Де краще навчання на магістратурі Київ

Вибір економіка , міжнародна економіка
Белая и пушистая 22 апреля в 10:10
Могилянка, КНУ. Пройдете конкурс?
автор Виправлялочка 22 апреля в 10:14
Ответ дляБелая и пушистая
Могилянка, КНУ. Пройдете конкурс?
Не знаю, я так розумію що треба здавати екзамени
Жена аллигатора 22 апреля в 10:16
Київська школа економіки - але це приватна, там дорого. Але добре)
Люблю ВалЄру 22 апреля в 10:27
Ответ дляВиправлялочка
Не знаю, я так розумію що треба здавати екзамени
Я вступала в 2008 році на юрфак. У абітурієнтів з інших ВНЗ приймали документи лише якщо середній бал диплома був не нижче 4,8. Також враховували наявність опублікованих наукових робіт, участь у конференціях тощо. І вступне випробування у формі співбесіди було. Конкурс доволі високий.
Белая и пушистая 22 апреля в 10:31
Ответ дляЛюблю ВалЄру
Я вступала в 2008 році на юрфак. У абітурієнтів з інших ВНЗ приймали документи лише якщо середній бал диплома був не нижче 4,8. Також враховували наявність опублікованих наукових робіт, участь у конференціях тощо. І вступне випробування у формі співбесіди було. Конкурс доволі високий.
Ви навіть не уявляєте, як змінилися умови вступу на магістратуру з 2008 року
Белая и пушистая 22 апреля в 10:32
Ответ дляВиправлялочка
Не знаю, я так розумію що треба здавати екзамени
Так. Ви вступаєте на основі диплома бакалавра чт є інший диплом магістра?
автор Виправлялочка 22 апреля в 10:41
Ответ дляЖена аллигатора
Київська школа економіки - але це приватна, там дорого. Але добре)
Дякую, я подивлась по цінам , дорого в усіх закладах
Жена аллигатора 22 апреля в 11:17
Ответ дляВиправлялочка
Дякую, я подивлась по цінам , дорого в усіх закладах
це так. просто написала одразу, що KSE - приватна
автор Виправлялочка 22 апреля в 11:41
Ответ дляБелая и пушистая
Так. Ви вступаєте на основі диплома бакалавра чт є інший диплом магістра?
На основні бакалавра , з іншою спеціальністю
Белая и пушистая 22 апреля в 11:46
Ответ дляВиправлялочка
На основні бакалавра , з іншою спеціальністю
Тоді оці іспити в магістратуру ЄВІ / єфвв здаєте і по результатам прикинете, які ваші шанси.
автор Виправлялочка 22 апреля в 13:00
Ответ дляБелая и пушистая
Тоді оці іспити в магістратуру ЄВІ / єфвв здаєте і по результатам прикинете, які ваші шанси.
Дякую
Попразендовна 22 апреля в 17:39
Донька у 2023 вступала на магістратуру. Обирала між КНУ, КНЕУ і КШЕ. Обрала КНУ. В КШЕ їй перед цим запропонували роботу, то вона попрацювала там місяць чи два і не сподобалася організація навчального процесу зсередини. Питала її недавно чи не шкодує, що не обрала тоді КШЕ - ні, не шкодує. Навчанням у КНУ теж не вдоволена, каже програма сама по собі цікава, але наповненість кожного предмету - так собі, очікувала значно більшого, розчарована. Але вона вже 3 роки працює за спеціальністю, після бакалаврату вчитися далі одразу не йшла, працювала, тож знає, що саме їй потрібно, як це виглядає на практиці, а не в теорії... Бакалаврат у неї - міжнародні економічні відносини, працює у міжнародній компанії. Цікаві їй програми є за кордоном, але не хоче зараз туди, бо має невиїздного хлопця.
автор Виправлялочка 22 апреля в 18:01
Ответ дляПопразендовна
Донька у 2023 вступала на магістратуру. Обирала між КНУ, КНЕУ і КШЕ. Обрала КНУ. В КШЕ їй перед цим запропонували роботу, то вона попрацювала там місяць чи два і не сподобалася організація навчального процесу зсередини. Питала її недавно чи не шкодує, що не обрала тоді КШЕ - ні, не шкодує. Навчанням у КНУ теж не вдоволена, каже програма сама по собі цікава, але наповненість кожного предмету - так собі, очікувала значно більшого, розчарована. Але вона вже 3 роки працює за спеціальністю, після бакалаврату вчитися далі одразу не йшла, працювала, тож знає, що саме їй потрібно, як це виглядає на практиці, а не в теорії... Бакалаврат у неї - міжнародні економічні відносини, працює у міжнародній компанії. Цікаві їй програми є за кордоном, але не хоче зараз туди, бо має невиїздного хлопця.
Дякую , може і треба взяти рік паузи та подумати . Бакалавр буде по логістики на англійській мові, а магістратуру хоче зовсім по інший спеціальності .
Попразендовна 22 апреля в 18:19
Ответ дляВиправлялочка
Дякую , може і треба взяти рік паузи та подумати . Бакалавр буде по логістики на англійській мові, а магістратуру хоче зовсім по інший спеціальності .
Ну то здати ЄВІ проблеми не буде, англійську маєте явно гарну, а з ЄФВВ якось розберетеся. Моя порада, навіть якщо робитимете паузу в рік - цього року все одно їх здати. Наступного року можна використати також, а якщо результати будуть не дуже - перездасте наступного року, буде набагато простіше вже. Дочка двічі здавала, хоч після 4 курсу одразу сказала, що вступатиме пізніше. Наступного року результати ЄВІ і ЄФВВ були кращі, їх і використала, має бюджет і підвищену стипедію, якої якраз вистачає, щоб з´їздити кілька разів за семестр до Києва (навчання змішане, онлайн/офлайн).
автор Виправлялочка 22 апреля в 19:39
Ответ дляПопразендовна
Ну то здати ЄВІ проблеми не буде, англійську маєте явно гарну, а з ЄФВВ якось розберетеся. Моя порада, навіть якщо робитимете паузу в рік - цього року все одно їх здати. Наступного року можна використати також, а якщо результати будуть не дуже - перездасте наступного року, буде набагато простіше вже. Дочка двічі здавала, хоч після 4 курсу одразу сказала, що вступатиме пізніше. Наступного року результати ЄВІ і ЄФВВ були кращі, їх і використала, має бюджет і підвищену стипедію, якої якраз вистачає, щоб з´їздити кілька разів за семестр до Києва (навчання змішане, онлайн/офлайн).
Дякую