хто вчився в психол.школі Арестовича?

11 3 2
Криниця щастя 14 апреля в 21:44
Беееееее 🐑 🐑 🐑
3 1
ЯблокоРаздора 14 апреля в 21:45
смех смехом, но интересно рассказывал. было бы время, просмотрела бы. а так отрывками только видела
4 2 1
Клевотница 14 апреля в 21:45
Боже збав від тої школи.
КукухаСлетела 14 апреля в 21:45
Арестович будет президентом Украины удачи ему.
6 5
ЯблокоРаздора 14 апреля в 21:46
все так относятся потому что он перестал защищать Украину. если бы топил за Неньку, то все бы говорили, какой умный и харизматичный мужчина) люди такие люди))
6 3
Голубец 14 апреля в 21:47
мало не блюванула
Клевотница 14 апреля в 21:47
Резніков пішов у аваківську контору, що просуває Арестовича.
Достойна карʼєра для такого ефективного ексміністра.
І ми хочемо виграти війну ?
Амелі на мілені 14 апреля в 21:48
Це перекличка долбо&₴ів, чи шо?
Клевотница 14 апреля в 21:50
Ответ дляЯблокоРаздора
все так относятся потому что он перестал защищать Украину. если бы топил за Неньку, то все бы говорили, какой умный и харизматичный мужчина) люди такие люди))
Деякі люди вміють читати і аналізувати. Він ще задовго до війни розказував як відноситься до України і українців.
Клевотница 14 апреля в 21:51
Ответ дляКукухаСлетела
Арестович будет президентом Украины удачи ему.
Точно кукуха слєтєла.
Не кую, не мелю 14 апреля в 21:53
Ответ дляАмелі на мілені
Це перекличка долбо&₴ів, чи шо?
Так,а ще є спартак суббота,якого те ж досі слухають, а він тим часом переметнувся на той бік і щебече російською. Тобто люди не мають мозків
автор Тепличная 14 апреля в 21:59
Ответ дляНе кую, не мелю
Так,а ще є спартак суббота,якого те ж досі слухають, а він тим часом переметнувся на той бік і щебече російською. Тобто люди не мають мозків
спеціально щас загуглила - на ютубі своєму наче укрмовний..
а де він по расейсі став?
п.с. спартак - то не моє.. але все одно загугліла..
автор Тепличная 14 апреля в 22:00
Ответ дляКлевотница
Резніков пішов у аваківську контору, що просуває Арестовича.
Достойна карʼєра для такого ефективного ексміністра.
І ми хочемо виграти війну ?
мужик зліва на фото нічотак
Мочалкин блюз 14 апреля в 22:11
Можна ще погуглити де українці для нього тварі.І конферанції які він проводив разом з дугіним,ідеологом рашизму.там де тіпа дочку підірвали.стогнучі за арестовичем то вже шиза.Люська - 33 вихода за лінію фронта.і чим наші дурні відрізняються від рашистських?
Чарівне зіллячко 14 апреля в 22:25
Ответ дляКукухаСлетела
Арестович будет президентом Украины удачи ему.
Не будет этого никогда. Похоронил он свою карьеру, при чем сам.
Морковку дай 14 апреля в 22:37
Ответ дляКукухаСлетела
Арестович будет президентом Украины удачи ему.
ну і нік у Вас)))))))))))))))))))
Не кую, не мелю 14 апреля в 23:08
Ответ дляТепличная
спеціально щас загуглила - на ютубі своєму наче укрмовний..
а де він по расейсі став?
п.с. спартак - то не моє.. але все одно загугліла..
Погано ви гуглили, бо навіть змі писали щодо його російського контенту. Канал взагалі крінжево називається ’самое время’, там 3 чи 4 відео по 1,5 години.
Він до війни працював на опзж, схоже зараз отримав знову замовлення від проросійських сил.
Губи з філером 14 апреля в 23:10
А чему там учат? Внушать людям то, что им хочется слышать? Мне для этого школа не нужна, лапшу вешать несложно
Русланка з гілки 14 апреля в 23:28
Ответ дляКукухаСлетела
Арестович будет президентом Украины удачи ему.
Ты, ли чё ли?
автор Тепличная 15 апреля в 00:16
Ответ дляНе кую, не мелю
Погано ви гуглили, бо навіть змі писали щодо його російського контенту. Канал взагалі крінжево називається ’самое время’, там 3 чи 4 відео по 1,5 години.
Він до війни працював на опзж, схоже зараз отримав знову замовлення від проросійських сил.
https://www.youtube.com/@user-jk8kr5no1t/videos - ну нема там спартака...
лише оцей його ютуб найшовся https://www.youtube.com/@subbotaspartak/videos

а киньте ссилку - аж цікаво.

а про опзж - я була в шоці коли тут показали список голосувавших недавно.. там і льовочкін і пузанов (чоловік зожниці-ютуберки), які перший рік повномасштабної десь були закордоном..
автор Тепличная 15 апреля в 00:20
Ответ дляНе кую, не мелю
Погано ви гуглили, бо навіть змі писали щодо його російського контенту. Канал взагалі крінжево називається ’самое время’, там 3 чи 4 відео по 1,5 години.
Він до війни працював на опзж, схоже зараз отримав знову замовлення від проросійських сил.
нашла https://www.youtube.com/@samoe_vremya_ - зрадник( при цому і країна канала не вказана навіть
Соседушка 15 апреля в 02:29
Ответ дляЧарівне зіллячко
Не будет этого никогда. Похоронил он свою карьеру, при чем сам.
Он говорит, что он консультант в Америке по вопросам Украины.
Ласую колобками 12 мая в 20:59
Ответ дляКлевотница
Резніков пішов у аваківську контору, що просуває Арестовича.
Достойна карʼєра для такого ефективного ексміністра.
І ми хочемо виграти війну ?