19 марта в 13:09

У кожній українській сім’ї має бути не менше трьох дітей.

Через російське повномасштабне вторгнення наразі демографічна ситуація в Україні є складною.

Про це розповів в ефірі телемарафону прем´єр-міністр Денис Шмигаль, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на ТСН.

Він наголосив, що ми "втратили величезну кількість людей".

"На жаль, люди гинуть через цю повномасштабну війну. На жаль, ми втратили і тих людей, які покинули Україну з дітьми. Понад мільйон українських дітей перебуває за кордоном. Задача - повернути ці сім´ї, повернути цих дітей, а також мотивувати українців народжувати якомога більше діточок, для того, щоби Україна процвітала у своєму мирному майбутньому після нашої перемоги", - сказав Шмигаль.

За його словами, щоб вирішити цю проблему, у кожній українській родині має бути щонайменше троє дітей.

"Загалом в кожній українській сім´ї має бути не менше трьох дітей для того, щоб Україна мала прекрасні майбутні перспективи", - йдеться у повідомленні.

Читайте на "Цензор.НЕТ": Народжуваність в Україні впала на третину від початку повномасштабної війни

Він зазначив, що гроші для збільшення виплат за народження дитини планують залучати з-за кордону. Адже зараз кожна українська гривня йде на фінансування Сил оборони України.

"Звісно, держава буде підтримувати молодих батьків. Ключовим фактором, який має вирішальний вплив на рівень народжуваності, відповідно до всіх досліджень, є стабільність та безпека. Коли людина має прогнозованість та безпеку, рішення щодо того, щоб завести дитину ухвалюються простіше", - пояснив Шмигаль. Джерело: https://censor.net/ua/n3479263
VIKYSIA 19 марта в 13:10
Ага щас
Lilian-nochka 19 марта в 13:10
Пусть рожает.ему запрещает кто то?
28 3
coch100 19 марта в 13:11
Шмигалю надо объяснить, что поддержка должна быть физической, а не моральной))
РойЛеля 19 марта в 13:11
Да да кожна гривня на армію...
Ми шо ідіоти?!

Вважаю не розумним рішенням в війну третю дитину народжувати. Після війни поговоримо
2 1
_Анна_83 19 марта в 13:11
А кормить и учить этих детей кто будет?
VIKYSIA 19 марта в 13:11
Ответ для_Анна_83
А кормить и учить этих детей кто будет?
Зайка
Парова Машина 19 марта в 13:12
Шмигаль собі і 25 дітей може дозволити, але жити всі вони будуть правда за кордоном а не тут.
_Анна_83 19 марта в 13:12
Ответ дляVIKYSIA
Зайка
Вот пусть зайчиха и рожает)
12 1
Bransoletka 19 марта в 13:12
Вірю, вірю
РойЛеля 19 марта в 13:12
Ответ для_Анна_83
А кормить и учить этих детей кто будет?
Після війни, як дай Бог ми діждемо, скільки вдів....
Хто цих діток хоч вивчить безкоштовно колись потім?
Та ну
olga_lk 19 марта в 13:15
Да, правительство сделает все для этого - уютную маленькую зарплату, конские европейские цены, неработающие садики и онлайн в школах каждые пару лет, но вы старайтесь граждане!
Парова Машина 19 марта в 13:17
Мені і до війни в такий «процвітаючий» країні не хотілося народжувати, а тепер точно ні. Та вже і за два роки стресу і здоровʼя нема ту дитину ростити. На роботі дивлюсь як ті мами бігають відпрошуються щоб в тривогу малих забрати, а їх потім звільняють через це. І скільки там 700 чи 800 грн на дітей?
Nathalie27 19 марта в 13:18
Може краще подумати про благополуччя громадян і їх вже народжених дітей, а не будувати плани на майбутнє?!
Шматочок хмарки 19 марта в 13:19
Краще б мовчав.
Romina83 19 марта в 13:19
Очередной бред.....
Белоснежная 19 марта в 13:20
Ждем программу принудительного оплодотворения женщин фертильного возраста и налог на бездетность
19 1
Kimi 19 марта в 13:20
Удалено администрацией...
Kimi 19 марта в 13:21
Да щас. Хуй тебе урод, а не мои дети. Повернути он блять хочет... А потом забирать как мясо, избивать в тцк. Не выпускать из страны, как рабов. В жопу пусть идет со своими заявлениями.
Kristal2013 19 марта в 13:22
А шо ж он такой умный, только двоих с женой заимел?
8 4
klaraneill 19 марта в 13:25
Ответ дляKimi
Удалено администрацией...
Вас сейчас забанят, но как же Вы правы...
Светика 19 марта в 13:25
Чи йобнуті, чи укурені
Виктория-1980 19 марта в 13:26
Верим, верим. Так же как и ВПО поддерживать обещали, и лечение и реабилитация воинов ЗСУ. Просто брехуны......
17 2
Wendy Rhoades 19 марта в 13:27
а кого ж будуть мобілізовувати, якщо всі стануть багатодітними.
Невже депутатів і ТЦК?)
автор Master77 19 марта в 13:28
Одне питання: а за що тоді воювати, якщо Україна що так, що так приречена, якщо не буде певної кількості МОЛОДОГО населення?
Чаюри 19 марта в 13:30
Інколи здається, що вони навмисне дратують людей.
alex-3f3c 19 марта в 13:31
якщо в усіх буде по 3 дітей то хто його дупу брудну захищати буде? або вони скасують цю норму
Fresh_coconut 19 марта в 13:35
Вот пусть сам и рожает
lus_so 19 марта в 13:36
Ответ дляMaster77
Одне питання: а за що тоді воювати, якщо Україна що так, що так приречена, якщо не буде певної кількості МОЛОДОГО населення?
Мда, ’яке їхало - таке здибало’. Це добре, що у вас тільки одне ’просте’ питання. Шмигаль вам китайців підвезе, ’у відповідь’. Це він здалеку пісню заводить. Як щирий любитель ’простих рішень’, він вам потім скаже ’шо ж ви не старались, тож тримайте китайців’.
tanysha777 19 марта в 13:37
Вышопредлагаетесдаться???
Значит, рожайте молча
Неначаси
4 3
Лавандовая 19 марта в 13:38
Прекрасні майбутні перспективи )))