01 мая в 09:34

Скільки у вас живе сковорідка?

Чи є сенс купувати дорогі,чи краще змінювати кожен рік?)
Пупс 01 мая в 09:35
Є сенс не купляти дешеві і міняти раз на 1,5-2роки ( в залежності від використання)
7 4
Борець за гаманець 01 мая в 09:36
моя тефаль с 15-го года жива
6 3
Нога на ногу 01 мая в 09:38
Последние уже два года
Ясамаякрасивая) 01 мая в 09:38
2 роки.
Без QR коду 01 мая в 09:38
Дешеві рік. Більш дорожчі довше. Все залежить як часто ви ними користуєтеся і доглядаєте.
1 1
Нога на ногу 01 мая в 09:38
Ответ дляПупс
Є сенс не купляти дешеві і міняти раз на 1,5-2роки ( в залежності від використання)
А дешёвые это сколько?
Освічую темряву 01 мая в 09:38
Мої три радянські, їм більше 40 років(мені мама студенткою їх дала), тефаль висить(подарували), користувалась роки півтора тому нею.
Сито для думок 01 мая в 09:39
Найулюбленіша радянська з дном ’вафелька’
Наступна за терміном використання дорогуща з покриттям титан + ще щось (не тефлон) років 15
Біол 3 роки для млинців
Тефаль викинула через рік більше не купувала
Чугунну теж віддала свекрусі. Не моє
Жена аллигатора 01 мая в 09:40
У меня две сковороды на год, но я готовлю ежедневно, могу и по 2 раза в день, все дома.
Покупаю сковородки около 1000 за штуку.
Мою в ПММ, если руками то дольше жить будут
Лялька в колисці 01 мая в 09:40
Ответ дляНога на ногу
А дешёвые это сколько?
За 600 грн в новусі на акції купила.
Мені було важливо, що можна мити в ПММ
Через рік -півтора, як почне до неї прибирати, викину і куплю нову.
автор Lisa_ua 01 мая в 09:40
Та про радянські то понятно....)
руки_Крюги 01 мая в 09:41
Сталь десь років 20, тефлон 1-2 роки незалежно від виробника.
Чугун років 10 і бабусіна мабуть їй років 40
Не будь КакСвета 01 мая в 09:42
У меня сейчас такие. Уже 4 года. Пользуюсь ежедневно, мою по 2-3 раза вручную.
Коник-стрибунець 01 мая в 09:44
Ответ дляПупс
Є сенс не купляти дешеві і міняти раз на 1,5-2роки ( в залежності від використання)
Якщо мию в посудомийці рік-півтора і на викид. Якщо руками мию, то 3 роки, як нова. Але в мене недорогі - купую тефалі вже 20 років. Є ще дві зовсім дешманські - брала із-за дизайна, одна renqel, інша - не пам´ятаю, то їм теж все ок за 2 роки, але вони легші, видно, що дешеві.
Молчавочка 01 мая в 09:44
Из личного опыта.
Тефлон, керамика и прочие ’супернано’ покрытия- все служат 1-2 года при ежедневном использовании, даже очень дорогие.
Чугунные- могут служить вечно, но тяжелые.
Поэтому, пару лет назад купили ’профессиональную’
https://www.amazon.com/gp/product/B0BH6KKVSP/

Отличная, никаких вопросов, никаких царапин и покрытий. По весу- где то в половину легче, чем чугунные. Поэтому могу рекомендовать.
Свисток ля-минор 01 мая в 09:44
40 років. Чугун
Я_не_аноним_100% 01 мая в 09:44
Від 1,5 до 3 років. Дивлячись як юзати. У мене була з епіцентру якась кохль чи якась така назва, то вона швидше вишла з ладу ніж фісман. Фісман подобається більше
Eva030330 01 мая в 09:47
У меня чугунные сковородки. Они считаются менее вредные, чем антипригарное покрытие.
3 1
алергирина 01 мая в 09:49
У мене чугунні бабусі. Вже років 80 їм нічого не робиться і ще 100 років прослужать. Хвала тому хто їх виливав,яка економія бюджету
3 1
Борець за гаманець 01 мая в 09:48
а чего мне фейспалмы ставят? если драить тефлон железной мочалкой, то конечно он быстро испортится, а если аккуратно пользоваться, то такие сковородки долго служат
bespe4na_mavpa 01 мая в 09:51
У меня как раз дешевые живут 1,5года, они не облазят, но начинает прилипать еда
Меняю. До этого были бергофф и тефаль, ни одна не прожила даже 5 лет, не вижу смысла за них платить чуть ли не в 10раз дороже

Пс сковороды беру за 250грн, мою в пмм, готовим каждое утро яйца и тп
2 1
Помеха справа 01 мая в 09:50
Простенькі міняла щороку, тефаль із металевим покриттям живе вже 4)
це той випадок коли дійсно варте кожної копійки)
Освічую темряву 01 мая в 09:51
Ответ дляСито для думок
Найулюбленіша радянська з дном ’вафелька’
Наступна за терміном використання дорогуща з покриттям титан + ще щось (не тефлон) років 15
Біол 3 роки для млинців
Тефаль викинула через рік більше не купувала
Чугунну теж віддала свекрусі. Не моє
В мене теж вафелька є, на барахолці як побачила таку, то ще купила,(ціна 50 грн) син студент, як буде переїжджати, дам йому. А, ще я їх не боюся мити в посудомийці.
Гладиолус 01 мая в 09:52
Ответ дляEva030330
У меня чугунные сковородки. Они считаются менее вредные, чем антипригарное покрытие.
У мене до чугунної все пристає((( Потрібно сіль прокалить,потім протерти, і лише тоді смажити.
ЭкстрасенсиХаЯ 01 мая в 09:53
Були різні - дорогі й дешеві - живуть рівно рік. Трошки більше ті, які дуже бережно експлуатуються - не перегріваю, не мию зразу, а чекаю остигання, користуюсь тільки дерев´яною лопаткою
Нафаня Маня 01 мая в 09:56
Ответ дляМолчавочка
Из личного опыта.
Тефлон, керамика и прочие ’супернано’ покрытия- все служат 1-2 года при ежедневном использовании, даже очень дорогие.
Чугунные- могут служить вечно, но тяжелые.
Поэтому, пару лет назад купили ’профессиональную’
https://www.amazon.com/gp/product/B0BH6KKVSP/

Отличная, никаких вопросов, никаких царапин и покрытий. По весу- где то в половину легче, чем чугунные. Поэтому могу рекомендовать.
а у нас они есть?
Доль Чекомбана 01 мая в 09:56
Раніше користувалася газовою плитою сковорідки служили довго. З переходом на індукційну- два роки для сковорідки неабиякий термін
Забрызжу ядом 01 мая в 09:56
1,5-2 роки. різне покриття, тефаль, біол, граніт. ціновий діапазон 800-1000грн.
Зайканалужайке 01 мая в 09:58
Кто пользовался в долгую нержавейкой хорошей сковородой, как себя показала?
ЧупакабраЗеБест 01 мая в 09:58
Ответ дляСвисток ля-минор
40 років. Чугун
согласна, имею чугунную, громадную как раз на большую семью! лучшая ведь в моем хозяйстве