01 мая в 19:45

А есть такие кто параллельно учит 2 или больше языков. Как это возможно? У вас п

У вас получилось? Не мешают один другому?
Едимнаморе 01 мая в 19:48
Я брала второй, когда уже был хороший уровень первого. А 2 с нуля даже не знаю
Продавчиня кіз 01 мая в 19:48
Ні, я не можу , хоча мови даються легко , але в голові виходить каша
Указка 01 мая в 19:50
Сын учит 2 языка. Английский В1 уже, французский В2. Собирается арабский учить ещё)
Я тоже учила 2 языка, но немецкий так и не пригодился, забросила потом
Всех в сад 01 мая в 19:51
Мои дети учатся на английском, не родной, учат параллельно немецкий и испанский. Говорят что нормально
Тихомандражная 01 мая в 19:52
В свое время так и учила - английский и немецкий. Но английский уже был на каком-то там уровне и подключился немецкий. Было нормально.
Тут как тут 01 мая в 19:53
У мене син вчиться на іспанському, дома говоримо українською, з друзями говорить російською, ще знає англійську на В1🤪. (12 років)

Я можу на 2х мовах одночасно хіба що послати)))))
4 2
Eva030330 01 мая в 19:58
На филфаке так и происходит. Минимум два языка
Love_Love_Love_ 01 мая в 20:04
Не знаю як це можливо, але мій чоловік таким регулярно промишляє в нього все виходить
Діти само собою теж
Мандолина Бу 01 мая в 20:15
Студенткой учила 2 в универе и 1 для себя с репетитором. Отлично получается, когда втягиваешься. Ничего не путалось и.к совершенно разные языки, наоборот, когда знаешь структуру и как учить, намного легче
Анонимушка 01 мая в 20:16
Якщо інтенсив, то однозначно ні. Якщо в звичайному шкільному темпі то так. Немає на філфаку людей, які поступили з о іноземної мови. Ще подивитися в ютюб історії людей, які опанували декілька мов. Там цікавий момент, що одна з мов починає домінувати і не обов´язково перший.
Лепетун 01 мая в 20:38
Діти вчаться французькою, вдома спілкуються російською, з вчителями додатковими українською, вчать англійську та німецьку. Я тільки одну можу одночасно вчити
Патріотка з дивану 01 мая в 20:57
Продовжую вчити англійську, додала з нуля німецьку і трохи балуюсь італійською. Але англ. з нім. на щоденній серйозній основі. Вище про структуру правильно писали. Мені це допомагає, я бачу відмінне, схоже, на цій основі і більше запам´ятовую.
Кидстаффовна 01 мая в 21:20
Донька вчила в школі англ і нім. В універі додала французьку
Пушка заряджена 01 мая в 21:47
Донька 17 років навчається французькою, друга мова англійська, іноземна на вибір італійська. Англійською володіла В2, зараз с1. Дома українською, знає російську, але не спілкується.