже що пахне, це я цитую, і що вивозять архіви. І що поліціі сказали повивозити сім‘ї.
Хто шо думає
Це черговий аля наступ з білорусі?
Давайте по фактам підем. Чи є там достатня для конкретних ворущінь кількість кацапів і їх лайна?(техніку я маю на увазі), може хто слідкує за їх переміщеннями на карті..
показать весь текст
karkusha.biz.ua 01 мая в 00:59
боюсь как бы идя от Сумм кацапье не отрезало
кусок востока, а именно Харьков.
10 6 1
Life-game 01 мая в 01:00
Ответ дляchornoruk
Автор там сьогодні точно не спокійно, не просто тему створили, але ж ніхто нічого дальше не знає.
Прямо сегодня? Именно сегодня и реально уезжают и архивы вывозят???
автор Teonaa 01 мая в 01:13
Ответ дляLife-game
Прямо сегодня? Именно сегодня и реально уезжают и архивы вывозят???
Ні
автор Teonaa 01 мая в 01:14
Ответ дляLife-game
Прямо сегодня? Именно сегодня и реально уезжают и архивы вывозят???
Увесь тиждень
Я запитувала тиждень назад, трохи менше
І от зараз, сьогодні
3 3
Читака 01 мая в 01:14
автор, питайте у дівчат що живуть у Сумах, а іншим звідки знати, у новинах, наче нічого нового немає
автор Teonaa 01 мая в 01:15
Ответ дляdiamond_shop
чудове запитання та знову розгін від людини з нульовим профілем, хто б сумнівався
Це не розгін, досить вже штампами міркувати та відповідати. Мантра якась: іпсо, троль, матрьошка. Досить. Просинайтеся якось потроху
22 6 2
drive105 01 мая в 01:15
Ответ дляvladak
Суми пишуться з однією м) як це справжнім українцям і не знати)
Т9
автор Teonaa 01 мая в 01:16
Ответ дляdiamond_shop
чудове запитання та знову розгін від людини з нульовим профілем, хто б сумнівався
Нульовий , кажете? Хм, отооо дивинааа. Ах да, я ж нічого не продаю, і не збираюся…коли ж то він стане хоча б одиницею-то????
22 2 1
автор Teonaa 01 мая в 01:16
Ответ дляdiamond_shop
Удалено администрацией...
Не подружку, а друга. Вдруг я мен
Life-game 01 мая в 01:17
Ответ дляTeonaa
Це не розгін, досить вже штампами міркувати та відповідати. Мантра якась: іпсо, троль, матрьошка. Досить. Просинайтеся якось потроху
Ну, если зайдут с очередной стороны, то проснутся конечно (((
4 1
автор Teonaa 01 мая в 01:18
Ответ дляLife-game
А разве на Сумы могут с Белоруссии пойти
Была информация про вагнеровцев в раше, но наши писали что типо немного и далеко и не наступательно вроде пока.
Сегодня написали что 9 мая ожидают наступления по восточному фронту и ’другим’ это меня смутило конечно, если честно
Не можуть
«Наступ з Б» це як мем уже. Я так написала «фігурально», бо я питаю - щось дійсно там, чи пугалки аля-наступ з білорусі ? Що по кілька раз на пару місяців раніше був розгін
автор Teonaa 01 мая в 01:19
Ответ дляЧитака
автор, питайте у дівчат що живуть у Сумах, а іншим звідки знати, у новинах, наче нічого нового немає
Ну з порадниці діачата і можуть бути з Сум
автор Teonaa 01 мая в 01:21
Ответ дляLife-game
Ну, если зайдут с очередной стороны, то проснутся конечно (((
Та якісь хворі
Ну я розумію це.
Типу витіснення

Мляха, таке враження що я пишу якось панічно чи ще щось. Мені вже взагалі якось похрєну, нічому я вже від кацапні не здивуюся.
7 2
автор Teonaa 01 мая в 01:22
Ответ дляLife-game
Ну, если зайдут с очередной стороны, то проснутся конечно (((
Ні наступу не здивуюся, ні відступу, ні ходінню по колу, ні навіть стоягню на вухах
3 2
Life-game 01 мая в 01:22
Ответ дляTeonaa
Та якісь хворі
Ну я розумію це.
Типу витіснення

