lilu1990• 19 апреля 2024

Ця біль мине... Просто бісить

Чую тут у кр багато хто слухає цю пісню якогось Заболотного. А я би йому язика вирвала.

Невже перед написанням пісні не можна було погуглити

Що біль в українській мові чоловічого роду!!!!!!! Цей біль!!!! Отака у нас культура, яка популяризує мову

Тепер спостерігаю - пишуть мені знайомі, і всі майже "біль" у жіночому роді вживають. Просто би прибила того Заболотного. Безграмотне, хоча би редактору дало текст пісні перед записом
Zelenkа• 19 апреля 2024
Собака теж чоловічого роду 😉
Сірко - собака мій, собака мій, собака😁

Муркамурковна• 19 апреля 2024
Вона довела ВАС до краю…
Ночка_темная• 19 апреля 2024
О, зайшла якраз в тему написати , що біль чоловічого роду, а тут таке розчарування,вже написано)
Jul757• 19 апреля 2024
Совсем нечем заняться больше?
автор lilu1990 • 19 апреля 2024
Ответ дляJul757
Совсем нечем заняться больше?
З таких дрібниць і складається загальна картина
автор lilu1990 • 19 апреля 2024
Ответ дляJul757
Совсем нечем заняться больше?
Мені таке доколупування до дрібниць допомагало в роботі, гарантувало підвищення, тепер на війні. Бо без цього ти труп
judit• 19 апреля 2024
От многой мудрости много скорби, и умножающий знание умножает печаль.(с)
Jul757• 19 апреля 2024
Ответ дляlilu1990
И что Вы с этим сделали, кроме темы на Советчице? Решили как-то этот вопрос?
автор lilu1990 • 19 апреля 2024
Ответ дляJul757
Нічого не роблю, крім того що тепер усіх виправляю у переписці

Zelenkа• 19 апреля 2024
До речі, ми були одними з перших, хто писав випускний диктант з української мови за правописом 1994 року. Тоді, наскільки я пам’ятаю, було введено лише декілька слів з літерою ґ: ґедзь, ґанок, ґава, ґазда. Всього не більше десятка. А зараз пихають де не треба 🤨
Jul757• 19 апреля 2024
Ответ дляlilu1990
Так Вы просто любите поиздеваться над своей нервной системой. Штош... удачи
v_o_l_n_a• 19 апреля 2024
не знала, що біль - він
автор lilu1990 • 19 апреля 2024
Ответ дляJul757
Ні, загальна картина складається з дрібниць

Ця біль - це калька з російської мови, дуже груба
автор lilu1990 • 19 апреля 2024
Ответ дляJul757
Крім того, такі пісні реально популяризують мову і є кращим засобом її вивчення, ніж якісь уроки і зубріння правил
Zelenkа• 19 апреля 2024
Ответ дляlilu1990
За піснями граматику не вивчиш. Тому правила треба не зубрити, а застосовувати на практиці.
Jul757• 19 апреля 2024
Ответ дляlilu1990

Ок. Возвращаемся к моем вопросу. Вы что-то делаете глобально чтобы это исправить или просто беситесь,нервничаете и садите себе нервную систему?
LyudaT• 19 апреля 2024
Ответ дляlilu1990
Де ви оті всі пісні чуєте? жодного разу таке не чула
автор lilu1990 • 19 апреля 2024
Ответ дляZelenkа
Англійську в тому числі я вчила за піснями.

Навіщо вчаться у школі вірші по-вашому?
Zelenkа• 19 апреля 2024
Ответ дляlilu1990

Навіщо вчаться у школі вірші по-вашому?
Я про граматику, та і пунктуацію, зокрема)

автор lilu1990 • 19 апреля 2024
Ответ дляJul757
Глобально я би виривала таким людям язик, яким лінь просто погуглити
автор lilu1990 • 19 апреля 2024
Ответ дляZelenkа
Рід слова це граматична категорія
Filomena• 19 апреля 2024
Ответ дляlilu1990
Отримаєте позивний «задрот»?)
Jul757• 19 апреля 2024
Ответ дляlilu1990
Понятно. Вы просто поговорить.
Filomena• 19 апреля 2024
Ответ дляlilu1990
Страшна жінка.
Уявляю що ви можете з москалем зробити)
Лілу, то куди служити пішли?
СИРЕЛИ• 19 апреля 2024
автор, все минае. це теж мине. навчимося !
автор lilu1990 • 19 апреля 2024
Ответ дляJul757
Понятно. Вы просто поговорить.
Може, хтось хоч щось запам´ятає
автор lilu1990 • 19 апреля 2024
Ответ дляFilomena
Страшна жінка.
Уявляю що ви можете з москалем зробити)
Лілу, то куди служити пішли?
Якщо скажу, мене тут засміють. Краще в особисті
klaraneill• 19 апреля 2024
Ответ дляZelenkа
вчера зашла в вики, читать про Гаусса. так он на украинском в одной статье Гаусс, а в другой Ґаус, и хрен поймешь, как правильно
mymoly• 19 апреля 2024
Ответ дляlilu1990
Ви труп через якусь пісню? Пишіть самі пісні та їх співайте
mymoly• 19 апреля 2024
Ответ дляZelenkа
Бо укр мова то ж не латина,