Мляха, таке враження що я пишу якось панічно чи ще щось. Мені вже взагалі якось похрєну, нічому я вже від кацапні не здивуюся.
А вы в Сумах? И хотите успеть уехать?
автор Teonaa 01 мая в 01:35
Ответ дляLife-game
А вы в Сумах? И хотите успеть уехать?
Ні
Но мені і в києві не по собі
8 5
До 01 мая в 01:36
Ответ дляkarkusha.biz.ua
боюсь как бы идя от Сумм кацапье не отрезало
кусок востока, а именно Харьков.
Пропоную банити тих, хто не вміє писати назви українських міст, але має сміливість робити геополітичні прогнози
23 15
автор Teonaa 01 мая в 01:47
Ответ дляdiamond_shop
Удалено администрацией...
Особисто я написала як є. Чатилась з хлопцем, що там живе. Ми з ним в тотал баттл граєм. І просто запитала, як наразі справи. Міг написать по іншому - шо пугалки то все були, а у нас все вже як завжди. Але він написав по іншому. Шо я видумую? Шо я розганяю? Шо іпсо? За що купила, за те і продаю. А якщо ви зара почнете казати що це кум сказав сестрі свата, то кажу вам наперед - так. Це сказав простий хлопець, який мені ніхто, і якому я ніхто, і який не являється війсковим, - він просто житель обговорюваної нами області, він просто розказав як справи. Мотивів писать мені пугалки - у нього немає.
І наперед прошу свої недолугі коментарі лишити при собі, про подружок і тому подібне. Самі головні іпсошниці - це отакі закривалки ротів і любительниці рожевого марафону, де все ок і все під контролем.
17 5 2
автор Teonaa 01 мая в 01:48
Ответ дляДо
Пропоную банити тих, хто не вміє писати назви українських міст, але має сміливість робити геополітичні прогнози
Мета цього дійства?
@ альонка@ 01 мая в 01:49
Ответ дляLife-game
Вообще конец ноября, начало декабря предупреждали
А потом все чаще и чаще и больше и с датой 16го.

Так что по аналогии, если сейчас сказали 9ое, то типо 12-14 можно как бы ожидать
Я не писала про місяць, в якому попереджали .
Life-game 01 мая в 01:53
Ответ для@ альонка@
Я не писала про місяць, в якому попереджали .
Нет, я просто, что вы конечно правы что предупреждали
Это мы не верили, и сейчас предупреждают и за конец мая и за 9ое уже перешли, и тоже может оказаться правдой
Чумачечая Весна 01 мая в 02:07
Ответ дляКлементина
Зазвичай, коли попереджають - нічого не має.
Саме страшне без попередження трапляється.
На опережение говорят, оно всегда сбывается, но сроки сдвигаются и очень редко планы отменяются совсем…
Чумачечая Весна 01 мая в 02:13
Ответ дляlammama
Угомонись уже со своим наступом.Там все под контролем.
Никому верить нельзя
Чумачечая Весна 01 мая в 02:10
Ответ дляlammama
Так молитесь,раз не можете ничем помочь.Зачем разгонять ИПСО на ночь?
Военные разгоняют ипсо? Интересно интересно
Life-game 01 мая в 02:13
Ответ дляЧумачечая Весна
Военные разгоняют ипсо? Интересно интересно
А вам военные говорили?
AnnaOst 01 мая в 02:15
5 днів тому ніхто не говорив поліцейським вивозити сім ї. Чутки про наступ ходять
5 1
Чумачечая Весна 01 мая в 02:17
Ответ дляLife-game
А вам военные говорили?
Военные говорят людям, которые дают интервью. Послушайте сегодняшнее интервью шелеста и мосейчука, он подробно рассказал там обстановку
4 1
Бояукраїночка 01 мая в 03:36
Ответ дляTeonaa
Особисто я написала як є. Чатилась з хлопцем, що там живе. Ми з ним в тотал баттл граєм. І просто запитала, як наразі справи. Міг написать по іншому - шо пугалки то все були, а у нас все вже як завжди. Але він написав по іншому. Шо я видумую? Шо я розганяю? Шо іпсо? За що купила, за те і продаю. А якщо ви зара почнете казати що це кум сказав сестрі свата, то кажу вам наперед - так. Це сказав простий хлопець, який мені ніхто, і якому я ніхто, і який не являється війсковим, - він просто житель обговорюваної нами області, він просто розказав як справи. Мотивів писать мені пугалки - у нього немає.
І наперед прошу свої недолугі коментарі лишити при собі, про подружок і тому подібне. Самі головні іпсошниці - це отакі закривалки ротів і любительниці рожевого марафону, де все ок і все під контролем.
То запитайте у Порошенка і в партії ЄвСол на фб в такому разі
Бояукраїночка 01 мая в 04:01
Ответ дляЧумачечая Весна
Военные говорят людям, которые дают интервью. Послушайте сегодняшнее интервью шелеста и мосейчука, он подробно рассказал там обстановку
Результатов: примерно 37 700 (0,26 сек.)

УНИАН
Наступление РФ на Харьков и Сумы: в ЦПД предупредили о новом ИПСО от России
Кремль запустил новую информационную атаку, утверждая, что задачей новой группировки ’Север’ является оккупация Харькова и Сум. Впрочем,...
.6 дней назад
News.Telegraf
В Сумах готовятся к наступлению РФ. Военные рассказали, оправдана ли паника местных и кто ее провоцирует
В ОК Север и Сумской полиции рассказали, готовятся ли в области к нападению России с севера.
.4 дня назад
4 1
Бояукраїночка 01 мая в 04:02
Ответ дляЧумачечая Весна
Военные говорят людям, которые дают интервью. Послушайте сегодняшнее интервью шелеста и мосейчука, он подробно рассказал там обстановку
Сейчас таких єкспертов море видящих.Каждий свое видит)